0

a wiesz ze własnie o to mu chodzi

0

Armandi

dobre dobre:)

constantine16

kolego, szkoda czasu i nerwów - zapewniam Cię:)

''aaa i czekam na totalnie slabiutkie mecze Ibry, znow cie wtedy nie zobacze na tej stronce :) bez odbioru'' no to sobie dłuugo poczeka:) a ja czekam na totalnie fantastyczne mecze Ibry, jest nadzieja, że wreszcie spojrzy obiektywniej...

0

na moje to VV na 100% zagra. Przed kontuzją Pinto mógł, a teraz musi. Messi od 1 minuty, w ataku razem z Bojanem i Adriano.

0

lukasoon15

dziwne, bo ja widziałem ze strzelił David, ale Silva, a asystował NASZ Xavi:) a w młodej Hiszpanii Bojan strzelił z karniaka:]

0

Olo_17

nie zagrał meczu życia ale był aktywny:D jak na pierwsze 45 minut po wakacjach to nie wypadł źle. Wiecej próbował rozgrywac niz strzelac:)

0

a tak nawiasem mowiąc, to wcale sie akurat tym nie przejąłem, tylko ze tych ''zaczepek'' było wiele wiele więcej.

0

KojotFCB

''Aczkolwiek gdyby jakiś koleś też napisał do mnie "Buziaka" też miałbym różne myśli o tej osobie.'' To który to koleś napisał do Ciebie buziaka? Bo ja tu żadnego nie widze ktory napisał buziaka adresowanego ''do kogos''. Zakonczyłem posta takim czyms, i tak powstała 3 wojna światowa...

0

Pyrzo_Barca

a moze problem tkwi w Tobie samym, ze wszyscy są przeciw Tobie? Zastanów sie nad tym. Nie chce sie kłocic. Ale nie bądz wszystkowiedzącym pępkiem świata, ok? Ty nie dostrzegasz w Ibrze ani światełka nadziei, i gdybyś miał mozliwosc zrobic mu na złosc to pewnie bys to zrobił, z nienawisci do niego. Ja wyznaje zasade ze wspieram wszystkich graczy BARCY, byle jacy by Oni nie byli.

0

szymonst

a jednak są na tym świecie ludzie, którzy NORMALNIE odbierają takie ''gówno'' jak :*

nie bede się kłocił bo i tak to ja na tym zle wyjde, ale nie znosze takich przyczepek. Czy napisałem cos, co zaniża poziom tej strony? A gdy inni piszą ''xDDDDDDDDDD'' to TO nie zaniża? IceMan, tu nie chodzi o ten komentarz, ze to ja niby zacząłem, tu chodzi o prawie kazdy moj koment, który nikomu nic nie wadzi dopóty, dopóki nie pojawi pyrzo!

0

Pyrzo_Barca

najlepiej w ogóle nie dyskutuj. Z nikim. I nie zaczynaj tych komentarzy na niesamowicie wysokim poziomie,zarówno kultury jak i morali, to po pierwsze.

0

buziak miał do dyskusji wniesc to, co każda durna przyczepka pyrzo i to nie tylko do mnie. Wiem ze On ma tu specjalne traktowanie, byc moze niedługo adminem zostanie ale wtedy połowa ludzi nie bedzie miała tu zycia.

0

a moge wiedziec gdzie w tym prowokacja? Bo nie bardzo rozumiem. Moze nie mam az tak ''scisłego'' umysłu jak ten co mnie od gejów wyzywa.

0

jakoś wszyscy inni odebrali to normalnie, jak kazdą emotke, a wyjątek jak zwykle inaczej! O ile sie orientuje to w regulaminie napisane jest by nie nadużywac emotek a nie jaki rodzaj uzywac.

0

możesz mi wyjaśnic gdzie tu prowokacja? A może Ty tez myslisz jak On? :/

0

IceMan

przepraszam panie moderatorze, ale nikt mnie tu od gejów nie będzie wyzywał!!! Ja napisałem koment, w którym nie złamałem regulaminu, a ta pijawka znowu musiała się przyczepic:/

0

barca_fan10

prawie z krzesła spadłem:)

guardiola89

choc jeden normalny, któremu emotka nie kojarzy sie z gejem.

0

Pyrzo_Barca

jak widzisz, masz tu wielu sprzymierzeńców:D a na wakacje mozemy sie poskładac, obyś tylko wyjechał. Teraz czekamy na obelgi w strone Ibry i na Twojego adwokata Bykunna.

