0

BACA,

lol, co to za krzywa linia, widzę, ze zaginasz rzeczywistość. Przy tym sposobie każda bramkę można uznać za strzeloną po spalonym.

0

A co ma być??

0

Tak, ale kupować można. Przecież nikt za Suareza nie chciałby kosmicznych pieniędzy, a skoro było nas stać na Dimę to i na niego byłoby. Jak dla mnie to numer 1 do Barcy. Na 17 stycznia miał 18 goli w 19 meczach. :D Młody - 22 lata. Urugwajczyk zaaklimatyzowany w Europie i na dodatek w holenderskim Ajaxie, a z Holandii właściwie pochodzi styl gry Barcy.

0

Przedłużenie kontraktu właściwie nie przeszkadza w kupowaniu, przecież wszystkie transfery, za które się płaci są dokonywane podczas trwania umów kupowanych piłkarzy z klubem.

0

Wszystko się okaże za pół roku albo dzisiaj - kończy się zimowe okno transferowe. :P

0

PaweŁek - kolejna płaczka na fcbarca.com. Laporta powiedział tylko, ze "to naprawdę dobry piłkarz". I tyle. Już możesz się uspokoić.

0

Już lepiej Lukaku. :P

0

Godall, Godall, Godall! :P

0

Jak widać są tu jeszcze normalni ludzie...

0

"jego trzeba sprzedać bo kariery w Barcelonie i tak nie zrobi"

nc.

Proszę, znawcy, przestańcie się wypowiadać, bo mi się już nie chce tych waszych "opinii" czy jakkolwiek to nazwać, czytać...

0

Myślisz, że król strzelców ligi brazylijskiej nagle przestał umieć grać? Musi mieć czas by się przystosować... Jak można cokolwiek pokazać , a tym bardziej się polepszać jak się nie gra? Przestańcie tu lamentować.

0

najgorsze - nieskuteczność

0

Niektórzy ze Sportingu już nie wytrzymują nerwowo...

0

Abidal dziś wspaniale gra. :)

0

Pedro udowadnia, że zasłużył na pierwszy skład. ;)

0

Oczywiście mówię o 3 asystach na Teneryfie. ;)

0

Pedro! :) Faktycznie, tak nie powinno być, że Bojan praktycznie nie gra. Ostatnio grał w normalnym przedziale czasowym i miał 3 asysty. Ile Henry miał asyst w tym sezonie? Trochę się czepiam, ale szkoda by praktycznie nie grał...

0

Może powtórkę oglądał. :P

0

" Real 31/32."

"Aż do lat 40.XX wieku piłki i

obuwie piłkarskie były wykonywane z ciężkiej,

szybko przemakającej skóry.

Na mokrym boisku zarówno

piłka, jak i buty defasonowały

się i stawały się coraz cięższe. "

:D

0

:D

0

vares999,

słuszne spostrzeżenie. ;)

0

w 2:03 powtórek z pierwszego meczu sezonu fajnie wygląda jak dwóch obrońców Gijon robi wślizg, a Ibra odwraca się w drugą stroną. :D

0

Jeśli ktoś widział te obydwie sytuacje to musiałby być niespełna rozumu by nie widzieć różnicy...

0

Co na to Guardiola? Wie ktoś?

0

Mówiłem o kimś innym, bo akurat twoje wyglądało żartobliwiej. :P

0

Profesorze, nie napisałeś jak z asystami.

0

Tylko dla mnie to jest postawa lekceważenia przeciwnika i zbytniego rozpieszczenia zwycięstwami. I to nie jest ok.

0

"stawiam na 5:0 " Nie no co ty, lekko będzie 7 jak nie 8.

0

Pewnie i niepotrzebny, ale niezależnie od tego czy tak jest czy nie, to mam pytanie do komentujących. Kto z was oglądał jego obecną grę?

0

Ściągajcie z trzeciego (przeklej.pl), bardzo duże transfery.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?