Tigana
Dołączył/a: sierpień 2021
Gdynia
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Gacek5 Nie do końca, bo Bale miał jeszcze przynajmniej ambicje do gry w reprezentacji, Umtiti niestety dla nas, nie ma już żadnych.
1
Wysoka pensja to jedno, podejście i wiek piłkarza to drugie. "Mogłem poddać się operacji kolana, ale nie poszedłem na łatwiznę" skutek jest taki, że do dzisiaj ma z tym kolanem problemy. Po co brać sobie taki problem na głowę, jeszcze za taką kasę, rozsypie się na drugim treningu, lepiej zakontraktować kogoś młodszego, bardziej perspektywicznego.
9
Przecież to jest jakaś Fantastyka, "Portugalczyk jest absolutnym priorytetem Barçy, która przekazała to jego agentowi Jorge Mendesowi.", Wolverhampton oczekuje za niego minimum 50 mln funtów. Inne "absolutne" priorytety, Lewandowski minimum 40 mln euro, Raphinha - Leeds oczekuje 70 mln euro(za 50 może pójdzie). O jakikolwiek obrońcy już nawet nie wspominam. Każdemu mówimy, że jest priorytetem, tylko kasy nie mamy na żadnego z nich.
0
Obecnie nie mamy kasy na żadnego z tych zawodników, więc zamiast kogo możemy kupić, chętniej poczytałbym o tym jak nam idzie sprzedaż takich ananasków jak Umtiti, Lenglet, Pjanic, Braithwaite, Puig i Depay.
2
@Lucassito Zestawiać 17-latka z 25-latkiem, pomyśleć, że ty się tu produkujesz od 2017 roku, niebywałe.
0
Nic z tego cyrku nie rozumiem, 6 dni temu "Ousmane Dembele nie zaakceptował ostatecznej oferty przedłużenia kontraktu i pożegna się z Barceloną. Reprezentant Francji poinformował już sztab szkoleniowy katalońskiego klubu, że nie pozostanie w drużynie.", dzisiaj czytam "Tymczasem Dembélé przebywa obecnie na wakacjach i czeka na rozwiązanie swojej sytuacji. Nadal chce zostać w Barcelonie, ponieważ czuje się ważny i ma wsparcie Xaviego, który uważa go za gracza potrafiącego robić różnicę. " :))
0
@Limit_l3ss Najlepsi piłkarze na świecie podpisują kontrakty z najbogatszymi klubami. "Przypadeeeeek."
6
@PatrychoO Może coś innego. Piszą, że Mbappe ponoć zażądał pozbycia się Leonardo i Neymara. Pierwszy już poleciał, teraz biorą się za drugiego.
0
@SirChuck "ŚO to nie jest pozycja wymagająca wzmocnień" aha. Mamy jednego ŚO z prawdziwego zdarzenia, który rokuje a przyszłość, Araujo. Od lat największe problemy z grą w obronie, ale ok, nie trzeba wzmocnień.
1
@Jestjakjest Obserwuj gazetki Lidla, często można dostać na promce za 7 zł.
1
@michal26 Muszę sobie spróbować tego pilsa od Trzech Kumpli, ostatnio miałem od nich zielony Pan IPani i bardzo mi smakował. Dziś testuję "nowość" od browaru Fortuna, Miłosław & Makłowicz Arcy IPA i jestem miło zaskoczony, żałuję, że kupiłem tylko jedną butelkę. Natomiast na jutro mam strzał w ciemno, Browar Artezan i Doktor Plama, Coffee Milk Stout. "Delikatnie ciemne piwo z dodatkiem kawy i lakozy. Jeśli po wypiciu go zobaczysz liliputa przebranego za dziecko , wiedz, ze jesteś usprawiedliwiony" piszą, zobaczymy. ;)
1
@michal26 Ja też uwielbiam, marakuje też mi niezwykle pasuje, Raduga Trapeze, jeszcze bardziej kwaśne niż Last Summer. Jeśli ktoś natomiast szuka czegoś orzeźwiającego na ciepłe dni, ale nie kwaśnego, czegoś z delikatnymi nutami, to warto spróbować Podróże Kormorana Witbier.
0
@michal26 Właśnie sobie piję Raduga Last Summer, idealne na takie ciepłe dni jak dzisiaj, polecam.
4
Po fragmencie "zdaniem Sportu" przestałem czytać.
2
Możemy mieć obrońcę na lata, to nie, lepiej szukajmy kolejnego napastnika. Potem znowu przyjdzie Olimpico, Anfield i 2:8 z Bayrem. Brakuje jeszcze tylko tego żeby przedłużyć umowę z Legngletem i Umtitim, jeszcze raz, tak żeby nam nigdzie nie uciekł.
