Titi1419
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cesc pewnie żałuje za grzechy i wnioski wyciągnie w następnym sezonie:) brawo Javier, z niewolnika nie ma pracownika!
0
dziś będzie konferencja Pepa i wszystko się wyjaśni;) będzie oficjalnie: Zlatan w FCB na kolejny sezon... :)
0
czasem zrozumiec Pepa jest baardzo trudno...
0
raiola durny młotek, niech odczepi się od Zlatana i będzie swięty spokój. Chciałbym żeby Barca cos z tym zrobiła i żeby raz na zawsze skonczyły się głupie wypowiedzi i prowokacje. Raiola, cabron, saluda al Barca y Zlatan!
0
no i to ma im wystarczyc:D Ibre niech w spokoju zostawią.
0
wszyscy tylko nie ta panienka... poza tym żadnych negocjacji nie będzie, bo Ibra zostanie :D
0
szacun dla Javiera, i szacun dla Rosella jeśli to prawda z tą kasą:) witamy na pokładzie mistrzu. Tylko On moze zastąpic Yaye. Wybaczamy zarządowi Toure :D
0
a jutro jak na złośc wszystkim Jego przeciwnikom: Zlatan oficjalnie zostaje w Barcy :D
0
Lepiej nic nie pisz bo sie kompromitujesz. Ty najlepiej wiesz czy Jemu zależy czy nie znawco:/
0
Jeżeli mówimy, że Barcelona jest najlepszą drużyną na świecie, to nie możemy powiedzieć, że każdy piłkarz może tutaj przyjść i spokojnie sobie grać. Dotyczy to Ibrahimovicia i Czyhrynskiego. Rok temu żaden z nich nie odbył pełnego pre-sezonu, na dodatek ciążyła na nich duża presja. Najłatwiej jest krytykować i powiedzieć, że się nie nadają do gry w Barçy. Dlatego w trakcie sezonu wielokrotnie broniłem Ibrahimovicia. Wielu nie pamięta ile Ibra dał drużynie w niektórych momentach i nie zdaje sobie sprawy z tego, jak trudno jest grać na Camp Nou.
Nie mówię o samej grze w tym klubie, ale o przebywaniu w nim każdego dnia, życiu z presją, spełnianiu oczekiwań i kontrolowaniu rzeczy, które cię otaczają. Na przykład agentów, którzy za dużo gadają. Jeżeli taki agent zabiera głos, automatycznie piłkarz przestaje grać, ponieważ albo tego agenta nie kontroluje albo zgadza się z tym, co mówi. Jedyną osobą, która powinna rozmawiać z piłkarzem jest trener i to trener podejmuje decyzje.
Cała reszta nie powinna zabierać głosu. Wszyscy powinni się dostosować do stanowiska trenera i klubu. Dotyczy to wszystkich. Wielokrotnie rozmawialiśmy o tym, jak zachowują się ludzie tacy jak Rijkaard czy Guardiola, w jaki sposób tworzą wizerunek klubu, dlatego też powiedziałem, że to nie liczy się dla Mourinho. To samo dotyczy wszystkich piłkarzy.
Cruyff o Zlatanie
źródło: El Periódico
0
też:) a tak w ogóle to najlepszego obrońce powinien Etoo dostac, a nie jakiś maikon :D
0
RAC1: Jutro kolejne spotkanie Galliani - Rosell. Mediolańczycy nie złożyli póki co formalnej oferty, mimo że Mediaset spekulowało o 40 milionach euro. Barcelona na samym początku domagała się 60 milionów euro, ale zdawała sobie sprawę, że Milan nie zaoferuje takich pieniędzy, dlatego minimalną kwotą jakiej oczekuje za Ibrę jest 35 milionów euro. Sandro Rosell wypoczywa w tym momencie na Ibizie.
0
Fetta
pato potrzebuje dobrych piłek, Roni kogoś szybkiego, a Ibra i tego i tego. Czuje ze będzie drużyna... oj będzie! :)
0
ale z tymi nagrodami przegięli... obrońca powinien byc Lucio, a napadzior bez dwóch zdań Leo. No i oczywiście cholerna łapa milito musiała wybrac Nam rusków ;)
0
Nasza to grupa śmierci normalnie :D David i Leo postrzelają mam nadzieje:)
0
lukininho
Pirlo jest bdb, tylko coś mu sie ostatnio grac nie chce;] rok temu to własnie On i Pato uciszyli Bernabeu także powodzenia i w tym sezonie LM. Milan wreszcie wygra Seria A i pokaże wszystkim, że umie grac!
0
Milan zrobi świetny interes, Ibracadabra razem z R10 i Pato stworzą niezłą pake. Za plecami Pirlo, dokupią jakiegoś pomocnika, obrońcę i powstanie ekipa godna Barcy... powodzenia Il Genio!
0
Żegnaj mistrzu, dla mnie nie musisz przebiec 12 km na mecz, nie musisz wymachiwac nogami nad piłką w miejscu, nie musisz strzelac 3 bramek co mecz, nie musisz kiwac sie jak Messi - i tak jesteś geniuszem! W każdym Jego podaniu, dotknięciu piłki widac było wielki talent i charyzmę... Cieszę sie ze choc na 1 sezon mógł grac w Naszych barwach...
0
to już chyba nieuniknione:( Bykunn jeszcze będziecie go podziwiac w Milanie, jak real rozpier.... w pojedynke!
0
Ciudad i Kiel - jak zwykle te drużyny staną Nam na drodze po tryumf w Hiszpanii i Europie:) mam nadzieje, że zmiażdżymy wszystkich!
0
jak można oddawac takiego grajka... mam nadzieje, że to wszystko to jakaś jedna wielka bzdura i Zlatan zostanie. Chciałbym żeby była już środa, Zlatan w FCB na kolejny sezon...
0
Nie wybacze tego Pepowi, jeśli do tego dojdzie... każdemu przysługuje 2 szansa!
0
ten rubin... ale dostaną baty, już się doczekac nie mogę :D
0
cóż, przykro mi, nie jestem takim filozofem jak ty i nie wiem o co ci chodzi. Nie mam nic do wytłumaczenia. Dyskusja o nizym, ciekawe. Pisanie też musisz potrenować. Jesteś tak żałosny, że szkoda zdrowia i nerwów.
0
haha kończ. Wstydu oszczędź. Już haseł brakło. Pomodle sie o rozum dla ciebie, bo im wiecej czytam twoich postów, tym bardziej mi sie niedobrze robi.
0
najlepiej napisać ''gościu dobijasz mnie'' to załatwia całą sprawe. Żałosne.
0
nie mam sie z czego tłumaczyć. Co poradze, że nie kumasz. Z tym problemem nie do mnie, tylko do lekarza;)
0
ja również czekam, aż będziesz kończył zdania konkretami, a nie trzema kropkami.
0
lol to dzieci na onecie piszą. Naucz sie czytać, nie mam nicku titi1914. Jeśli to miało wyrazić brak szacunku, to niestety marna prowokacja:) wielu rzeczy nie kumasz, to już twój problem gościu.
0
że? Dokończ. A może brak już argumentów? Po postach ludzi poznajesz? :D to pozdro dla ciebie! Moje ostatnie 2 komenty żenujące są? Może, twoje wszystkie sa żenujące. I jak coś już piszesz to skończ, bo trzy kropki to nie sztuka napisać.