gdzie pisze, że mecz z Mallorcą był jego dwusetnym i źródłem tego newsa jest FCBARCELONA.COM, a na stronie, którą podałeś Messi ma już 249 meczy, czyli według tego mecz z Osasuną nie mógł być jego dwusetnym, a wiec jest to niezgodne z informacjami z FCBARCELONA.com.
Komentarze
0
Nie na GD, tylko do Katynia...
I po co te głupie określenia "Rusz glowka"? Uwielbiam anonimowych internetowych komentatorów.
0
katalonczykjoe, jakbyś się interesował tobyś wiedział, że prezydent dostał zaproszenie, ale decyzję co do tego czy się wybierze miał podjąć później...
0
Ban!
0
karci0, jakbyś się interesował tobyś wiedział, że prezydent dostał zaproszenie, ale nad decyzją co do tego czy się wybierze miał podjąć później.
0
A remis daje nam lidera...
0
To co powiesz na to, że na tej stronie był news:
http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=komm&news=31395
gdzie pisze, że mecz z Mallorcą był jego dwusetnym i źródłem tego newsa jest FCBARCELONA.COM, a na stronie, którą podałeś Messi ma już 249 meczy, czyli według tego mecz z Osasuną nie mógł być jego dwusetnym, a wiec jest to niezgodne z informacjami z FCBARCELONA.com.
0
Pedro - Henry - Messi
Iniesta - Xavi
Busquets
?
0
wisnia81
Zgadzam się, teraz niestety każdy będzie chciał się podczepić to fenomenalnych osiągnięć Laporty...
0
Da się w ogóle na tym expekcie zmaksymalizować, bo na takim małym okienku kijowo jest.
0
:D