Tom0VeB
Dołączył/a: maj 2023
Brzesko
9 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY Oho! Obrażony Janusz!
0
@socha Proszę, https://www.fullmatchesandshows.com/la-liga/
0
@TR3YWAY Ale Janusz, haha :D.
5
@IronSanHybrid To trzeba mieć niezły gust, żeby oglądać jakieś porno bajki xD.
14
Komentarz usunięty
3
@lucca87 A chyba wiem ;), cules to dupki wystające z byłego stadionu (nie pamiętam jak się nazywał ), przełożyło się to na nazywanie kibiców Barcelony. A socios, to czynni członkowie, którzy wpłacają składki i mają prawa do głosowań itp.
2
@ksobi i o ile psa nie spuści z łańcucha, somsiad cham i skąpiec.
2
@quarto Sędzia kalosz.
0
@Colon Na prochach, to na pewno był, ale komentator :D.
1
@Konradomoreno Zakupione, dzięki za pomoc i smacznego :)
0
@Konradomoreno @dorkizos
Myślicie, że będzie okej? https://www.naturalmarket.pl/product-zul-6223-ZESTAW-STARTOWY-Yerba-Mate-2x50g-Bombilla-Matero.html
1
@FanLuisaSalvano chyba niektórzy nie znają sprawy neymara na rambli, albo nie czują ironii widząc ten nick xd.
1
@xofcbxo @gumaz Nie no, nie jestem z Rzeszowa, nigdy tam nie byłem, ale jakoś mega daleko to nie mam. Paru znajomych z Rzeszowa poznałem za granicą ;).
0
Yerbacze! Właśnie sobie przeglądałem zestawy z Yerba Mate, ale tyle tego jest ze wolę tutaj spytać, co zamówić na pierwszy raz, tak aby się nie zniechęcić, podsyłajcie.
1
@xofcbxo Jak stawiasz piwo, to idziemy. :D
1
@BarcaInfo Totalna dominacja.
1
@DaPi nie nawidzę takich propozycji. Ahhh
0
@Danny Gaucho Longstaff, hmm ciekawie.
4
@macio_944 króciutko.
0
@macio_944 No jakby nie było i co by nie było, to w Polsce mamy może kilka firm, które dają pracownikom godne warunki i pieniądze w stosunku wykonywanej pracy i cen na rynku.
12
@LuisSalvano To ten telewizor, który wyniosłeś?
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@4drian0 Może rybki lub kotka?
1
@KamQiX Przepraszam, a zrobisz ładny kalendarzyk na styczeń? ( ͡º ͜ʖ͡º)
0
@pinasmeister i tak go uebią, więc co to zmienia.
0
@KamQiX Weź, ty lepiej się za te kalendarze, w tym byłeś lepszy... :D
0
@Dante22 może film? Serial? Take the Ball pass the Ball, matchday.
2
@Serek Aż czasem oglądam dla samej mimiki twarzy, ma prze świetną.