Thunderiks.
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
-.-
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najpierw chcę,by Cesc przyszedl do Barcy;x:D
0
Teraz tylko trzeba sie modlic, aby Messi nie zlapal kontuzji! VaMoS
0
Powiedzcie ze wygramy 4-0 przynajmniej....^^
0
Eto'o Prosze wracaj wracaj
Co do tego mojego komentarza to uwazam ze Eto'o jest lepszym napastnikiem niz Ibrahimovic.No tak Ibra strzelil w GD no ale kto by nie strzelil takiej pilki jak wtedy dostal od Alvesa??? Gdyby Eto'o tam byl z pewnoscia rowniez by strzelil....
0
Eto'o Prosze wracaj wracaj!!!!!!
0
Gdzie moge obejrzec mecz? Tylko zeby link chodzil!
0
Wie ktos moze jaki mamy bilans bramkowy?
0
Barca kleska idz se na stronke realmadrid.com i tam pisz takie komentarze a z tej stronki wypier*alaj!
0
Może mi ktos odpowiedziec?
0
Gdzie moge obejrzec mecz Barcy jutro? ;D
0
Gdzie moge meczyk Barcy jutro obejrzec?
0
O.o Kolega juz mnie uprzedzil;D
0
Nie patrzcie na rywala lepiej skupmy sie na sobie.!;D Pzdr dla fanow FcB
0
Co do odpoczynku Messi'ego to jestem za tylko boje sie, ze jak wroci to nie bd mial takiej formy jak dotychczas....