Tomaszzz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Zabrze
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
News...
0
Biegł tyłem, a on go wyprowadził z równowagi, teraz jest jasne.
0
@ hajni
Twój komentarz jest nędzny. Widzę, że jesteś rozpuszczony dobrymi meczami i nie widzisz, że np. teraz Barca grała praktycznie co 3 dni w tym 2 bardzo ważne i trudne mecze w LM.... Przerzuć się na coś innego.
0
Da się w ogóle na tym expekcie zmaksymalizować, bo na takim małym okienku kijowo jest.
0
Public Sport już działa, dzięki dla transmitującego. ;)
0
fajny news, fajny news
0
"Priorytetem dla mnie są zawsze rozgrywki, w których aktualnie uczestniczę"
Piękne zdanie. ;)
0
"To na stronie musi byc błąd bo 2 grudnia nie gramy "
To na Bet-at-home też jest błąd?
0
Mam napisać jeszcze raz to samo? :D
Że on nie ma to nie wina youtube, rozumiesz?
0
Dźwięk jest, to nie jest tak, że ja mam albo ja nie mam. :D
0
I to mi się podoba, że nie pieniądze są najważniejsze, tylko istnieje coś takiego jak przywiązanie do klubu, do jakichś wartości. Ale niestety w innych przypadkach tak nie jest i Real kupuje kogo chce. :E
0
"Jakiś "brat. A i postaraj się po polskiemu, bo nie rozumiem logiki tego zdania, choć przekaz dociera to to zdanie jest bardzo dziwne.
0
Coś ten Jeffren na zdjęciu niepodobny do Jeffrena. :P
0
OK, skoro jednak nie dojdziemy do zgody, to także dziękuję za wymianę zdań i czasowe zapomnienie o onetowym poziomie komentarzy. Pozdrawiam. :)
Forza Alcorcon!
0
A ja ci odpiszę. :P W tym sezonie od Barcy raczej nie jest wymagane wygranie trypletu, więc odpadnięcie z CDL nie byłoby tragedią, chyba, że w stylu Realu. I różnica między nami polega na tym, że Twoim zdaniem jedną porażkę i to w nie najważniejszych rozgrywkach da się przeboleć, a ja mówię o tym, że ten skład był budowany by wszystko wygrać i do tego należy dołożyć to, że nie odpadli w miarę później fazie z dość dobrym przeciwnikiem tylko, że grając prawie pierwszym składem skompromitowali się i stracili szansę na tryplet w pierwszym możliwym terminie, i to z drużyną grającą na co dzień w 3 lidze.
Na razie mam nadzieję, że skończy im się szczęście w lidze.
0
Tylko dla takiej drużyny to jest duży cios, bo niby budują drużynę, która ma wygrać wszystko, a nie dość, że nie wygrają Copa del Rey to na dodatek dostali cięgi od trzecioligowca. Ogólnie z perspektywy sezonu nie jest to najważniejsze, ale nie o to chodzi. Chodzi o to, że przegrali kolejne trofeum już na starcie sezonu i to jest dla Perezza ważne.
0
Myślisz, że "wielki" Real z przepłaconymi piłkarzami i nienasyconym Perezem nie miał zamiar wygrać Pucharu tym bardziej, że od 16 lat go nie wygrali? Mówienie, że nie była dla nich ważna wygrana jest niezbyt słuszne tym bardziej czytając depresyjne wypowiedzi piłkarzy Realu.
0
"że dla Realu Puchar Króla jest w tym sezonie najmniej istotny. "
Tym bardziej jak chcieli wygrać potrójną koronę i być upokorzeni tą porażką.
0
"Po kilku nienajlepszych spotkaniach"
Oczywiście.
0
lucsasm,
o_O Nie za bardzo to przeżywasz?...
0
Można ściągać naprzemiennie?
0
Znafcy...
0
ratamahata -
Oczywiście, nie chce przejść do jednego z najlepszych klubów na świecie, do jednej z najlepszych szkółek... Znasz piłkarza, który nie zmienił klubu ze względu u na aklimatyzację ? Chigryinski też mówił, że nie przejdzie do Barcy, bo takie gadanie byłoby niekorzystne dla klubu. To wszystko jest proste, a ty piszesz jakbym tu napisał nie wiadomo jaką bzdurę... żAl
0
"Robsona nie chce widziec"
A co ty masz do tego? :D
0
Sam na pewno by chciał iść, ale River Plate mając takiego zawodnika nie chce się go pozbywać i sama przekonuje go by tak mówił... A wiadomo, że jeśli chodzi o rozwój to lepiej by było dla niego w Barcelonie.
0
Descarga jak jeszcze grał w hiszpańskiej to mówił, że po prostu nie dało się sfaulować Messiego. :D
0
W tym kontekście "nie ostatnie" pisze się osobno.
0
Nieźle
0
JedrzejKowal, straszne
0
Dani bawi się w rapera na zdjęciu.