0

imonkey

jesteś prze gościem :D

aha, taki mały offtop, przypominam wszystkim dziewczynom z FCBarca, a także wszystkim fankom Blaugrany, że dziś jest DZIEŃ BEZ STANIKA :D

0

ta relacja - coś wspaniałego, wiele bym dał, żeby tam teraz być, twarze Naszych mówią wszystko... nie potrzeba słów, wystarczą te fajerwerki... Gracias Barca! Dzięki wszystkim z fcbarca.com, to kolejny wspaniały sezon w Waszym wydaniu! :D VISCA EL BARCA y VISCA CATALUNYA! :D

0

Gdy wracają wspomnienia, rozpiera mnie duma, już do końca życia tak zostanie, a napewno te wakacje będą wspaniałe... :D BRAWO BARCA! BRAWO BORGESSS!!!!!

0

to jest coś niesamowitego, coś wspaniałego i nieopisanego! Normalny piłkarski orgazm... :D jeszcze Borges LM przed chwilą zdobyła! Żyjemy w erze Blaugrany, dzięki Bogu! Finał marzeń, ja dopiero teraz troche ochłonąłem po wczorajszym... :D Dziękujmy Bogu za tą drużynę, bo Ona jest chyba błogosławiona... :D MVP! Coś pięknego, tego się nie da opisać żadnymi słowami, to trzeba przeżyć, zobaczyć... Będzie co opowiadać dzieciom kiedyś, cules, mamy największą drużynę w historii, szacunek dla ManU, zagrali jak równy z równym, nie to co madryt. Wielki jest Manchester - Barca jest Królową. Jesteśmy bliżej nieba, i ta fiesta teraz, coś pięknego... Kiedyś tam pojadę, muszę, to jest przeznaczenie... Teraz tylko czekać na wyniki z matur(mam nadzieję, że zdam xD) i ten rok można zaliczyć do najlepszych w życiu! Visca el Barca, Visca Catalunya, Visca ABIDAL! VISCA MVP! Wielki Wódz Pep i Król Lionel Messi I :D Dziękuję Boże, dziękuję, że mogę żyć właśnie teraz...łza się w oku kręci! Ze szczęscia! I jeszcze to, jak Abidal podnosił puchar, mes que un club... Visca el Barcelonaaaa!

0

Boże jak ja się boję... nieopisane uczucie, nerwy, trzęsie mnie już od tygodnia :D Pomodlę się za Barcę, wygramy, czuje to... Vamos Blaugrana, Nasza ukochana! Niech wygra lepszy... MVP!

0

miało być najlepszy*, sory za 3 posty pod rząd.

0

Oby Busacca sędziował, najlpeszy sędzia chyba.

0

Boże, cały jestem roztrzęsiony! Nie wiem jak wytrzymam te kilka dni, do soboty... Obyśmy tylko mieli swój dzień, szczególnie w obronie, bo jestem tego zdania, że kto pierwszy strzeli bramkę, wygra ten finał... Vamos Blaugrana!

0

dzięki, nie trzeba było:) wiem, że Ty i tak znasz się lepiej.

0

regulamin przeczytałem cwaniaczku jeszcze wtedy, gdy Ty nawet nie znałeś tej strony, a zdanie urwałem w takim momencie, który dobitnie pokazywał, jakie głupoty piszesz:) skoro Ty się czepiłes mojego przedziału wielkowego, ja się czepie Twej interpunkcji. Nie chce mi sie przywiązywac większej wagi do takich pierdółek, jak ''ś'' czy ''ę''. Jeśli Ty uważasz to za tak istotne, to sobie sam dopisz. No chyba, że nie rozumiesz tego co napiszę bez ''końcówek'', to powiedz, poprawię się:)

Nie jesteś nihilistą, a piszesz, jakbyś ''praktykował'' nihilizm egzystencjalny ;)

O obiektywizmie możemy pogadac, przyda Ci się to. Ja znam tą regułkę jeszcze z gimnazjum, dawno to było, ale pamięc mam dobrą:) dzięki za link, przyda się powtórzenie wiadomości.

Skoro jesteś ateistą, to moja rozmowa z Tobą nie ma sensu, bo i tak nic z tego nie zrozumiesz, szczególnie na tematy teologiczne, także daruj sobie wypisywanie tych pierdół o ateizmie.

Pele, czy Maradona, to mała bułka przy Leo, a R10 już dawno ''przerósł''.

