nastepny w "placzek" w stylu Cristiano Ronaldo skoro podpisal kontrakt to niech go wypelni a nie jakies strajki jak tak zrobi to miejscu wladz Zenitu dalbym mu kare jak swego czasu Uche.
Grishom powiedzial prawde ktora tyczy sie 99 % kibicow tu obecnych czy Grishom musi byc na europejskich stadionach skoro ma swoj klub "rzut beretem od siebie"(oczywiscie niewiem jak z wyjazdami w jego przypadku) Ty Looky napewno nie bedziesz na swoim ulubionym klubie tyle razy ile ja na swoim :>
Ale piszecie tu glupoty, jedzcie na mecz np. Realu i kibicujcue Barcelonie na ich sektorze :] zobaczymy co bedzie, a tu jakies bo w Polsce holigani, bo my se nieoglodniemy przez nich meczu :] nie dziwcie sie wszedzie tak jest.
Komentarze
0
BAN!
mod
0
milch gratulujem ;p
0
nastepny w "placzek" w stylu Cristiano Ronaldo skoro podpisal kontrakt to niech go wypelni a nie jakies strajki jak tak zrobi to miejscu wladz Zenitu dalbym mu kare jak swego czasu Uche.
0
hehe nie Grishom tylko ABG1906
Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda niestety dopiero potem VeB :>
0
Grishom powiedzial prawde ktora tyczy sie 99 % kibicow tu obecnych czy Grishom musi byc na europejskich stadionach skoro ma swoj klub "rzut beretem od siebie"(oczywiscie niewiem jak z wyjazdami w jego przypadku) Ty Looky napewno nie bedziesz na swoim ulubionym klubie tyle razy ile ja na swoim :>
0
ravon nigdy nie mow nigdy
0
Ale piszecie tu glupoty, jedzcie na mecz np. Realu i kibicujcue Barcelonie na ich sektorze :] zobaczymy co bedzie, a tu jakies bo w Polsce holigani, bo my se nieoglodniemy przez nich meczu :] nie dziwcie sie wszedzie tak jest.
0
oby cie zbanowali :D
0
Grishom mecz bedzie w Krakowie :>
0
no ale wtedy wisla miala Zajaca w obronie teraz ma Diaza ciezko nam bedzie :> i dobrze :D