0

Widzę kolega ma problemy z czytaniem. Radzę przeczytać jeszcze raz co napisałem. Miłego dnia.

0

FIRST!

A tak poza tym to:

"w lidze nie zdobył jeszcze gola: Xerez i Villarrealowi,"

Nie zdobył dla nich gola, bo nie gra w tych drużynach. Mały błąd.

0

W tytule jest "Stuttagrt". :P

0

nice...

0

LOL. Już teraz się dogadali? :)

0

"Z biegiem czasu dowiemy się czy to właśnie Franck Ribéry stanie się lewoskrzydłowym Pepa Guardioli w przyszłym sezonie?"

Na końcu nie powinno być znaku zapytania, tylko kropka. :P

0

obiema stronami...

0

Ale porażka. Hahahahaha.

0

Sprawa jest prosta. Chcemy kontynuacji, a nie zmian. Ne rozumiem ludzi, którzy byli bardzo zadowoleni z wygranej Rosella.

0

"Tak więc eliminując pkt. : 1,2,3,4,6,11,12,13 zostaje nam coś co może zaoferować każdy inny kandydat na tą posadke ale wybierzmy jego bo ma największą ilość postulatów. "

I właśnie o tym pisałem w swoich wcześniejszych komentach. ;) Lanie wody.

0

"może być starą marionetką w rękach Lapcia i Cruyff'"

A to źle? Chyba dobrze, bo wtedy Laporta będzie miał coś do powiedzenia... Nie rozumiem po co wam ktoś nowy......

0

A w międzyczasie Suarez strzelił dzisiaj 4 gole. :D

0

królewski94

To ty chyba funkcjonujesz w innej rzeczywistości.

0

Gadanie, gadanie. A jak powiem tak:

1. Pełne poparcie dla Guardioli i da danie mu swobody w tranferach.

2. Kupimy Fabregasa, Silvę i kogoś jeszcze.

3. Puyol - zróbmy z niego ikonę klubu.

4. 1000000 szkółek piłkarskich an całym świecie.

I co nie mam lepszego programu?

Przed wyborami każdy ma dobre chęci. ;)

0

haryztybetu

No i to się zgadza, bo jest na zewnątrz obecnego projektu. ;)

0

Jak ktoś może to niech na niego nie głosuje, takie frazesy, ze och Guardiola, kupmy kogo chce itp mówić może i musi każdy, bo nie ma innego wyboru i tak najłatwiej walczyć o głos Lepiej wybrać kogoś kto będzie kontynuował najlepszą organizację Barcy w historii, czyli zagłosować na Godalla. Nie rozumiem po co miała być tworzona nowa organizacja klubu?

"Kodeks etyki

Wszyscy członkowie zarządu będą musieli zaakceptować postępowanie zgodne z kodeksem etycznym, aby utrzymać dobre imię klubu."

Jeden z dziwnych pomysłów...

Nie raz Laporta sugerował by na tego pana nie głosować i nie widzę podstaw by Mu nie ufać w tej kwestii.

Człowiek z zewnątrz, który tylko może zepsuć to co zostało stworzone. Ja nie chcę by teraz zostało tworzone coś nowego, nie ma potrzeby i każdy z was zapewne uważa podobnie.

0

Messi - 126, Puyol - 316, Xavi - 338.

Wszystko jest na angielskiej wiki...

0

Glowek_FCB

Nie musisz cytować tych bredni, to nie strona o opiniach jakichś dziwaków, tylko o FC Barcelonie.

0

Wrzuciłem na imageshack, bo na zapodaj się za długo wczytuje:

http://img685.imageshack.us/img685/8423/210377d1431a.jpg

0

0

Niech ten komentarz zamknie usta tym, którzy tak twierdzą. Skoro już prezydent Sevilli tak mówi to coś znaczy.

0

0

Tak, to jest czasownik. Jakby istniał ten drugi wyraz to by było zaprzeczenie + czasownik, a to jest sam jeden czasownik. Tu nie chodzi o przedmiot - język polski. Widziałeś, słyszałeś kiedyś słowo "nawidzić"? Toż to przecież nawet jak pisze ten komentarz to mi przeglądarka podkreśla to na czerwono.

"ale moim zdaniem"

:D To jak się piszę wyrazy nie zależy od czyjegoś zdania tylko przyjętych zasad Polaku.

0

Zna ktoś słowo"nawidzić"?

lol

0

To się razem pisze...

0

Bykunn,

Nie każdy czyta wszystko co się tu pojawia i można czegoś nie wiedzieć...

0

Bo tak sobie zażyczyli.

0

Nie ma co się martwić pierdołami, tylko skupiać się na sobie. ;)

0

imonkey,

po tym obrazku rzeczywiście trzeba mu przyznać rację. :D

0

I myślisz, ze ty tu lepiej zrobisz analizę niż cały piłkarski świat. To jest naprawdę zabawne szczególnie widząc tę linię. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?