0

coś pięknego, tak się gra w kosza! I tak nie jesteśmy ostatnio w najwyższej formie, Navarro dopiero co wrócił po kontuzji, a już rozwalamy takiego przeciwnika:)

0

te najduchy wyrosną kiedyś na gwiazdy Blaugrany! Każde zwycięstwo na dMadrytem się liczy, czy jest to u12 czy hokej na wrotkach, czy bierki :D

0

yamakashi156

w takim razie ja moge dobrac sobie różne tezy do Twego nicka. Masz 156 cm wzrostu, masz 15 lat i 6 miesięcy, urodziłes się 156 lat temu, czy Twój mózg przestał ewoluowac w 156 r.p.n.e. ? Jeśli w taki sposób ''posługujesz się'' czymś nickiem to pozdro dla Ciebie. Wymyślaj dalej, ale ja już na te pierdoły nie odpisze, szkoda mi czasu w tym nowym już roku.

Regulamin jest równy dla wszystkich, ale pisząc ponad 5 razy, w jednym poscie słowo debil capsem, łamiesz go:)

Cytowac doskonale umiem, i wyobraź sobie, że wiem co to jest. Cytowanie nie polega na tym, żeby przymusowo zawrzec całe zdanie , napisane/wypowiedziane przez kogoś, lecz taki fragment, w którym widac sens, lub jego brak, jak w Twoim przypadku kolego:) a ''urwac'' zdanie można zawsze i nie jest to błędem. Błędem raczej jest nieumiejętnośc stawiania znaków interpunkcyjnych, tak jak w Twoim przypadku.

Obiektywizm, hmm, doskonale wiem co to znaczy, jest to postawa człowieka oparta na równoważeniu pierwiastka racjonalnego i emocjonalnego, na kierowaniu się racjami zarówno dobra ogólnego, jak i własnego. Jak widzisz, nie jestem aż tak nieobiektywny:) a to że Cristiano nie wychował się w Naszej szkółce, jest tylko kontrargumentem do Twej hipotezy. Najlepsi pochodzą z La Masii=Cristiano nie jest najlepszy, proste?

Nie wiem, nie obchodzi mnie to, jak Cristiano zdobył ten talent, czy w sklepie kupił, czy od kumpla. Obchodzi mnie to, że Messi się urodził z talentem do kopania piły, a Cristiano, dzięki swej pracy się udoskonala. Messi robi rzeczy, których Cristiano poprostu nie potrafi, a to świadczy o tym, że Messi jest dzieckiem od Boga, a Cristianowi Bozia dała mniej talentów:)

Na kartach historii są obaj, i nikt tego nie zmieni, lecz kiedyś, w dalekiej przyszłości, mowa będzie o jednym, o jednym z wielu, o Leo Messim.

0

jak dla mnie cristiano i maicon out, reszta w porządku:) no ale w końcu to marca.

0

yamakashi156

Po pierwsze, kolego, nie osadza sie ludzi po nicku, tak dla przypomnienia.

Po drugie, jak juz napisal kolega nizej, zastanow sie nad tym co piszesz, i nad swym ''ego'' rowniez, rzecz jasna:)

Po trzecie, nie wyzywaj nikogo od debili, bo mozesz wyleciec predzej niz sie zalogowales, taka rada.

Po czwarte wreszcie, skoro znane jest Ci slowo 'hipokryzja' to jeszcze raz zastanow sie nad tym co napisales.

''bo drugiej takiej szkolki jak w La Masia nie ma na swiecie otrzasnij sie i badz obiektywny'' :D

a to dobre, mam byc obiektywny, chyba pomyliles znaczenia slow, spokojnie, do sylwestra jeszcze troche czasu! Samo to, co napisales swiadczy, ze cristiano nie moze byc lepszy, bo w La Masia sie nie wychowal, ale ok, pominmy to...

Po piate juz bodajze, tak dobrze przeczytales, Messi sie urodzil z talentem, a cristiano go NABYL(!). I nie ja to wymyslilem pierwszy, a stu przede mna ma to samo zdanie kolezko, takze zamilcz;)

a teraz, co do ''15 ronaldow'' - sa pilkarze z porownywalnym talentem do niego, lecz drogi kolego, nigdy nie bedzie takiego drugiego, poniewaz nikt na tym Bozym swiecie nie opanuje do takiej perfekcji, techniki symulowania itp. :)

zreszta i tak ponad wszystkimi jest jeden, maly, skromny Leo...

