Titi1419
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak tak będziemy grac, plus jeszcze troszke strzałów z dystansu Villi i Alvesa, to zadna obrona, żadni murarze, zaden Mou i inni nie są Nam straszni! Z takim składem i takim napadem, mam na myśli MVP, rozpier...... wszystkich bez względu na to ile bramek stracimy! VAMOS BLAUGRANA! Camp Nou znów magiczne i pełne, a My zmierzamy na Wembley!
0
Valdes, Pique i Max 10/10 za ten mecz! Reszcie nic nie wychodziło i trudno, trzeba sie pogodzic. Wole przegrac z Herculesem niz z realem. Dobrze ze zimny prysznic przyszedł w 2 kolejce, a nie w tej w której trzeba bedzie gryźc trawe o mistrza. Gratulacje dla Herculesa i VAMOS BLAUGRANA! Jak juz ktos napisał, co Nas nie zabije, to Nas wzmocni.
0
podbijemy Vicente Calderon, czuje to... :D
0
no to dziś 4:0 prosimy :D Vamos MVP!
0
fantastyczny gosc... jego kontrola nad piłką jest niesamowita!
0
sexibarca
lepiej nie używaj tych emotek, bo zostaniesz za chwile zwyzywany/a od najgorszych... toż to zbrodnia jest!
0
kumaczaczi
w tym momencie jedyną osobą, która się tu napina jesteś Ty:) po co dodajesz nic nie wnoszący koment i po co rozpoczynasz bezsensowną dyskusje od nowa?
0
ludzie dajcie sobie spokój, jest niedziela:) przecież to na odległośc czuc ironią, a Wy juz sie napinacie :D
0
pyrzo
ty naprawde jesteś tak upierdliwie głupi czy takiego udajesz?
0
gracias a tots ;)
0
Szacun Pep za słowa w stronę Ibry... Szkoda że to wszystko musiało się własnie tak skończyc :(
0
cudowny dzień:) nie ma to jak w pierwszej kolejce miec już 2 zapasowe punkty :D
0
challenger
szacun po raz kolejny(napewno nie ostatni). Z przyjemnością czyta się Twoje artykuły.
0
wielkie dzięki!
0
ZbigniewWodecki
naucz się czytac ze zrozumieniem, a po drugie liczyc. 24 mln euro plus kontrakt na 3 sezony daje 60 mln.
0
Co trzeci? Ban?
0
świetny mecz i typer siadł oczywiście;) El Guaje... oglądanie Jego gry to czysta przyjemnośc, czuje że w tym sezonie pobije wszelkie rekordy! Leo musi się miec na baczności :D David Pichichi, Leo Golden Ball!
0
Pyrzo_Barca
pod każdym względem, prócz jednego - wreszcie się zamkniesz! BEZ ODBIORU!
0
Wielkie brawa dla Atletic:) szkoda, że w pierwszej lidze nie mogą występowac i Barca i Barca B, jestem pewien, że młodzi poradziliby sobie. Oby tak dalej i Vamos Cantera!
0
0-3 zamieciemy:) Villa Messi Messi. Vamos!
0
wreszcie koniec żałosnych komentów na Jego temat. Jedyny i największy plus Jego odejścia...
0
wreszcie czytanie komentarzy będzie sprawiało tylko i wyłącznie przyjemnośc... szkoda że takim kosztem - odszedł geniusz, no cóż... Vamos Milan y Ibra! Dla mnie i tak zawsze będziesz mistrzem! pyrzo chyba musiałby byc tobą zeby tak powiedziec! A Lige wygraliśmy dzięki drużynie, czyli dzięki Zlatanowi między innymi. W LM też bardzo pomógł, szkoda że los chciał inaczej. Pep, mam nadzieje że wiesz co robisz. 24+12=36 - za tyle go sprzedaliśmy. 36+24(jeszcze 2 lata kontraktu, oprócz obecnego sezonu)=60 mln. Inwestycja opłacalna, po raz kolejny Rosell ma plus. Szkoda tylko że pod innym względem stracimy:( żegnaj Ibracadabra i prowadź Milan po Scudetto.
0
16 punktów to wynik marzenie po fazie grupowej:) najtrudniej będzie na wyjeździe z Panathinaikosem.
0
W destrukcji gracz idealny, tak samo taktycznie:) wślizgi bezpardonowe ale zarazem czyste opanowane niemalże do perfekcji. Nigdy nie odpuści, nawet jeśli zapłaci za to czerwoną kartką:) Cały Masche.
0
La Gazzetta: Roczne wypożyczenie + transfer rozłożony na 3 raty (3 lata), prawdopodobnie 30 milionów euro.
0
arashimaT
a Ty wyłącz FM-a. To moze powiesz mi w czym Javier ustępuje Essienowi? Jestem bardzo ciekaw.
0
Witamy na pokładzie najlepszej ekipy świata, Masch :D
0
Brawo Atleti! 6 pucharów - tylko Ona, żaden inter, Barcelona! :D świetny mecz Reyesa, ładnie maicona i cesara zrobił w balona. Perea tez szacun, świetny grajek. Atleti ma solidną pake, myśle ze o 3 miejsce powalczą na serio w tym sezonie. A moze o 2...? :D
0
constantine16
hehe, jak tak będzie to sam sobie postawie:D
0
raczej piłkarz typu Deco;) walczak, a zarazem człowiek zawsze gotów by zarobic kartke. Teraz i My mamy swojego ''rzeźnika'' :D