Tomasz1234
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BAN!
mod
0
milch gratulujem ;p
0
nastepny w "placzek" w stylu Cristiano Ronaldo skoro podpisal kontrakt to niech go wypelni a nie jakies strajki jak tak zrobi to miejscu wladz Zenitu dalbym mu kare jak swego czasu Uche.
0
hehe nie Grishom tylko ABG1906
Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda niestety dopiero potem VeB :>
0
Grishom powiedzial prawde ktora tyczy sie 99 % kibicow tu obecnych czy Grishom musi byc na europejskich stadionach skoro ma swoj klub "rzut beretem od siebie"(oczywiscie niewiem jak z wyjazdami w jego przypadku) Ty Looky napewno nie bedziesz na swoim ulubionym klubie tyle razy ile ja na swoim :>
0
"ALE ZEBY WAM DO GLOWY NIE PRZYSZLO WEJSC NA TRYBUNY WISLACKIE W BARWACH WISLY!!"
nie zabronisz mi wejsc na sektor wisly w koszulce czy szaliku wisly i NIE KRZYCZ :>
0
Grishom w Chorzowie trawa prosto z Holandii rosnie:> i nikt nie jest godzien jej do pazdziernika :>
a to info z strony Wisly :)
27 sierpnia Wisła rozegra w Krakowie mecz, w którym stawką będzie awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Przeciwnikiem Białej Gwiazdy będzie jedna z najbardziej znanych drużyn świata - FC Barcelona.
Znamy już ceny i terminarz sprzedaży na to spotkanie. Sprzedaż rozpocznie się już w najbliższy poniedziałek o godzinie 11:00 i potrwa aż do dnia meczu lub do wyczerpania się biletów.
Terminy sprzedaży:
11.08 - 19.08 - sprzedaż wyłącznie dla posiadaczy karnetów (sklep Wiślacki Świat)
od 20.08 - wolna sprzedaż biletów (sklep "Wiślacki Świat" dla posiadaczy Kart Kibica oraz kasa sektora B dla osób nieposiadających KK)
Godziny otwarcia sklepu "Wiślacki Świat" oraz kasy: 11:00-18:00 (pon. piątek) oraz 10:00-14:00 (sobota)
0
no ale wtedy wisla miala Zajaca w obronie teraz ma Diaza ciezko nam bedzie :> i dobrze :D
0
Grishom mecz bedzie w Krakowie :>
0
Spyke hehe w Hiszpanii jest ten sam czas jakbys niewiedzial :>
0
bo chca jak Real miec wychowanka w bramce ;/
0
SoulHunter a np. Beitar-Wisla byl o 20:00 w Hiszpanii teraz grzeje po co mają w upale grac ??
0
hehe skad wiesz co pomyslal nie kazdy mysli jak Ty xD
0
oczywiscie kazdemu nalezy sie szacunek czy kibicuje Wisle czy Barcelonie czy ninnemu klubowi ale Ty tego m_o_z nie zrozumiesz :]
0
tak nie myle sie takie sa wymiary niech sie dowie Henry a nie gada glupoty ;/
0
nelson25 o ile sie nie myle boisko na Camp Nou 105*68 a Wisly 105*72 i niewiem o czym gada Heniek ;p
0
lol wierszyk usuniety :] zalosne ..
0
oby cie zbanowali :D
0
ravon nigdy nie mow nigdy
0
potraficie :] jak krzycze ino sedzia sprzedawczyk co klamstwem ani obelga nie jest :] wszedzie spotkasz takie cos via nasladowanie malp niestety na kazdym stadionie swiata niestety w Polsce nie ma bramek stadiony swiata ale hamstwo stadiony swiata jest :> masz racje trzeba wziac wyplenic huliganstwo Dlaczego tak musi byc sie pytasz odpowiadam bo swiat to nie jest bajka :]
0
Masz racje Sciah zucanie glowami swin i czym popadnie ( via Barcelona-Real), grozenie smiercia (via sedzia CDhelsea-Barcelona, bodaj Frisk) to dla Ciebie tam jest to dla Ciebie normalne widzisz tylko to co dzieje sie u nas i myslisz ze tam wszystko jest ladne mile piekne :] wszedzie tak jest jak widzisz u nas Web tez mial pogrozki ale nie tak ostre jak Frisk( u nas tylko troche krzykaczy na necie i premier powiedzial co mu lezalo na kibicowskim sercu :> ) itp,itd..
0
Ale piszecie tu glupoty, jedzcie na mecz np. Realu i kibicujcue Barcelonie na ich sektorze :] zobaczymy co bedzie, a tu jakies bo w Polsce holigani, bo my se nieoglodniemy przez nich meczu :] nie dziwcie sie wszedzie tak jest.
0
Ad Ci którzy piszą na mecz kibicować Barcelonie. Te 5%, które daja dla kibicow gosci moze dla was zabraknoc xD.
0
Cycu2424:
W rywalizacji z Beitarem Jerozolima...
Wisła pewnie awansuje - 23,58%
Będzie ciężko, ale się uda - 64,05%
Minimalnie polegniemy - 5,70%
Niestety, nie mamy szans! - 6,68%
naucz sie czytac;p
a wisla no cóż nierealne to ale wierze ze wygra:))
0
Milch wątpie.
0
ehhh a moze jednak wisla :D
0
Barcelona pewnie wygra czy to z Beitarem czy to z Wisłą ale może... :D