0

Dla mnie ten koleś to porażka 2 dobre mecze na Euro, mówią, że on świeci w lidze rosyjskiej i tu ale.......Liga Rosyjska to nie liga Hiszpańska tam sie gra inną piłke uważam, że Hleb jest dużo lepszy od niego to moje zdanie

0

Najlepszego powrotu do najlepszej formy z Arsenalu xD We love you xD VeH......................:P;p

0

Z super strony pokazał sie Henry teraz już chyba nikt nie będzie mówił żeby odchodził, przy drugiej bramce pokazał klaze przechodząc 2 Wiślaków no i przy 3 z trudnej sytuacij choć po pięknym podaniu Eto strzelił bramke, a co do eto to nie sprzedawać go bo co mecz jest co raz lepszy :). Ten sezon będzie nasz Veb!!!!!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?