0

No i nad Valencią.

0

Na wyjeździe też bez rewelacji, najważniejsze przegrali poza tym zwycięstwa nad słaabym Villareal na początku sezonu i nad Atletico.

0

Wygrał wszystkie u siebie, ale ich przeciwnikami byli Deportivo, Xerez, Tenerife, Valladolid, Getafe, Santander, Almeria, Saragossa, Mallorca, więc to żaden gwiazdozbiór nie jest, a my wygrywaliśmy u siebie chociażby z Realem, Sevillą czy Atletico.

0

"trudniejsze mecze na wyjeździe w tym np. do "Basków" czy tez Gran Derbi na Bernabeu"

Na Bilbao już graliśmy...

0

Sytuacje bramkowe 18 - 1 dla Barcy. :D Nieźle.

0

Ja powiem tylko tyle, że nie nie ma łatwych meczów i radzę niektórym to zrozumieć, pozdro. ;)

0

:D

0

5 nieuznanych goli w dwumeczu. :D

0

A jak się nie uda to trudno, mam nadzieję, że w takim przypadku nie będą tu płakać desperaci jak to widać chociażby po niektórych zremisowanych meczach...

0

Sory za OT, ale Sevilla do przerwy 0:2 u siebie z Racingiem. Można to wytłumaczyć tylko tymi kontuzjami, a dziwne bo z Barcą wygrali.

0

Pedro - Henry - Messi

Iniesta - Xavi

Busquets

?

0

Gdzie widziałem tu komenta byleby by nie Markfes + Czygrynkyi. :D

0

I generalnie trolli się ignoruje, nie wiem po co oper21 zaczynasz z nim dyskusję......

0

Haha, ale panika. :D

0

Nie wiecie, ze trolli się ignoruje???

0

"Tak, to jest INIESTA. Tak, to jest Barca. Tak, to jest ten cud." itd. ;D

A potem "Co się dzieje w domach tych, którzy kochają piłkarskich bogów?". ;)

0

Masz u góry w menu SEZON->TERMINARZ.

0

Niestety, ale Henry nie zdobył Złotej Piłki. Ale drużynowo chyba wszystko. :P

0

O teraz działa, sory za 3 komenty, można skasować. :P I dzięki za kanał.

0

A jak "Channel - 68115" to, ze nieprawidłwoy adres.

0

Jak wpisze 68115 to pisze, ze kanał wyłączony.

0

"BARCELONA WYGRA JESTEM TEGO PEWIEN BĘDĘ TEN MECZ OGLĄDAŁ STAWIAM 4-0 DLA BARCY GOLE STRZELI

IBRA MESSI BOJAN HENRY "

Kurde, dzięki, już lecę obstawić.

0

:D

0

@ Jonathan Dos S

Jeszcze nie wiadomo czy ma kontuzję...

0

"Po prostu zgubiła nas na początku zbyt duża pewność siebie."

Don't think so...

0

Tylko, że Messi strzelał w długi, a piłka odbijając się od rąk bramkarza poleciała w środek, a na długi dobiegał obrońca i nie wiadomo czy by wpadła, ale tak się stało, że wpadła. :P

0

Tzn. strzelić tam gola. :P

0

Jednocześnie gdyby teraz znów przenieść go do rezerw to może wygrać Segunda B. :P

0

Niestety. "This file can only be downloaded by becoming a Premium member"

0

Jak ktoś ściągnie proszę o reupload. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?