0

jak tak będziemy grac, plus jeszcze troszke strzałów z dystansu Villi i Alvesa, to zadna obrona, żadni murarze, zaden Mou i inni nie są Nam straszni! Z takim składem i takim napadem, mam na myśli MVP, rozpier...... wszystkich bez względu na to ile bramek stracimy! VAMOS BLAUGRANA! Camp Nou znów magiczne i pełne, a My zmierzamy na Wembley!

0

Valdes, Pique i Max 10/10 za ten mecz! Reszcie nic nie wychodziło i trudno, trzeba sie pogodzic. Wole przegrac z Herculesem niz z realem. Dobrze ze zimny prysznic przyszedł w 2 kolejce, a nie w tej w której trzeba bedzie gryźc trawe o mistrza. Gratulacje dla Herculesa i VAMOS BLAUGRANA! Jak juz ktos napisał, co Nas nie zabije, to Nas wzmocni.

0

podbijemy Vicente Calderon, czuje to... :D

0

no to dziś 4:0 prosimy :D Vamos MVP!

0

fantastyczny gosc... jego kontrola nad piłką jest niesamowita!

0

sexibarca

lepiej nie używaj tych emotek, bo zostaniesz za chwile zwyzywany/a od najgorszych... toż to zbrodnia jest!

0

kumaczaczi

w tym momencie jedyną osobą, która się tu napina jesteś Ty:) po co dodajesz nic nie wnoszący koment i po co rozpoczynasz bezsensowną dyskusje od nowa?

0

ludzie dajcie sobie spokój, jest niedziela:) przecież to na odległośc czuc ironią, a Wy juz sie napinacie :D

0

pyrzo

ty naprawde jesteś tak upierdliwie głupi czy takiego udajesz?

0

gracias a tots ;)

0

Szacun Pep za słowa w stronę Ibry... Szkoda że to wszystko musiało się własnie tak skończyc :(

0

cudowny dzień:) nie ma to jak w pierwszej kolejce miec już 2 zapasowe punkty :D

0

challenger

szacun po raz kolejny(napewno nie ostatni). Z przyjemnością czyta się Twoje artykuły.

0

wielkie dzięki!

0

ZbigniewWodecki

naucz się czytac ze zrozumieniem, a po drugie liczyc. 24 mln euro plus kontrakt na 3 sezony daje 60 mln.

0

Co trzeci? Ban?

0

świetny mecz i typer siadł oczywiście;) El Guaje... oglądanie Jego gry to czysta przyjemnośc, czuje że w tym sezonie pobije wszelkie rekordy! Leo musi się miec na baczności :D David Pichichi, Leo Golden Ball!

0

Pyrzo_Barca

pod każdym względem, prócz jednego - wreszcie się zamkniesz! BEZ ODBIORU!

0

Wielkie brawa dla Atletic:) szkoda, że w pierwszej lidze nie mogą występowac i Barca i Barca B, jestem pewien, że młodzi poradziliby sobie. Oby tak dalej i Vamos Cantera!

0

0-3 zamieciemy:) Villa Messi Messi. Vamos!

0

wreszcie koniec żałosnych komentów na Jego temat. Jedyny i największy plus Jego odejścia...

0

wreszcie czytanie komentarzy będzie sprawiało tylko i wyłącznie przyjemnośc... szkoda że takim kosztem - odszedł geniusz, no cóż... Vamos Milan y Ibra! Dla mnie i tak zawsze będziesz mistrzem! pyrzo chyba musiałby byc tobą zeby tak powiedziec! A Lige wygraliśmy dzięki drużynie, czyli dzięki Zlatanowi między innymi. W LM też bardzo pomógł, szkoda że los chciał inaczej. Pep, mam nadzieje że wiesz co robisz. 24+12=36 - za tyle go sprzedaliśmy. 36+24(jeszcze 2 lata kontraktu, oprócz obecnego sezonu)=60 mln. Inwestycja opłacalna, po raz kolejny Rosell ma plus. Szkoda tylko że pod innym względem stracimy:( żegnaj Ibracadabra i prowadź Milan po Scudetto.

0

16 punktów to wynik marzenie po fazie grupowej:) najtrudniej będzie na wyjeździe z Panathinaikosem.

0



W destrukcji gracz idealny, tak samo taktycznie:) wślizgi bezpardonowe ale zarazem czyste opanowane niemalże do perfekcji. Nigdy nie odpuści, nawet jeśli zapłaci za to czerwoną kartką:) Cały Masche.

0

La Gazzetta: Roczne wypożyczenie + transfer rozłożony na 3 raty (3 lata), prawdopodobnie 30 milionów euro.

0

arashimaT

a Ty wyłącz FM-a. To moze powiesz mi w czym Javier ustępuje Essienowi? Jestem bardzo ciekaw.

0

Witamy na pokładzie najlepszej ekipy świata, Masch :D

0

Brawo Atleti! 6 pucharów - tylko Ona, żaden inter, Barcelona! :D świetny mecz Reyesa, ładnie maicona i cesara zrobił w balona. Perea tez szacun, świetny grajek. Atleti ma solidną pake, myśle ze o 3 miejsce powalczą na serio w tym sezonie. A moze o 2...? :D

0

constantine16

hehe, jak tak będzie to sam sobie postawie:D

0

raczej piłkarz typu Deco;) walczak, a zarazem człowiek zawsze gotów by zarobic kartke. Teraz i My mamy swojego ''rzeźnika'' :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?