0

Jeśli Kounde w pierwszej połowie daje na skrzydle z przodu więcej niż Balde, to znaczy że po lewej stronie jest problem. Alba na pewno da więcej, ale trzeba jeszcze zacząć grac szybciej piłką.

5

Fati jak zwykle pod siebie, nie pod drużynę.

4

Żaden z naszych zawodników na skrzydle nie jest w stanie wygrać pojedynku 1na1, i to jest problem, bo nie ma jak zrobić przewagi i zaskoczyć rywala.

0

@Cartier88 Jaka nasza, kogo chcesz nabrać? Wystarczy wejść na twój profil i już wiadomo skąd jesteś.

2

Nasze prawe skrzydło nie istnieje w tym meczu. Ja wiem, że Brazylijczyk ma liczby, ale na tle takiego rywala to on powinien siać spustoszenie w szeregach obrony przeciwnika.

0

W 2011 roku przeszkadzało jej, że wszędzie jest ten Kubica, w 2023 przeszkadza Lewandowski, nie zmieniło się nic. Nie zmieniło się też to, że zabiera głos w sprawach, o których nie ma żadnej wiedzy.

"Gdy ja - jako kierowca - pozwalam sobie na przekraczanie granic prawa, a zwłaszcza zdrowego rozsądku, jestem okrutnie karana przez drogówkę mandatem, utratą punktów i ogólnym pohańbieniem. Gdy to robi Kubica, mówi się mi w TVN 24, że ma taką pasję, a pasja to wszak piękna rzecz (Kubica walnął w barierkę nie w ramach przewidzianych kontraktem czynności zawodowych, ale jako pasjonat szybkiej jazdy, w czasie wolnym)" - napisała Środa.

Publicystka zżyma się, że stacje informacyjne poświęcają wypadkowi zbyt dużo uwagi, a minister zdrowia Ewa Kopacz przesadza, proponując sportowcowi rehabilitację w Polsce. "Rozumiem jednak, że w naszym kraju rajdowcy cieszą się znacznie większym poważaniem niż profesorowie czy zwykli praworządni obywatele bez pasji" - konstatuje Środa.

Stec odpowiada jej w ostrych słowach. Zarzuca Środzie nienawiść do sportu, ale odrzuca możliwość świadomej manipulacji. "Środa zwyczajnie nie zgłębiła tematu na tyle, by zorientować się, że Kubica nie wyjechał sobie na drogę ot tak, z gwiazdorskim przekonaniem, że jego przepisy ruchu drogowego nie dotyczą, lecz uczestniczył w oficjalnym rajdzie, na którego przeprowadzenie wydano zezwolenie. Nie łamał prawa, rywalizował na drogach chwilowo wyłączonych z normalnego użytku. Dlatego drogówka „okrutnie ukarać” by go nie mogła" - wytyka Stec.

1

Niespodzianką może być tylko rozmiar porażki, bo sama porażka już nie. Zbyt duże osłabienia w drużynie, do tego kompletne zerowe wsparcie w ofensywie od graczy z ławki. Torres nic nie pokazał, a na Fatiego to już nawet szkoda słów, gość wchodzi i drepta sobie po murawie, biegać zaczyna dopiero po 0:4. Jedyne co miał powtarzalnego, to to, że kolejny raz wje*ał się Lewandowskiemu w dośrodkowanie. Mowa ciała, sposób poruszania się, on wygląda jakby dzisiaj wrócił po ciężkiej kontuzji. Słaby mecz Lewego, mocniejszy rywal i znika, czyli bez zmian, widzimy to od mundialu. Prawda jest też taka, że jak nie ma Pedriego, Dembele, to on a niewiele piłek, od Raphini dzisiaj nic nie dostał, bo Camavinga prawie na nic mu nie pozwalał. Drybling, a właściwie jego brak u Brazylijczyka, to jest też to nad czym wypada się zastanowić w kwestii jego przyszłości w Barcelonie.

1

Raphina póki co, do linii drzwi zamknięte, zejście do środka, zamknięte, dośrodkowań brak, pojedynki 1 na 1 przegrywa wszystko. W obronie pracuje, ale z przodu dramat. Lczę, że ten jeden błysk jak zwykle się pojawi i będzie z tego coś dobrego.

25

Za to Puig się nie obsrał i dzisiaj jest w MLS.

0

@Albatros Diablo, Diablo 2, Gran Turismo, Final Fantasy 7, Starcraft, CS 1.6.Jeśli chodzi o Fify, to najdłużej grałem w 12 i 13.

0

82 minuta, a my dopiero sprawdzamy ich bramkarza. :/

0

Busi dwie straty w ciągu minuty.

0

Gramy póki co bez napastników.

3

Brak awansu nie jest zaskoczeniem, biorąc pod uwagę nasze osłabienia, ale obraz nędzy i rozpaczy w ofensywie już tak. Brazylijczyk nic nie pokazał, bardzo słaby mecz Lewego, zmiennicy Fati i Torres bez historii.

7

Fati zdjął Lewemu, on chyba gra z nimi.

1

Za późno te zmiany zrobiliśmy.

2

@noface 3 z 4 najlepszych zawodników drużyny nie ma, a ty liczyłeś na wygraną?

0

Lewy niewidoczny, Torres niewidoczny, Fati niewidoczny, słabo to wygląda dziś w ofensywie.

0

Jak wbiją drugiego gola to już Torres nie będzie miał po co wchodzić, nie wiem na co czekamy.

4

Wóz z węglem Roberto do bazy i dawać Torresa.

0

Kessie baw się dalej. :/

2

@Mack10 Jacy oni? Ja widzę tam wypowiedź jego brata, który nie pierwszy raz opowiada różne głupoty. Widzisz jeszcze kogoś innego, skoro używasz liczby mnogiej?

2

@pt9 Bo Laporta nie grał od początku w otwarte karty.

1

Osobiście chciałbym żeby wrócił, bo chciałbym go zobaczyć z Lewym w jednej drużynie, ale to marzenie się nie spełni. Laporta go zwodził i oszukiwał, póki rządzi, Messi nigdy tutaj nie wróci, chciałbym się mylić. Niezależnie czy klub było na niego wcześniej stać, czy nie, trzeba było mówić od początku prawdę, zamiast tego poszedł w PR i zostawił na tym odcinku spaloną ziemię, wielka szkoda.

0

Jest błąd w tabeli na stronie, Barca rozegrała 14 spotkań, a nie 15.

0

@aro1 Bzdury gadasz. Bronić to on akurat umie, problem w tym, że fizyka od lat już nie ta co kiedyś. Jest za wolny, przy stracie, kontrze, nie dogoni przeciwnika. Gdzie mu do Valverde jak on jest wolniejszy od Kroosa.

17

Kolejny mecz, który udowadnia, że Garcia to nie jest obrońca na miarę Barcelony. Błędy w meczu z Interem, błędy w El Clasico, dzisiaj udział przy dwóch bramkach dla Realu.

0

@pander110 Northern Exposure
The Office US i Parks and Recreation
Misfits

Kryminały: Bron/Broen, Line of Duty
Polskie: Zmiennicy, Alternatywy 4

7

@karolek981 "Czyli, nawet jak to jest prawda, w co raczej trudno uwierzyć" Oczywiście, że trudno uwierzyć, zwłaszcza, że za te kontrakty odpowiedzialny jest kryształowa i nieskazitelna postać, Josep Maria Bartomeu.

0

To pozostaje jeszcze pytanie czy na Polsat Sport, czy Polsat Sport Premium.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?