0

Najpierw chcę,by Cesc przyszedl do Barcy;x:D

0

Teraz tylko trzeba sie modlic, aby Messi nie zlapal kontuzji! VaMoS

0

Powiedzcie ze wygramy 4-0 przynajmniej....^^

0

Eto'o Prosze wracaj wracaj

Co do tego mojego komentarza to uwazam ze Eto'o jest lepszym napastnikiem niz Ibrahimovic.No tak Ibra strzelil w GD no ale kto by nie strzelil takiej pilki jak wtedy dostal od Alvesa??? Gdyby Eto'o tam byl z pewnoscia rowniez by strzelil....

0

Eto'o Prosze wracaj wracaj!!!!!!

0

Gdzie moge obejrzec mecz? Tylko zeby link chodzil!

0

Wie ktos moze jaki mamy bilans bramkowy?

0

Barca kleska idz se na stronke realmadrid.com i tam pisz takie komentarze a z tej stronki wypier*alaj!

0

Może mi ktos odpowiedziec?

0

Gdzie moge obejrzec mecz Barcy jutro? ;D

0

Gdzie moge meczyk Barcy jutro obejrzec?

0

O.o Kolega juz mnie uprzedzil;D

0

Nie patrzcie na rywala lepiej skupmy sie na sobie.!;D Pzdr dla fanow FcB

0

Co do odpoczynku Messi'ego to jestem za tylko boje sie, ze jak wroci to nie bd mial takiej formy jak dotychczas....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?