0

moj link:P to będzie coś pięknego, ile bym dał, żeby z dumą trzymac jeden z tych kartoników... kiedyś napewno tak będzie! :)

0

Iker - Alves, Pique, Puyol, Zanetti - Iniesta, Xabi, Xavi - Villa, Forlan, Messi :)

0

0

0

Coś wspaniałego... :D

0

http://atdhe.net/28842/watch-almeria-vs-barcelona

Miło patrzec na grę Barcy... :) oby Masche wyszedł w podstawowej jedenastce z realem:) ale pogrom...

0

Giovani Giovani... ludzie co wy widzicie pięknego w takich bramkach? Piękno futbolu nie polega na sile, lecz na technice i precyzji. Taką bramke moze strzelic prawie każdy, taką jak Messi, Samir czy ta Japonka już prawie nikt... :)

0

wreszcie skład Arg jakoś wygląda... wyniki przyjdą.

0

za 2 sezony moze wpasc :)

0

wielki gosc... codziennie myśle o tych ludziach, jak muszą byc wytrwali. Cięzko to sobie wyobrazic :( ale juz niedługo i wszystko bedzie dobrze!

0

Marcin199310

nie porównuj dzieci z tą straszną chorobą, do takich idiotów. Choroba downa nie powinna byc jakims punktem odniesienia, względem takich odchyłów. Jedno to choroba, drugie to głupota...

0

www.atdhe.net ;)

0

a pomyślcie sobie, gdyby Barca zakupiła Bryanta i Gasola? Myśle ze sama gra w NBA Regal nie byłaby zadnym problemem, poniewaz Oni są niesamowicie zgrani i silni mentalnie, najwiekszym problemem byłaby częstotliwoc rozgrywania kolejnych meczów... W tym NBA przewyzsza i dłuugo jeszcze będzie przewyzszac inne druzyny, a co za tym idzie mają niesamowitą kondycje i są juz przyzwyczajeni.

0

kto spania nie ma, to na mecz naszych:) mecz z 8 minutowym opoznieniem ale graja i szarpia od poczatku. I doping naszych jest! Amerykanie u siebie i gwizdy ;D

0

De Gea ma grac, a Barca ma kupic Bravo:) albo Mino do pierwszego składu.

0

oby trafił do FCB... ten gosc jest fenomenem! Panowanie nad piłką opanowane ma do perfekcji. Niczym Leo!

0

oby to była prawda ale nie za taką kase...

0

Coś pięknego... grali jak natchnieni... :D REGAL!

0

REGAL po tryplet!

0

http://atdhe.net/20424/watch-los-angeles-lakers-vs-fc-barcelona

cules oglądac, bo warto :D to co gramy to mistrzostwo jest! narazie 63-64 ale przy takim przeciwniku, z taką grą to tryplet jest Nasz;)

0

jak sędzia nie widzi, to trzeba samemu sprawiedliwośc wymierzyc :D Mascherano juz nauczył Naszych jak postępowac w takich sytuacjach. David odpocznie a potem zacznie bombardowanie:) dobrze Mu to zrobi. Piękne zwycięstwo i jeszcze piękniejsza pozycja w tabeli, przed realem. Teraz tylko czekam na krytykantów Keity. A Bojan jak zwykle w tym sezonie, nic nie gra... Za duza presja na Nim spoczywa, niestety. Najwazniejsze ze wszyscy zdrowi i 3 pkt Nasze :D

0

San Mames zdobyte, to i Kazan dostanie baty bez Leo! :D

0

Samu na zawsze Blaugranista! No1 E2!

0

jak dla mnie niepotrzebny, mamy Sergio, Masche i Romeu przede wszystkim :)

0

on marzy o grze w Barcy, a ja o oglądaniu jego gry w Barcy:)

0

lubie gościa, zawsze wypowiada sie z wielkim szacunkiem, szczególnie w stronę Barcy:)

0

coś wspaniałego... niech ta passa nigdy się nie konczy :D Vamos Blaugrany, po tryplety!

0

ładnie się zachował, ale tylko to mu już pozostało... nie zmienia to faktu że jest drewnem i nie powinien wchodzic nakładką tylko ciałem jak już :( ale ładnie z jego strony ze umie się zachowac i wie ze zrobił źle. Visca LM10!

0

wspaniały mecz :D mam troche inne statystyki dotyczące tego własnie meczu;) http://www.livesports.pl/detail/soccer.php?match=439768&gmt_offset=-7200&tab=1

takiego posiadania chyba jeszcze nie widziałem, 86-14 miazga normalnie! Wróciła magia i Nasza stara, dobra Blaugrana... wrócił futbol totalny:) Dzięki Bogu!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?