O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 3
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Dla mnie ten koleś to porażka 2 dobre mecze na Euro, mówią, że on świeci w lidze rosyjskiej i tu ale.......Liga Rosyjska to nie liga Hiszpańska tam sie gra inną piłke uważam, że Hleb jest dużo lepszy od niego to moje zdanie

0

Najlepszego powrotu do najlepszej formy z Arsenalu xD We love you xD VeH......................:P;p

0

Z super strony pokazał sie Henry teraz już chyba nikt nie będzie mówił żeby odchodził, przy drugiej bramce pokazał klaze przechodząc 2 Wiślaków no i przy 3 z trudnej sytuacij choć po pięknym podaniu Eto strzelił bramke, a co do eto to nie sprzedawać go bo co mecz jest co raz lepszy :). Ten sezon będzie nasz Veb!!!!!!!!!!!!!!!

Zobacz wszystkie

0

Z super strony pokazał sie Henry teraz już chyba nikt nie będzie mówił żeby odchodził, przy drugiej bramce pokazał klaze przechodząc 2 Wiślaków no i przy 3 z trudnej sytuacij choć po pięknym podaniu Eto strzelił bramke, a co do eto to nie sprzedawać go bo co mecz jest co raz lepszy :). Ten sezon będzie nasz Veb!!!!!!!!!!!!!!!

0

Najlepszego powrotu do najlepszej formy z Arsenalu xD We love you xD VeH......................:P;p

0

Dla mnie ten koleś to porażka 2 dobre mecze na Euro, mówią, że on świeci w lidze rosyjskiej i tu ale.......Liga Rosyjska to nie liga Hiszpańska tam sie gra inną piłke uważam, że Hleb jest dużo lepszy od niego to moje zdanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?