Pozdro

0

ja tradycyjnie pisze do pyrzo, największego geniusza po słońcem:)

0

Tak dobrze zrozumiałes inteligencie, to był żart. Żart dla normalnych ludzi, a Ty taki chyba nie jesteś. Chwile był spokój z Twoimi durnymi ripostami, ale widze że już zaczynasz od nowa. Już Ci kiedys mówiłem, i powtórze jeszcze raz - nie podoba Ci sie, to nie czytaj moich postów.

0

ja pierdziu, gdzie to można nabyc?? :D

0

a jutro: ''Oficjalnie: Zubizarreta PIŁKARZEM realu, wygryzł Casillasa!" Ale urwali :D

0

jak zwykle to samo, tylko wiatr w oczy Barcelonie...

0

tomreal

i to jest w tym wszystkim najdziwniejsze. Puyol to ''rozumi'', a Ramos jakoś nie zrozumiał. Sergio to jeden z tych w Madrycie, którzy mają papiery na bycie wielkim piłkarzem - zarówno na boisku jak i poza nim. Ale przez takie coś może dużo stracic. Nie w oczach kibiców, bo to mu pewnie lotto, i tak będą go uwielbiac, zapomną, lecz w oczach piłkarskiego świata...

0

lou

naprawde szacun dla Ciebie za to że piszesz tu takie rzeczy, a nie inne. Prawie ze wszystkim sie moge zgodzic, ale czy ''zasada'' którą napisałem nie weszła juz dawno w życie? Weszła i jak najbardziej ''Wasi'' się do niej stosują - we wszystkich wypadkach, czy to piłkarz, czy zwykły śmiertelnik, biskup czy trener, ważne że z Barcelony, ba! z Katalonii. A to oznacza ze trzeba go poniżyc, zbesztac... Niestety taka jest prawda. W dzisiejszym świecie piłki nie łatwo jest znaleźc kogos takiego jak Ty, kogos kto ma szacunek. I jak sam napisałes szacunek!, nie sympatię, bo to by było nie zgodne z kibicowaniem, żeby utożsamiac się i z Barcą i z Realem :P ale szacunek, zdrowy szacunek. I na ''Waszej'' stronie mógłbym policzyc na palcach dwóch dłoni takich, którzy TEN szacunek posiadają, razem z adminami, ale o tym nie wspomnę. Taka jest piłka i takie jest życie. Nie można byc obojętnym na drugiego człowieka. Jego zdanie tez się liczy, pod 1 warunkiem - że nie pierd*** jak potłuczony, tylko gada jak na homo sapiens przystało:)

pozdrawiam

0

...i tak jak podziwiałem R10 czy Titiego, tak teraz nie moge wzroku oderwac od gry Barcy z MESSIM na czele:)

0

damian.2

ja codziennie robie tylko jedno: dziękuje Bogu, że istnieje taki ktoś jak Messi, że istnieje Barcelona, i choc nigdy tam nie byłem, nie widziałem meczu ''na żywo''(dla niektórych to ''licznik'', w jakim stopniu jestem kibicem), to moge oddac życie za Blaugrane. Tylko to się liczy. To jest radośc życia:)

0

bronx

właśnie bądź co bądź... Jurek już taki jest: dużo gada, mało się zna, a jeszcze mniej wie:)

0

Ide spac, w końcu już po 17 i po dobranocce :D

0

i żałuje tylko jednego - że Cristiano nie jest Naszym wychowankiem. I nie dlatego że mielibyśmy najlepsze skrzydła świata, nie dlatego że Cristiano by u Nas grał, ale dlatego, że byłby lepszym człowiekiem... Miałby troche samokrytyki i szacunku, szacunku, który jest prawdziwy i szczery, od serca. Bo powiedziec, a czuc, to całkiem co innego... Niestety.

0

bronx

w takim, że to co mówi Dudek, interesuje chyba tylko jego rodzinę :D

0

damian.2

nie ma sensu ''straszenie'' siebie nawzajem filmikami z yt, czy innymi pierdołami. To do niczego nie prowadzi, a raczej prowadzi do jednego - że mamy tu blisko 300 komentów o jednym i tym samym, wojnie słownej na temat ''kto jest lepszy''. Dla mnie to wszystko nie ma sensu, Del Nido ostatnio powiedział szczerą prawde. Tu nie ma co porównywac, nie ma. Cristiano mozna porównywac do Robbena, Kaki czy innych, ale nie do Messiego. To tak jakby zespolic szczyty: chamstwa, egoizmu z pokorą i szacunkiem. Ma to jakiś sens?

0

bronx

a kogoś to interesuje? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?