0

Nie na GD, tylko do Katynia...

I po co te głupie określenia "Rusz glowka"? Uwielbiam anonimowych internetowych komentatorów.

0

katalonczykjoe, jakbyś się interesował tobyś wiedział, że prezydent dostał zaproszenie, ale decyzję co do tego czy się wybierze miał podjąć później...

0

Ban!

0

karci0, jakbyś się interesował tobyś wiedział, że prezydent dostał zaproszenie, ale nad decyzją co do tego czy się wybierze miał podjąć później.

0

A remis daje nam lidera...

0

e tam 10 goli, tok temu bylo 6 to teraz 4 i macie 10. :P

0

Niektórzy "kibice" przeczytajcie post szafarza, bo niestety postawa, którą on piętnuje jest częsta i dotyczy zazwyczaj tych, którzy mają małego i muszą się dowartościować.

0

Spokojnie kolego, niedługo będzie. :P

0

@-logan-, masz 100% racji.

0

YHY, fajnie mieszać statystykę klubową z narodową, mogłeś przynajmniej napisać, że są to łączne statystyki, a ja tylko napisze, że na wiki jest poprawnie.

0

I dodam tylko, ze czytałem dzisiaj gdzieś, że Messi się wypowiadał, że nie interesują go dokładne statystyki i wie, ze ma dokładnie 39 goli w tym sezonie i obawiam się, że wikipedia ma tak samo dobre informacje jak oficjalna strona Barcy.

0

O, zresztą na stronie Barcy masz podane jak byk:

http://www.fcbarcelona.com/web/english/futbol/temporada_08-09/estadistiques/jugadors/Messi/fitxa.html

League Champions League Spanish Cup

Goals for 23 Goals for 9 Goals for 6

Chyba, że liczysz gole z SuperPucharów, które liczą się do obecnego sezpnu...

0

To co powiesz na to, że na tej stronie był news:

http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=komm&news=31395

gdzie pisze, że mecz z Mallorcą był jego dwusetnym i źródłem tego newsa jest FCBARCELONA.COM, a na stronie, którą podałeś Messi ma już 249 meczy, czyli według tego mecz z Osasuną nie mógł być jego dwusetnym, a wiec jest to niezgodne z informacjami z FCBARCELONA.com.

0

Tak jest, miał 38 goli, nie 40 w zeszłym sezonie i autor powinien o tym widzieć.

0

Bardzo fajny wywiad, czekam na drugą część!

0

Bo jeszcze nie było drugiego meczu między nimi, więc bierze się bramki jak już wcześniej napisałem.

0

Tylko tu bramki nie mają znaczenia... Na koniec sezonu miejsca ustala się przy równej liczbie punktów według wyników bezpośrednich pojedynków... Teraz Real jest pierwszy bo był tylko 1 mecz i nie można powiedzieć kto w końcu będzie lepszy w bezpośrednich starciach.

0

Chodzi o to, że Real nic nie gra, a inne drużyny WYGLĄDAJĄ JAKBY się podkładały. To chyba widać... Ktokolwiek gra na SB gra cieniutko. Jedyne dobre wspomnienie mam z Realem Valladolid gdzie przegrali chyba 4-2.

0

"Zdarzyło się to na jednak na Ono Estadi, czego powodem były wysokie ceny biletów (najtańsze kosztowały 70 euro).

Poprawcie "czego powodem", na "co było powodem" "

Dobrze jest.

0

Nie powtarza się, to zdjęcie ma inny rozmiar, a i miniaturki na głównej są inne!

0

No, za którymś razem autor zrobił newsa nieśmiejącego się z Realu.

0

Ale to nie jest żadne podsumowanie, tylko news o konkretnym mecz. Nie chciałbym żeby ta strona mówiła o Realu od tego jest inna strona i fajne komenty na niej. Barca ma się skupiać na sobie, a nie n innych.

//Teraz patrzę i jest o innych meczach, ale zdaje mi się, że w chwili ukazania tego nie było. W każdym razie podsumowanie meczów Ligi Mistrzów nie powinno mieć takiego tytułu.

0

OK, OK, ale czy to nie jest strona o Barcelonie?

0

Cytat z komentarza na rm:

"zal k**wa mac p*zdy h*je k**wy j**ane. florek jabana p*zda p***lila że mamy w DNA słowo Europa buahahahahhahahahhhahhahahhhahahhhhahahhahahahahahahhahahahah

a

dobre chyba słowo C I O T Y 1/8

ide pograć w gta bo musze się wyzyc ."

LOL :D

0

Nie wiem jak wy, ale ja dawno nie byłem tak szczęśliwy. :D

0

Perez dostał na co zasłużył. Piłka nożna to nie supermarket!

HALA TESCO

0

Też się zastanawiam czy go sprowadzić do mojego MKSu.

0

Spokojnie ludzie, Messi ma 22 lata(!!), a Ronaldinho przyszedł tu jak miał 23-24(?). Jakie będzie Messi to wy jeszcze nie możecie wiedzieć.

0

Nie chcę tu wchodzić w szczegóły, alle to jest jasne zdanie.

Nie zdobył jeszcze gola (komu?) Villrealowi.

Szczerze mówiąc to właściwie ciężko to zinterpretować i nie o to tu chodzi.

W żadnym wypadku nie chce nikogo ośmieszać, po prostu doszło do nieporozumienia. ;)

Pozdrawiam.

0

A, i odpowiadając na pytanie - Tak, widziałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?