Titi1419
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak w ogóle za kogo Ty sie uwazasz gosciu? Myslisz ze mozesz wszystkimi pomiatac? Grubo sie mylisz. Ja w przeciwieństwie do Ibry, czytam to co tu nabluzgasz. Skąd Ty mozesz wiedziec ile ja mam do napisania o futbolu?!
0
pyrzo
mam prawo tutaj pisac co chce i kiedy chce, nie łamiąc regulaminu:) mam gdzieś to co do mnie piszesz/odpisujesz. Ty tez nie jestes ani smieszny ani zabawny, masz baaardzo mało do napisania o Ibrze i futbolu i tez wypisujesz kompletne bzdury;) Ty mozesz to i ja moge. Miec Twoj nick w komentarzu to wstyd, dlatego nic w Twoją strone nie adresuje ostatnio, lub bardzo mało, np to co musze. Twoja skromnośc jest na poziomie Cristiano Ronaldo. Ostatniej rzeczy nie skomentuje, bo szkoda mi nerwów. Masz mi cos jeszcze do przekazania?
0
Ibrahimovic se 'disfrazó' de Cruyff
Villa eclipsó a 'Ibra', aunque el sueco dejó patidifusos a todos -emisarios milanistas incluidos- con un gol que no llegó a subir al marcador en el 26'. Remató de espuela en el aire un centro desde la derecha. Su acrobática acción recordó al histórico tanto de Cruyff a Miguel Reina a mediados de los 70, pero el árbitro anuló el tanto por fuera de juego.
0
chodziło mi o lewą stronę zdjęcia:D oczywiście hehe
0
My wiemy i tyle:) kto ogarnięty w naszych ''konwersacjach'' to tez wie:) ale zdjęcie 1 klasa, przyznaj:D
0
:) a teraz coś dla oka. Mam nadzieje ze admini tez skorzystają i nie dostane bana:D
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs086.ash2/37646_411682871212_209523681212_5187697_1854129_n.jpg
oczywiście lewa strona godna uwagi(to taka aluzja w strone tego, co już śpi, bez złośliwości) :D
0
pyrzo śpi, i dyskusja zrobiła się przyjemna i normalna... :)
0
dokładnie tak jest... niestety! Ale cieszmy się z tej mniejszości, z której powoli, powoli zrobi się większosc. Taką mam nadzieje! Dla mnie najważniejsza jest DRUŻYNA. Gra w piłke to niesamowity sport, kibicuje się druzynie, bez wyjątków, zespołowi. A zespołu się nie wybiera - zespół się tworzy! Ibra jest w tym zespole. Dla mnie niewazne czy jest to Oleguer, Jorquera, Ezquerro czy Ibra. Wspieram FC Barcelone. Tylko Ją kocham. A gdy wspierasz drużynę, wspierasz wszystkich, którzy do Niej należą, inaczej jesteś nikim i nie można nazwac Cię Cule...
0
lucek91
ludzie, jest 1 w nocy, litości! Żuty, komentaży, piłkaża... oczy mnie bolą!
0
constantine16
smutna prawda... :) prawdziwi cules wspierają wszystkich z DRUŻYNY, mogą tylko wspierac jednych szczególnie a innch mniej. Ale wsparcie mają wszyscy. Ostatnie transparenty ''Anims Ibra'' chyba swiadczą o tym, ze mamy kibiców z prawdziwego zdarzenia. Dobrze ze większośc potrafi myślec i pisac obiektywnie.
0
Wypowiedź Raioli dla szwedzkiej TV4: Rozmawialiśmy przez całe popołudnie, ale w tym momencie Ibra na 99,999% zostaje w Barcelonie.
Guardiola po meczu z Milanem: Dla dobra instytucji nie wypowiadam się na temat Zlatana Ibrahimovicia. Porozmawiamy 31 sierpnia. Jeżeli Ibra zostanie, to postaram się wyciągnąć z niego to, co najlepsze. Zobaczymy co się wydarzy do 31 sierpnia".
Pep, jak się naprawia taką sytuację? Poprzez rozmowę.
Guardiola: Skoro rozmawiałem z Ibrą tylko dwa razy przez ostatnie pół roku, to jakiś powód musi być. Zawsze jest jakiś powód. Porozmawiam z nim. Czy sytuacja z Ibrą to kwestia feelingu? Jakie to urocze... Sytuacje Eto'o i Ibry są zupełnie inne.
Pep, boli cię, że Ibra przemówił w ten sposób po meczu? Przynajmniej nie mówił nic jego agent.
całym złem jest tu tylko i wyłącznie ten dureń Raiola...
0
Bednar20
pamiętaj, nie tylko Ty jesteś w tej mniejszości! Visca Ibracadabra!
0
constantine16
Jego poziom trzyma tylko Ibra :D
0
Hiszpańskiej ekstraklasy... ależ to brzmi:D do ''najlepsze'' zaliczyłbym jeszcze Naszych młodych, szczególnie JdS, Thiago i Bojana. Poradzili sobie z presją w karnych i grali całkiem dobrze, Thiago w szczególności:) Piłka kleiła Mu się do nogi:D oby tak dalej!
0
Ibra, jestem z Tobą, zostań w FCB i walcz!
0
oddałbym wszystko, by On znów grał w barwach FCB...
0
ale ja wiem jaki ma problem. Boi sie czy Zlatan pogodzi sie z rolą rezerwowego. Nie chce takiego napadziora trzymac na ławce ale wie ze podstawowy atak wygladac ma Perdo-Villa-Messi... i to jest problem. Ibra zostan i walcz!
0
oby został... ja widze i czuje to, że to będzie i Jego i Barcy wielki sezon jak zostanie! Rozumieją sie z Villą nie tylko na ławce ale takze i na boisku! :D
0
żuty... ludzie litości!
0
mistrz ironii i robienia ludzi w balona - hanc :D
0
aj pobieram wszystko co będzie:) czekam cierpliwie. Takiego meczu z tyloma emocjami nie mozna nie miec:P
0
MilanistaRafael
są na tym świecie jeszcze ludzie normalni:) na szczęscie.
0
puciu
nie ma sprawy, jak cos jeszcze zobacze to bede Cie informował:P ale sie nie obrazaj za to oczywiscie. Dobry pomysł z tym terminarzem miałes. Człowiek zawsze moze wejsc i przypomniec sobie jak gra mistrzowska Barca:)
0
leito
Ice troche zejdzie zanim te prawie 900 komentów przeszuka;P ale juz niedługo będzie koniec kariery tego pana, co przypomina ustawione wyniki sprzed wieków, a nie pamięta ostatnich 4 GD:)
0
zado77
obiektywnie? dobrze. Szkoda ze Pep go zdjął, bo razem z Villą wymiatali;]
0
ZiziRM
taki stary, a taki głupi - kto by pomyślał...
0
puciu
popraw ten terminarz, jesli chcesz zeby był idealny:) mecz z Guoan był o 14 o ile sie nie myle, a Ty masz tam napisane 13:) ale ogólnie bardzo fajny.
0
ZiziRM
coś długo to szukałes. Znawco, a moze wiesz kto wtedy ''rządził'' Hiszpanią?
0
ZiziRM
dziecko, a moze pamiętasz składy i kto gole strzelał w tym meczu? To napisz wszystkim, bo te wyniki sprzed 100 lat są baardzo wazne w dzisiejszym futbolu.
0
Mecz zawalisty:) duzo emocji, i Nasz R10... :)