0

tak wiem, Ty znasz lepiej. Jesteś niczym Matrix.

0

jakby komuś cięło to tu drugi link

http://atdhe.net/30889/watch-uefa-champions-league-draw

0

0

i tak jak znam życie, to real trafi na kopenhage a My na Arsenal

0

Inter!

0

0-2 for FCB! :)

0

przecież to oczywista oczywistośc ;)

0



''Geniusz, choć nieco już zmęczony.''

:)

0

genialne:)

0

sevs

nie tylko Ty... :D

0

Boże, widzisz i nie grzmisz...

Tak Mou, też Cię lubimy - piona!

0

poprostu geniusz, dar od Boga!

0

tu nie ma nawet o czym dyskutowac, z La Masia nie ma nikt szans. Cantera - future of football! T'ESTIMO!

0

polcio, only bota d'oro!

0

jak tak dalej pójdzie to Krysia odleeci nie tylko za Messiego ale i za Davida :D

0

Manita :D popieram, popieram, kulig piękny! Tylko szkoda mi tego bramkarza Sociedad:P Leo Messi bóg futbolu, nie ma nawet o czym gadac, takiego piłkarza już nie będzie, no chyba ze Leo cos wykombinuje z Antonellą :D real, piona!

0

Po tym meczu stwierdzam: Thiago to prze ch** :D Bartra tez bdb piłkarz, a o Fontasie nie wspomne, On będzie Naszym Puyolem! Viva Blaugrana! :)

0

Cieszmy się, bo jest czym :D T'ESTIMO BARCA!

a teraz coś, co raduje kibiców FCB najbardziej...

http://www.fcbarcelona.cat/web/downloads/aficionats/fons_pantalla/especials/fcb_fcb5-0madrid-cat.jpg

0

2 miejsce, Visca el Barca! :D

0

czego tak nie zagrali z espanyolem? :P

0

Arlen, Espanyol juz go wygrał, chyba:P walczymy o 2 miejsce teraz :D

0

i koniec, honor uratowany:) brawo Espanyol

0

Bartra a nie Fontas :)

0

GOOOLAZO :D

0

0-2 kurde

0

0-1 w dupe, Verdu :(

0

Pinto 13 - Adriano 21, Fontas 5, Bartra 3, Max 19 - Masche 14, Thiago 4, Keita 15 - Jeffren 11, Vazquez 10, Bojan 9 :)

na rezerwach Masip, Montoya, Sergi Gomez, Romeu, Abraham, Dos Santos, Carmona, Soriano i Tello.

tu link do meczu(bdb jakośc i nie tnie)

http://www.elsesports.cat/directes/especials/

1

do wszystkich kibiców z madrytu: pocieszcie się tym 11:1, Barca odpowiedziała tylko Cristiano, skromnie, bo w końcu nie strzeliła tych 8, o które prosił, no ale zawsze to 5 jajo :D

''Cristiano Ronaldo przed meczem nawiązując do kanonady z Almerią pytał czy drużynie z Madrytu Barcelona też strzeli osiem bramek. Ośmiu nie strzeliła. NIE ZDĄZYŁA. ALBO NIE CHCIAŁA.'' - zdania, które poruszyły ten glob :D

Cules, cieszcie się tym, bo naprawde jest czym, to że zyjemy w takich czasach, w których rządzi i dzieli Blaugrana, takich czasach, w których FC Barcelona nie ma sobie równych. 1, najlepszy i niezmienny skład, którego nikt nie pokona! Ja codziennie dziękuje Bogu za to, że moge życ własnie teraz, kiedy oglądanie FCB sprawia, ze czasem rycze jak małe dziecko, ze szczęscia... T'ESTIMO BARCA! 4 EVER BARCA! PIONA CULES! Mou, The special FIVE, PIONA! :D

coś wspaniałego, nie ma takich słów na tym świecie, które by opisały to co przezywamy...

afc 1:2, cfc 1:1, real 2:6, manu 0:2, 5:0 real - tego nigdy, nigdy nie zapomne... Barca, to jest cud świata, klub, który daje radośc z życia! Królowa tylko jedna, wielka tylko ONA, wiecznie w moim sercu, FC BARCELONA! :)

0

merengues

tacy jak Ty, są tu mile widziani, szacunek, oby więcej takich ludzi, normalnych:) powodzenia w GD, ale nie obraź się, wygra FCB :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?