5
Wreszcie przyjdzie jakiś napastnik, bo ostatnio kupujemy tylko samych obrońców.
0
Wstyd, skorumpowana banda.
13
Chciał więcej zarabiać, ale wtedy okazało się, że nie będzie grał, teraz żeby grać, musiał obniżyć wynagrodzenia, co za gość. Tymczasem Gavi i Nico już pokazali, a Ilaix wciąż musi.
12
Alemany - konkret i klasa.
17
@koksik2700 Powtarzasz jakieś głupoty wzięte z księżyca. Jeśli zawodnik nie chce odejść z klubu to nic na to nie poradzisz, patrz Puig, Bale, Isco, żaden dyrektor sportowy go nie wypchnie.. Alemany zrobił co mógł.
0
@Bacek700 Pamiętaj o Komorowski TV, za Brauna, też opłacaliśmy, tak samo jak telewizję Kwiatkowskiego, każda z nich uprawiała swoja propagandę i uprawiać będzie. Jak tylko PIS odda władzę przyjdą następni i będzie to samo. Pompowanie kasy w reklamy dla Gazety Wyborczej z publicznych pieniędzy też było, nikomu nie przeszkadzało, jak przyszedł PIS i zrobił to samo tylko dla swoich, Sieci i GP to nagle oburzenie. :))) Ludzie mają, krótką pamięć. Co do TVN oczywiście mogą gadać sobie co chcą, nawet "wolne media" jak lubi Olejnik, tylko kto to kupi, jak Kwaśniewski był "niedysponowany" w Charkowie to Walter schował taśmę do sejfu i powiedział "Chcecie mi stację rozpir**** w powietrze? Nie zgadzam się." - fragment z książki Tomasz Lis "Nie tylko fakty", "Możemy to pokazać ale do momentu gdy Siwiec staje na stopniach śmigłowca" późniejusłyszał pan Tomasz. Takie to wolne media mamy w Polsce.
4
Pomyśleć , że jeszcze nie tak dawno mieliśmy Todibo.
0
Kiedy on miał dobry występ jakoś nie mogę sobie przypomnieć. Wrzucony na dziewiątkę zupełnie tam sobie nie radzi, grać tyłem do bramki nie potrafi, traci piłki, w polu karnym nieobecny, a jak już dojdzie do sytuacji bramkowej to przekombinuje. Lewe tak, wysunięty napastnik nie.
4
Tylko:
1. Nie ma pieniędzy
2. Jak już inwestować taką kasę, to w kogoś na przyszłość, dać więcej i ruszać np. po Halanda.
3.To nadal tylko marzenia, bo czytaj punkt pierwszy, nie ma pieniędzy.
0
@masq Masz ból tyłka, suchy fakt, dyskutować z tym nie ma sensu, bo i po co, w sobotę są ciekawsze rzeczy do roboty.
Miłego weekednu. :)
0
@JohnnyBarca Dlatego, że:
1. PSG chciało go od dawna
2. PSG nie ma problemów z kasą, a na FFP mają wywalone, bo ich nie dotyczy.
Oferta prawdopodobnie wyglądała tak: "Drogi Leo, przyjdź do nas, damy ci tyle kasy ile chcesz, twój kumpel Neymar już tu na ciebie czeka, mówi że razem wygracie LM w tym sezonie."
4
Żenująca wypowiedź Laporty.
0
Piszą głupoty, bo nie mają o czym pisać, wyników nie ma, drużyny nie ma, trenera nie ma, a żeby nowy pojawił się na horyzoncie potrzebne są pieniądze, których oczywiście też nie ma. Nawet porażka Realu nie jest w stanie przełamać tej depresji.
1
Depay, dziś najbardziej irytujący piłkarz na boisku, bardziej niż LDJ, traci, ciągle ma pretensje do sędziego, sfrustrowany macha rękami, zaraz leży i znowu coś tam gada do sędziego. Nie robi natomiast jednej rzeczy która powinien, nie ruszy d*py by pomóc kolegom , chociaż pozornie popracować w obronie. Primadonna.
W temacie Koemana nic się nie zmieniło, więc nie będę się powtarzał.
1
Jest również zależny od prezydenta, który to sprzedaje i sprowadza zawodników. To, że Barca ma kłopoty w obronie wiedzieliśmy już w zeszłym sezonie, przyszedł nieopierzony młodzik do środka, a gdzie wsparcie na prawą i lewą obronę?
Pisałem już nie raz, Koeman to nie jest moim zdaniem trener na Barcelonę, ale trzeba też uczciwie przyznać, że Laporta to mu raczej nie pomógł i nie pomaga.