0

A tak do meczu to ile jest.?;D

0

Ta Ibra Pique i gramy w kosza.:)) ;DD xd.

0

Pawelec jak dojebał "Ibre niech wpuści." Ahahaha. Dobre koles.;PP

0

Pawelec jak dojebał "Ibre niech wpuści." Ahahaha. Dobre koles.;PP

0

Ja bym dal od poczatku ibre a od 45 min Bojan-Jak byscie zauwazyli to Bojan strzela Bramki po 50 min.;]

0

Pytacie sie czy messi przeszedl do realu za 500 mln Nie dawno ukazal sie artykul Messi-"Móglbym grac nawet za darmo!"

0

Wierze, ze Pep wie co robi i mysle ze wywieziemy korzystny dla nas rezultat... Wierzcie, wierzcie! ! ! Oni bez nas nie istnieja...

0



*

Dodano: 2010-04-17 22:04:25, autor: jarek7791 Moderacja

Jak podaje Daily News żona sędziego przespała się z D.Alvesem na noc przed spotkaniem Barcelony z Espanolem.

Seriio.? Nie moge uwierzyc mam nadzieje ze t tylko plotka.

0

2010.04.17, godz. 21:47, DonPatrinho

barcelonka remisuje :D 90' :D

2010.04.17, godz. 21:46, krzyjas

Jest 0-0 i 87 minuta.

2010.04.17, godz. 21:46, ostrmx

89 minuta

2010.04.17, godz. 21:46, zajac1211

88 minuta 0-0

Komentarze z rm.pl o lol buhahha

0

Która minuta.?;/

0

Karzil tez keidys miales 16 lat...

0

ktora minuta.?

0

Moim zdaniem wszystkie mecze sa bardzo wazne

0

0

Co to jest Barcelona- Athletic Bilbao.? :DD MEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSIIIIIIIIIIIIIiiii

0

Jeszcze tylko nie cala godzina do meczu.:D

0

Troszeczke martwi mnie Messi;/ Mam nadzieje ze cos strzeli bo te strzaly z dystansu zablokowane no to raczej tak nie strzeli;)

0

Mam nadzieje ze nie bd tak jak z arsenalem ze wejdzie jakis walcott i bd 2-2;>

0

Nie mys;lalem ze barca bd grala tak ladnie bez naszych gwiazd piekne spotkanie jak narazie:P Troche szybkosci im brakuje:/

0

mex71 Torres po co zeby na lawie siedzial?

0

_blaugrana_ jezeli bylo by 0-0 to arsenal by przeszedl dalej

0

Wiecie co Guardiola juz mnie wkurwia tymi zmianami, ustawieniami z arsenalem mielismy ustawienie 2-4-4-1 wkurwia mnie juz ten Josep

ze zmianami tak samo po co ibrahimovicia zciagnal i messiego? Keite mogl sciagnac i wpuscic milito

0

KUrw* JEb* Mac!!!!!!

0

Tak naprawde to co z tego ze gramy na wyjezdzie? Co to daje? Powinnismy grac tak samo na Emirates Stadium jak na Camp Nou! Moim zdaniem to nie ma roznicy gdzie grasz.... Licze na 0:2

0

Marocater gramy 10 zawodnikami?

0

My mamy ustawienie 3-3-4-1 Liczac od ataku...

0

W-Alves Puyol Piqe Abidal-Toure Keita Xavi-Messi Ibrahimovic HenryPedro

0

Remis?

0

PEDRo jest lewonożny pzdr;)

0

Wytypowalem wynik realu na 2:1 dla Getafe mam nadzieje ze sie nie pomylilem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?