0

Pyrzo_Barca

może Ty jesteś skoro od razu o tym pomyślałeś? Nudzi Ci się? Widze że mecz nie bardzo Cie interesuje, ale to normalne z Twojej strony. Teraz czekam az przyczepisz sie Ibry, bo to już Twoj zwyczaj.

0

Taa ośmieszył naszą obrone :D gdyby na obronie grali Puyi i Pique to by ośmieszył ale chyba siebie:P Visca BARCA! Visca cantera! Pięknie gramy i te stroje... :*

0

mój idol odchodzi... ale ciesze się, bo to co sobie w życiu zamierzył, to osiągnął. Urodzony zwycięzca i niesamowity profesjonalista także poza boiskiem:) Moje marzenie się spełniło, Jego także - wygrał 6 pucharów, wygrał LM! Dziękuje za wszystko mistrzu... dziękuje za mecze z realem i za wiele wspaniałych bramek, które trudno zliczyc. Nigdy Cie nie zapomne, dla mnie zawsze bedziesz moim mistrzem! Powodzenia GENIUSZU FUTBOLU! VISCA TH14! Visca trio, które przeszło do historii - Henry,Eto,Messi...

0

zawsze gdy Naszym przychodzi lecieć samolotem, to się modle... po tej katastrofie jeszcze bardziej. Ale na szczęście czuwa nad FCB ktoś na górze... :D

0

zostanie i będzie ładował gola za golem! Razem z Villą i Messim stworzą zabójcze trio. On jeszcze ma coś do udowodnienia tym, którzy Go już skreślili... VAMOS ZLATAN!

0

ale go w balona zrobił:D ale trick zajebisty, Mata sie za głowe złapał bo nie wierzył że Mu wreszcie wyszło:D

0

a ja tam jestem za:D chłopak napewno by pograł, a widać że ma to ''coś'', co w futbolu potrzebne, aby osiągnąć cel. Widać że jest ambitny. Jako zmiennik na pewno by nie narzekał.

0

Yaya odchodzi = Javier przychodzi:) Only Mascherano!

0

Wszystkiego najlepszego mistrzu! Nasz dar od Boga, niech Bóg ma Go w Swej opiece! Obyś co roku poprawiał Swe rekordy, obyś strzelał bramek tysiące, obyś był zawsze zdrów i obyś wreszcie coś wykombinował z Tą Antonellą... :D bo jest z kim kombinować;) Szczęściarz z Niego! Obyś zawsze był z Nami MISTRZU! AVE MESSI! Simply the best...

0

za 10-15 mln to mozemy kupić Jego buty;) jak dla mnie to dajmy sobie spokój w tym roku z Cescem i brac Javiera. I nie pierd..... ze Mascherano jest w kazdym calu lepszy niz Yaya. Lepszego niz Toure nie ma i nie bedzie. Może byc na równi z Yaya. Teraz jak Toure odchodzi to wszyscy nagle zauwazyli kto jest lepszy i w ilu calach:D a to dobre.

0

nikt oprócz Javiera nie jest alternatywą. Odejscie Toure powinno równać się z przyjsciem Mascherano, inaczej będzie źle...

0

to będzie wielki błąd i dziwie się że Rosell jako nowy prezydent nie ma na to jakiegoś wpływu... Sprzedajemy najlepszego DMa na globie i to potwierdzi każdy kto zna się na futbolu. Busquets na dzień dzisiejszy moze Toure czyścić buty. Jedyny zawodnik który moze zastąpić nasze Yaya to Mascherano. Nikt inny nie będzie grał z taką elegancją jak Toure. Żegnaj mistrzu, dziękuje za wszystko i nigdy nie zapomne co zrobiłeś dla Naszej ekipy. Chciałbym tylko dwóch rzeczy po odejściu Toure: Mascherano i żeby Yaya zmienił agenta.

0

jak można było to przegrać... Basile trafił 1 wolny na 2 w ostatnich sekundach a potem juz tylko ogromne szczęscie Laboral i nowy Campeon z Baskonii niestety... :( a tak niewiele brakowało aby przedłużyć nadzieje. REMUNTADA SI za rok:) Vamos Regal, co tam mistrzostwo hiszpanii, przecież jesteśmy mistrzami EUROPY! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?