Titi1419
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ty napisałeś jeszcze lepsze:)
0
i dałbym sobie reke uciąc, że Pepe w głębi serca myśli inaczej, ale tak trzeba, to złota zasada madrytu - złego uszanuj, bo z madrytu, dobrego kopnij, bo z Barcelony...
0
tak czytam te komenty i czytam, wciągnęły mnie, niczym dobra książka :D wszystkie przeczytałem i wniosek wysunąłem tylko jeden - takiego inteligenta jak RealCF17 dawno tu nie było. Koleżko nikt normalny (a Ty do takich się zaliczasz mam nadzieje) na tym świecie nie zaprzeczy że Cristiano ma talent, ma umiejętności i jest dobry. Ale nikt normalny na tym świecie(niewazne czy to kibic Barcy, Realu, Bursasporu czy Alcorconu :D ) też nie zaprzeczy, że to Messi rządzi i rządził będzie. Bo wyobraź sobie drogi przyjacielu z Madrytu, że Cristiano NABYŁ swe talenty, a Messi się z nimi urodził - teraz widzisz różnicę? :) jeśli nie, oznacza to ze jestes zakompleksionym, nic nie rozumiejącym, KOLEJNYM hala dzieckiem, które próbuje udowodnic coś, nie podając zadnych sensownych argumentów, coś co nigdy nie było i nie będzie prawdą. To co tu głoszisz to herezje, a to grzech drogie dziecko:) a więc zamilcz i podziwiaj swego idola, ale po cichu, bez zbytnich emocji, bez udzielania się na tej, czyy innych stronach Barcy, i wreszcie z szacunkiem do innych. Uszanuj to, że Bozia stworzył tylko jednego boga futbolu - Leo Messiego.
0
20 dla Niego, i oby grał tak jak Nasza dawna 20 - Deco :)
0
coś wspaniałego... tyle wspomnień zostanie już do końca żywota :) oby każdy rok był taki cudowny jak ten, mijający - i tego właśnie życzyc chce każdemu CULE! T'ESTIMO BLAUGRANA!
0
imonkey
haha rządzisz kolego! Znalazłem coś ''podobnego'', jak zostac ''profesjonalnym piłkarzem'' :D
polecam, ja od 36 sekundy spadłem z krzesła i śmieje do tej pory :D
http://sport.es/default.asp?idpublicacio_PK=44&idioma=CAS&idnoticia_PK=733287&idseccio_PK=806
spacje usunąc
0
"Obecnie najlepszym ze wszystkich jest Messi. W każdym meczu udowadnia swoją jakość, w każdy mecz wkłada wysiłek, strzela bramki i pozostaje pokorny".
NAJLEPSZYM ZE WSZYSTKICH - 26 października, Di Stefano :)
dziękuje
0
Hala Madrid17
jedynym nieobiektywnym człowiekiem jesteś Ty! Tak Di Stefano tak powiedział, ale jako argumentu użył: bo on jest z naszych. Pff, przeczytaj to, jest mocny argument. I kto to powiedział? DI STEFANO!
http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=komm&news=34079
http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=24175
I co, Di Stefano myśli inaczej nie? :)
0
haha nikt by tego lepiej nie ujął, Messi to geniusz, Cristiano jest bardzo dobry :)
0
Brak epitetów i przymiotników, to jest cud, Barca to cud! :D dobrze pan leszek powiedział, trzeba się cieszyc że możemy życ w erze Blaugrany i oglądac tak grającą drużynę! DRUŻYNĘ! Wielką drużynę... :)
0
transmisja z Emirates 100% pewna :D
0
pawson
Genialne :D haha
0
novotel
obawiam sie ze 1 nie wystarczy na tyle osób :D
0
http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/25439/higuain_133.jpg
apel higuaina (oczywiście po losowaniu-załamał sie chłopak) :D
0
to będzie mecz! Już sie doczekac nie moge 16 lutego! :)
0
opcja nr 1 nie jest taka zła. Pozytywem jest to, ze to fundacja, a nie samsung, bwin czy inne pierdoły...
0
''Co by się nie stało, wygra Barcelona"
i to jest najważniejsze!
0
mamin synek :D
0
emeu
dokładnie, mozna sie cieszyc podwójnie, bo 16 lutego to środa, poza tym w AFC gra Fabiański, a tego Borek i Kołtoń nie odpuszczą :P
0
chciałbym, żeby Kobe kiedys zagrał dla Regal :)
0
moim zdaniem w 1/4 będą: szachtar, tottenham, valencia, bayern, lyon, manchester, chelsea i oczywiscie My :D
0
karpik, bukmacherze, życie to nie sts czy totolotek!
0
no to teraz czekac na lecha :)
0
mi sie zdaje ze będą losowane
0
tak, wygramy 9:0 i 8 bramek strzeli Leo, a 9 Valdes z piątki... piszcie na poważnie, Arsenal wcale nie jest słaby. Będzie cięzko, ale damy rade, mam nadzieje:)
0
ddaber
pary 1/4 i 1/2 będą losowane po rozegraniu 1/8
0
alcantara
wole Arsenal, ładnie grający, niż Szachtar, który notabene zlał... Arsenal w fazie grupowej:)
0
będzie cięzko, ale będzie co oglądac i jest spora nadzieja, że pokażą w polsacie:)
0
no i mamy Arsenal, rzeczywiście słabo znam życie...
0
roma - szachtar :)