Titi1419
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Od dziś Pinto otrzymuje order ''prze ch***'' :D
0
Vamos Pinto dance!;p
0
no wlasnie Zlatan zszedł i golazo nie ma:)
0
Wielki CAMP NOU i WIELKI mistrz R10!
0
szkoda ze Ibry nie ma juz, bo nie ma kto strzelac:)
0
pyrzo
Nawzajem
0
pyrzo
a Ty masz problemy z budową zdan. Wiesz co to przecinek?
0
pyrzo zrezygnowal bo Ibra nie gra, to nie ma na kogo bluzgac :D
0
kolejna akcja Naszych, potwierdzająca ze atak Villa-Ibra nie bedzie bdb - bedzie kapitalnie fantastyczny! Messi dojdzie jeszcze i zaden antyfutbol nie bedzie Nam straszny:D
0
40:26 - nie, Ibra nie umie odbierac piłek, walczyc i biegac, nie umie.
0
ee tam taki gol, przeciez to było drewno, a On jest wolny jak mucha w smole!
0
forzamilan
''Chodzi o to, że cwaniakujecie na każdym kroku i wymądrzacie się, a potem zmieniacie klub na lepszy i to samo robicie.''
Nie zmieniamy nigdy na lepszy, bo lepszego od Barcy nie ma :D
A tak na poważnie to kim Ty jestes, zeby tak na Nas bluzgac, a sam okazujesz 0 szacunku? Zastanów sie nad tym co piszesz czasami, bo jak tak dalej bedziesz przeginał to skonczysz predzej niz zacząłes.
0
na zawsze w mym sercu... na zawsze najlepszy! Visca R10!
0
chciec mogą:) ja tez chce R10. Ibra zostanie na 100%.
0
jak odchodził to ryczałem, normalnie jak małe dziecko... Gdyby sen mógł stac sie rzeczywistością... Ronaldinho-Villa-Messi :)
0
boje sie R10... :D oby było duzo bramek, ale zawsze My o 1 wiecej:D
0
tylko On moze zastąpic wielkie Yaya... oby ten transfer doszedł do skutku. Walczak i piłkarz który nie boi sie ''przytubic'' z dystansu w jednym:)
0
czekamy, czekamy:) brakuje mi w tej druzynie takiego ''rzeźnika'' po odejsciu Deco;)
0
chciałbym zeby zawsze była zdrowa rywalizacja i miłe słowa z obydwu stron:)
0
jak dla mnie bez dwóch zdań Iniesta. Ma tylko 1 rywala - Sneijder. Messi tez bedzie na podium tak sądze:)
0
no i Pique wymiótł wszystko:) Zlatan zostaje :D
0
i tak zostanie:)
0
Pyrzo
i ostatnia, największa korzyśc: wreszcie się zamkniesz, taką nadzieje mam nie tylko ja, ale i wielu innych!
0
Pyrzo_Barca
mozna miec z tym problem, i Ty jestes najlepszym tego przykładem. To cos słabą masz pamięc do swoich błedów, bo innym wytykac je potrafisz miesiącami... constantine16 nie wyzywa nikogo od gejów itp. w przeciwieństwie do Ciebie. Ja mam dobrą pamięc:)
0
Pyrzo_Barca
nie udawaj niewiniątka, ok? Mam Ci przypomniec od kogo ostatnio, nie tak dawno temu mnie wyzwałes? Juz nie pamiętasz? Wez sie troche opanuj, bo po pierwsze nie chce mi sie pisac z Tobą, ani Ci odpisywac(dlatego nie mam zamiaru kierowania czegokolwiek w Twoją strone), a po drugie patrz bardziej obiektywnie na ten świat. Bo widac masz z tym wielki problem i nie umiesz go rozwiązac.
0
constantine16
ja juz nerwów nie mam. Licze na Ciebie:D licze na to ze bedziesz pisał tez w moim imieniu i tak aby nie dac sie sprowokowac.
0
Armandi
az sie boje :D ale nie chce mi sie jutro odpisywac na ok.20 postów ;)
0
constantine16
Pyrzo ma immunitet :D
0
constantine16
ale co mozemy zrobic? chyba tylko sie pomodlic... na koncu i tak wychodzi ze wszyscy dostają bana tylko nie on...
0
Armandi
ludzie mają juz dosc irytujących postów, prowokacji i ciągłego pisania herezji.