Tomaszzz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Zabrze
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzę kolega ma problemy z czytaniem. Radzę przeczytać jeszcze raz co napisałem. Miłego dnia.
0
FIRST!
A tak poza tym to:
"w lidze nie zdobył jeszcze gola: Xerez i Villarrealowi,"
Nie zdobył dla nich gola, bo nie gra w tych drużynach. Mały błąd.
0
W tytule jest "Stuttagrt". :P
0
nice...
0
LOL. Już teraz się dogadali? :)
0
"Z biegiem czasu dowiemy się czy to właśnie Franck Ribéry stanie się lewoskrzydłowym Pepa Guardioli w przyszłym sezonie?"
Na końcu nie powinno być znaku zapytania, tylko kropka. :P
0
obiema stronami...
0
Ale porażka. Hahahahaha.
0
Sprawa jest prosta. Chcemy kontynuacji, a nie zmian. Ne rozumiem ludzi, którzy byli bardzo zadowoleni z wygranej Rosella.
0
"Tak więc eliminując pkt. : 1,2,3,4,6,11,12,13 zostaje nam coś co może zaoferować każdy inny kandydat na tą posadke ale wybierzmy jego bo ma największą ilość postulatów. "
I właśnie o tym pisałem w swoich wcześniejszych komentach. ;) Lanie wody.
0
"może być starą marionetką w rękach Lapcia i Cruyff'"
A to źle? Chyba dobrze, bo wtedy Laporta będzie miał coś do powiedzenia... Nie rozumiem po co wam ktoś nowy......
0
A w międzyczasie Suarez strzelił dzisiaj 4 gole. :D
0
królewski94
To ty chyba funkcjonujesz w innej rzeczywistości.
0
Gadanie, gadanie. A jak powiem tak:
1. Pełne poparcie dla Guardioli i da danie mu swobody w tranferach.
2. Kupimy Fabregasa, Silvę i kogoś jeszcze.
3. Puyol - zróbmy z niego ikonę klubu.
4. 1000000 szkółek piłkarskich an całym świecie.
I co nie mam lepszego programu?
Przed wyborami każdy ma dobre chęci. ;)
0
haryztybetu
No i to się zgadza, bo jest na zewnątrz obecnego projektu. ;)
0
Jak ktoś może to niech na niego nie głosuje, takie frazesy, ze och Guardiola, kupmy kogo chce itp mówić może i musi każdy, bo nie ma innego wyboru i tak najłatwiej walczyć o głos Lepiej wybrać kogoś kto będzie kontynuował najlepszą organizację Barcy w historii, czyli zagłosować na Godalla. Nie rozumiem po co miała być tworzona nowa organizacja klubu?
"Kodeks etyki
Wszyscy członkowie zarządu będą musieli zaakceptować postępowanie zgodne z kodeksem etycznym, aby utrzymać dobre imię klubu."
Jeden z dziwnych pomysłów...
Nie raz Laporta sugerował by na tego pana nie głosować i nie widzę podstaw by Mu nie ufać w tej kwestii.
Człowiek z zewnątrz, który tylko może zepsuć to co zostało stworzone. Ja nie chcę by teraz zostało tworzone coś nowego, nie ma potrzeby i każdy z was zapewne uważa podobnie.
0
Messi - 126, Puyol - 316, Xavi - 338.
Wszystko jest na angielskiej wiki...
0
Glowek_FCB
Nie musisz cytować tych bredni, to nie strona o opiniach jakichś dziwaków, tylko o FC Barcelonie.
0
Wrzuciłem na imageshack, bo na zapodaj się za długo wczytuje:
http://img685.imageshack.us/img685/8423/210377d1431a.jpg
0
A raczej ta:
http://zapodaj.net/210377d1431a.jpg.html
0
Niech ten komentarz zamknie usta tym, którzy tak twierdzą. Skoro już prezydent Sevilli tak mówi to coś znaczy.
0
To nie jest ta?
http://www.elmundodeportivo.es/gif/20100201/juego0102016.jpg
0
Tak, to jest czasownik. Jakby istniał ten drugi wyraz to by było zaprzeczenie + czasownik, a to jest sam jeden czasownik. Tu nie chodzi o przedmiot - język polski. Widziałeś, słyszałeś kiedyś słowo "nawidzić"? Toż to przecież nawet jak pisze ten komentarz to mi przeglądarka podkreśla to na czerwono.
"ale moim zdaniem"
:D To jak się piszę wyrazy nie zależy od czyjegoś zdania tylko przyjętych zasad Polaku.
0
Zna ktoś słowo"nawidzić"?
lol
0
To się razem pisze...
0
Bykunn,
Nie każdy czyta wszystko co się tu pojawia i można czegoś nie wiedzieć...
0
Bo tak sobie zażyczyli.
0
Nie ma co się martwić pierdołami, tylko skupiać się na sobie. ;)
0
imonkey,
po tym obrazku rzeczywiście trzeba mu przyznać rację. :D
0
I myślisz, ze ty tu lepiej zrobisz analizę niż cały piłkarski świat. To jest naprawdę zabawne szczególnie widząc tę linię. :D