Titi1419
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
moj link:P to będzie coś pięknego, ile bym dał, żeby z dumą trzymac jeden z tych kartoników... kiedyś napewno tak będzie! :)
0
Iker - Alves, Pique, Puyol, Zanetti - Iniesta, Xabi, Xavi - Villa, Forlan, Messi :)
0
http://ow.ly/i/5Oh6/original
0
http://ow.ly/i/5Oh6/original
0
Coś wspaniałego... :D
0
http://atdhe.net/28842/watch-almeria-vs-barcelona
Miło patrzec na grę Barcy... :) oby Masche wyszedł w podstawowej jedenastce z realem:) ale pogrom...
0
Giovani Giovani... ludzie co wy widzicie pięknego w takich bramkach? Piękno futbolu nie polega na sile, lecz na technice i precyzji. Taką bramke moze strzelic prawie każdy, taką jak Messi, Samir czy ta Japonka już prawie nikt... :)
0
wreszcie skład Arg jakoś wygląda... wyniki przyjdą.
0
za 2 sezony moze wpasc :)
0
wielki gosc... codziennie myśle o tych ludziach, jak muszą byc wytrwali. Cięzko to sobie wyobrazic :( ale juz niedługo i wszystko bedzie dobrze!
0
Marcin199310
nie porównuj dzieci z tą straszną chorobą, do takich idiotów. Choroba downa nie powinna byc jakims punktem odniesienia, względem takich odchyłów. Jedno to choroba, drugie to głupota...
0
www.atdhe.net ;)
0
a pomyślcie sobie, gdyby Barca zakupiła Bryanta i Gasola? Myśle ze sama gra w NBA Regal nie byłaby zadnym problemem, poniewaz Oni są niesamowicie zgrani i silni mentalnie, najwiekszym problemem byłaby częstotliwoc rozgrywania kolejnych meczów... W tym NBA przewyzsza i dłuugo jeszcze będzie przewyzszac inne druzyny, a co za tym idzie mają niesamowitą kondycje i są juz przyzwyczajeni.
0
kto spania nie ma, to na mecz naszych:) mecz z 8 minutowym opoznieniem ale graja i szarpia od poczatku. I doping naszych jest! Amerykanie u siebie i gwizdy ;D
0
De Gea ma grac, a Barca ma kupic Bravo:) albo Mino do pierwszego składu.
0
oby trafił do FCB... ten gosc jest fenomenem! Panowanie nad piłką opanowane ma do perfekcji. Niczym Leo!
0
oby to była prawda ale nie za taką kase...
0
Coś pięknego... grali jak natchnieni... :D REGAL!
0
REGAL po tryplet!
0
http://atdhe.net/20424/watch-los-angeles-lakers-vs-fc-barcelona
0
http://atdhe.net/20424/watch-los-angeles-lakers-vs-fc-barcelona
cules oglądac, bo warto :D to co gramy to mistrzostwo jest! narazie 63-64 ale przy takim przeciwniku, z taką grą to tryplet jest Nasz;)
0
jak sędzia nie widzi, to trzeba samemu sprawiedliwośc wymierzyc :D Mascherano juz nauczył Naszych jak postępowac w takich sytuacjach. David odpocznie a potem zacznie bombardowanie:) dobrze Mu to zrobi. Piękne zwycięstwo i jeszcze piękniejsza pozycja w tabeli, przed realem. Teraz tylko czekam na krytykantów Keity. A Bojan jak zwykle w tym sezonie, nic nie gra... Za duza presja na Nim spoczywa, niestety. Najwazniejsze ze wszyscy zdrowi i 3 pkt Nasze :D
0
San Mames zdobyte, to i Kazan dostanie baty bez Leo! :D
0
Samu na zawsze Blaugranista! No1 E2!
0
jak dla mnie niepotrzebny, mamy Sergio, Masche i Romeu przede wszystkim :)
0
on marzy o grze w Barcy, a ja o oglądaniu jego gry w Barcy:)
0
lubie gościa, zawsze wypowiada sie z wielkim szacunkiem, szczególnie w stronę Barcy:)
0
coś wspaniałego... niech ta passa nigdy się nie konczy :D Vamos Blaugrany, po tryplety!
0
ładnie się zachował, ale tylko to mu już pozostało... nie zmienia to faktu że jest drewnem i nie powinien wchodzic nakładką tylko ciałem jak już :( ale ładnie z jego strony ze umie się zachowac i wie ze zrobił źle. Visca LM10!
0
wspaniały mecz :D mam troche inne statystyki dotyczące tego własnie meczu;) http://www.livesports.pl/detail/soccer.php?match=439768&gmt_offset=-7200&tab=1
takiego posiadania chyba jeszcze nie widziałem, 86-14 miazga normalnie! Wróciła magia i Nasza stara, dobra Blaugrana... wrócił futbol totalny:) Dzięki Bogu!