O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 27
  • Polecenia 0

Komentarze

0

BAN!

mod

0

milch gratulujem ;p

0

nastepny w "placzek" w stylu Cristiano Ronaldo skoro podpisal kontrakt to niech go wypelni a nie jakies strajki jak tak zrobi to miejscu wladz Zenitu dalbym mu kare jak swego czasu Uche.

0

hehe nie Grishom tylko ABG1906

Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda niestety dopiero potem VeB :>

0

Grishom powiedzial prawde ktora tyczy sie 99 % kibicow tu obecnych czy Grishom musi byc na europejskich stadionach skoro ma swoj klub "rzut beretem od siebie"(oczywiscie niewiem jak z wyjazdami w jego przypadku) Ty Looky napewno nie bedziesz na swoim ulubionym klubie tyle razy ile ja na swoim :>

Zobacz wszystkie

0

ravon nigdy nie mow nigdy

0

Ale piszecie tu glupoty, jedzcie na mecz np. Realu i kibicujcue Barcelonie na ich sektorze :] zobaczymy co bedzie, a tu jakies bo w Polsce holigani, bo my se nieoglodniemy przez nich meczu :] nie dziwcie sie wszedzie tak jest.

0

oby cie zbanowali :D

0

Grishom mecz bedzie w Krakowie :>

0

no ale wtedy wisla miala Zajaca w obronie teraz ma Diaza ciezko nam bedzie :> i dobrze :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?