Tomaszzz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Zabrze
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i nad Valencią.
0
Na wyjeździe też bez rewelacji, najważniejsze przegrali poza tym zwycięstwa nad słaabym Villareal na początku sezonu i nad Atletico.
0
Wygrał wszystkie u siebie, ale ich przeciwnikami byli Deportivo, Xerez, Tenerife, Valladolid, Getafe, Santander, Almeria, Saragossa, Mallorca, więc to żaden gwiazdozbiór nie jest, a my wygrywaliśmy u siebie chociażby z Realem, Sevillą czy Atletico.
0
"trudniejsze mecze na wyjeździe w tym np. do "Basków" czy tez Gran Derbi na Bernabeu"
Na Bilbao już graliśmy...
0
Sytuacje bramkowe 18 - 1 dla Barcy. :D Nieźle.
0
Ja powiem tylko tyle, że nie nie ma łatwych meczów i radzę niektórym to zrozumieć, pozdro. ;)
0
:D
0
5 nieuznanych goli w dwumeczu. :D
0
A jak się nie uda to trudno, mam nadzieję, że w takim przypadku nie będą tu płakać desperaci jak to widać chociażby po niektórych zremisowanych meczach...
0
Sory za OT, ale Sevilla do przerwy 0:2 u siebie z Racingiem. Można to wytłumaczyć tylko tymi kontuzjami, a dziwne bo z Barcą wygrali.
0
Pedro - Henry - Messi
Iniesta - Xavi
Busquets
?
0
Gdzie widziałem tu komenta byleby by nie Markfes + Czygrynkyi. :D
0
I generalnie trolli się ignoruje, nie wiem po co oper21 zaczynasz z nim dyskusję......
0
Haha, ale panika. :D
0
Nie wiecie, ze trolli się ignoruje???
0
"Tak, to jest INIESTA. Tak, to jest Barca. Tak, to jest ten cud." itd. ;D
A potem "Co się dzieje w domach tych, którzy kochają piłkarskich bogów?". ;)
0
Masz u góry w menu SEZON->TERMINARZ.
0
Niestety, ale Henry nie zdobył Złotej Piłki. Ale drużynowo chyba wszystko. :P
0
O teraz działa, sory za 3 komenty, można skasować. :P I dzięki za kanał.
0
A jak "Channel - 68115" to, ze nieprawidłwoy adres.
0
Jak wpisze 68115 to pisze, ze kanał wyłączony.
0
"BARCELONA WYGRA JESTEM TEGO PEWIEN BĘDĘ TEN MECZ OGLĄDAŁ STAWIAM 4-0 DLA BARCY GOLE STRZELI
IBRA MESSI BOJAN HENRY "
Kurde, dzięki, już lecę obstawić.
0
:D
0
@ Jonathan Dos S
Jeszcze nie wiadomo czy ma kontuzję...
0
"Po prostu zgubiła nas na początku zbyt duża pewność siebie."
Don't think so...
0
Tylko, że Messi strzelał w długi, a piłka odbijając się od rąk bramkarza poleciała w środek, a na długi dobiegał obrońca i nie wiadomo czy by wpadła, ale tak się stało, że wpadła. :P
0
Tzn. strzelić tam gola. :P
0
Jednocześnie gdyby teraz znów przenieść go do rezerw to może wygrać Segunda B. :P
0
Niestety. "This file can only be downloaded by becoming a Premium member"
0
Jak ktoś ściągnie proszę o reupload. ;)