O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 1029
  • Polecenia 1

Komentarze

0

imonkey

jesteś prze gościem :D

aha, taki mały offtop, przypominam wszystkim dziewczynom z FCBarca, a także wszystkim fankom Blaugrany, że dziś jest DZIEŃ BEZ STANIKA :D

0

ta relacja - coś wspaniałego, wiele bym dał, żeby tam teraz być, twarze Naszych mówią wszystko... nie potrzeba słów, wystarczą te fajerwerki... Gracias Barca! Dzięki wszystkim z fcbarca.com, to kolejny wspaniały sezon w Waszym wydaniu! :D VISCA EL BARCA y VISCA CATALUNYA! :D

0

Gdy wracają wspomnienia, rozpiera mnie duma, już do końca życia tak zostanie, a napewno te wakacje będą wspaniałe... :D BRAWO BARCA! BRAWO BORGESSS!!!!!

0

to jest coś niesamowitego, coś wspaniałego i nieopisanego! Normalny piłkarski orgazm... :D jeszcze Borges LM przed chwilą zdobyła! Żyjemy w erze Blaugrany, dzięki Bogu! Finał marzeń, ja dopiero teraz troche ochłonąłem po wczorajszym... :D Dziękujmy Bogu za tą drużynę, bo Ona jest chyba błogosławiona... :D MVP! Coś pięknego, tego się nie da opisać żadnymi słowami, to trzeba przeżyć, zobaczyć... Będzie co opowiadać dzieciom kiedyś, cules, mamy największą drużynę w historii, szacunek dla ManU, zagrali jak równy z równym, nie to co madryt. Wielki jest Manchester - Barca jest Królową. Jesteśmy bliżej nieba, i ta fiesta teraz, coś pięknego... Kiedyś tam pojadę, muszę, to jest przeznaczenie... Teraz tylko czekać na wyniki z matur(mam nadzieję, że zdam xD) i ten rok można zaliczyć do najlepszych w życiu! Visca el Barca, Visca Catalunya, Visca ABIDAL! VISCA MVP! Wielki Wódz Pep i Król Lionel Messi I :D Dziękuję Boże, dziękuję, że mogę żyć właśnie teraz...łza się w oku kręci! Ze szczęscia! I jeszcze to, jak Abidal podnosił puchar, mes que un club... Visca el Barcelonaaaa!

0

Boże jak ja się boję... nieopisane uczucie, nerwy, trzęsie mnie już od tygodnia :D Pomodlę się za Barcę, wygramy, czuje to... Vamos Blaugrana, Nasza ukochana! Niech wygra lepszy... MVP!

Zobacz wszystkie

1

do wszystkich kibiców z madrytu: pocieszcie się tym 11:1, Barca odpowiedziała tylko Cristiano, skromnie, bo w końcu nie strzeliła tych 8, o które prosił, no ale zawsze to 5 jajo :D

''Cristiano Ronaldo przed meczem nawiązując do kanonady z Almerią pytał czy drużynie z Madrytu Barcelona też strzeli osiem bramek. Ośmiu nie strzeliła. NIE ZDĄZYŁA. ALBO NIE CHCIAŁA.'' - zdania, które poruszyły ten glob :D

Cules, cieszcie się tym, bo naprawde jest czym, to że zyjemy w takich czasach, w których rządzi i dzieli Blaugrana, takich czasach, w których FC Barcelona nie ma sobie równych. 1, najlepszy i niezmienny skład, którego nikt nie pokona! Ja codziennie dziękuje Bogu za to, że moge życ własnie teraz, kiedy oglądanie FCB sprawia, ze czasem rycze jak małe dziecko, ze szczęscia... T'ESTIMO BARCA! 4 EVER BARCA! PIONA CULES! Mou, The special FIVE, PIONA! :D

coś wspaniałego, nie ma takich słów na tym świecie, które by opisały to co przezywamy...

afc 1:2, cfc 1:1, real 2:6, manu 0:2, 5:0 real - tego nigdy, nigdy nie zapomne... Barca, to jest cud świata, klub, który daje radośc z życia! Królowa tylko jedna, wielka tylko ONA, wiecznie w moim sercu, FC BARCELONA! :)

0

ZiziRM

dziecko, a moze pamiętasz składy i kto gole strzelał w tym meczu? To napisz wszystkim, bo te wyniki sprzed 100 lat są baardzo wazne w dzisiejszym futbolu.

0

No własnie lepiej aby jechał :) i wrocił cały i zdrowy :D

VeB

0

prokom 4 punktami przegrał. Szacunek, wygrać 3 kwarty z Olympiakosem w jego hali to nie lada wyczyn, szczególnie w tym sezonie. Brakło niedużo ale jednak. W 2 spotkaniu zagrają o te 4 punkty lepiej:P i mam nadzieje ze Regal też pokaże białym/fioletowym gdzie ich miejsce :D

0

Iker - Alves, Pique, Puyol, Zanetti - Iniesta, Xabi, Xavi - Villa, Forlan, Messi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?