0

A ile Pep miał doświadczenia trenerskeigo? Rok? Dwa?

0

Fajną mają ekipę pomocników. :]

0

Prowadzą 4:0, ale to my wczoraj mieliśmy już tyle bramek po 42 minutach i jakbyśmy się nie oszczędzali byłoby więcej, zresztą nie chodzi tu przecież o rekordy strzeleckie.

Tak w ogóle my graliśmy z uczestnikiem LM, a Real gra z benjaminkiem. :P

0

msk11, Messi to inny typ człowieka i wątpię by stało się z nim to co z Ronaldinho, na pewno będzie do końca kariery prezentował taką klasę jak Zidane czy Figo.

0

Nie dość, że na 99% to nie prawda to jeszcze w kadrze mamy na środkowa obronę co najmniej 4 zawodników światowej klasy na 2 miejsca w składzie.

0

@kidza, możesz mieć rację. ;)

0

A ilu z was oglądało jego grę w poprzednim sezonie żeby źle go teraz oceniać...

Wy, niektórzy "kibice" nie potraficie tego zrozumieć co mówi fachowiec światowej klasy, który na tym się po prostu zna?

"Ludzie myślą, że od pierwszego dnia zobaczą taką samą dyspozycję jak wcześniej. Ale to nie działa w ten sposób." Koniec i kropka.

0

atk, jasne, że można ;)

0

"1 lipiec 2010 - OFICJALNIE: Cesc Blaugrana ! "

Miejmy nadzieję. ;)

0

No to ładnie...

0

blaugranacule19, a niby czemu niestety? To chyba dobrze, tym bardziej dla sportowca...

0

Oczywiście, podstawa to wygranie z ligi, a ponowny triumf w ML to ogromne wyzwanie, z większymi wzmocnieniami perspektywa ta byłaby zapewne bliższa, ale pamiętajmy, że ligi nie wygrywa się w starciu z bezpośrednimi rywalami, tylko w meczach z teoretycznie słabszymi. Możemy się okazać słabsi od Realu, ale ligę się wygrywa całym sezonem, a nie dwoma meczami, choć oczywiste jest, że niepowodzenia w meczach z Realem zadziałałyby niekorzystnie na nasze aspiracje.

0

A może "czocher"? :P

0

To jest chyba jasne, że Pep wie kogo kupuje i że zna się na tym lepiej od nas...

0

Najlepszy darmowy hosting to mediafire.com. Zero limitów, ładny design, jakbyście tam wrzucali to by było super, ale zrobicie jak uważacie.

Dzięki za film, już obejrzałem, bardzo fajnie obejrzeć znów tę cudną Barcę. ;)

0

Visca el "znafcy".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?