Tomaszzz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Zabrze
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BACA,
lol, co to za krzywa linia, widzę, ze zaginasz rzeczywistość. Przy tym sposobie każda bramkę można uznać za strzeloną po spalonym.
0
A co ma być??
0
Tak, ale kupować można. Przecież nikt za Suareza nie chciałby kosmicznych pieniędzy, a skoro było nas stać na Dimę to i na niego byłoby. Jak dla mnie to numer 1 do Barcy. Na 17 stycznia miał 18 goli w 19 meczach. :D Młody - 22 lata. Urugwajczyk zaaklimatyzowany w Europie i na dodatek w holenderskim Ajaxie, a z Holandii właściwie pochodzi styl gry Barcy.
0
Przedłużenie kontraktu właściwie nie przeszkadza w kupowaniu, przecież wszystkie transfery, za które się płaci są dokonywane podczas trwania umów kupowanych piłkarzy z klubem.
0
Wszystko się okaże za pół roku albo dzisiaj - kończy się zimowe okno transferowe. :P
0
PaweŁek - kolejna płaczka na fcbarca.com. Laporta powiedział tylko, ze "to naprawdę dobry piłkarz". I tyle. Już możesz się uspokoić.
0
Już lepiej Lukaku. :P
0
Godall, Godall, Godall! :P
0
Jak widać są tu jeszcze normalni ludzie...
0
"jego trzeba sprzedać bo kariery w Barcelonie i tak nie zrobi"
nc.
Proszę, znawcy, przestańcie się wypowiadać, bo mi się już nie chce tych waszych "opinii" czy jakkolwiek to nazwać, czytać...
0
Myślisz, że król strzelców ligi brazylijskiej nagle przestał umieć grać? Musi mieć czas by się przystosować... Jak można cokolwiek pokazać , a tym bardziej się polepszać jak się nie gra? Przestańcie tu lamentować.
0
najgorsze - nieskuteczność
0
Niektórzy ze Sportingu już nie wytrzymują nerwowo...
0
Abidal dziś wspaniale gra. :)
0
Pedro udowadnia, że zasłużył na pierwszy skład. ;)
0
Oczywiście mówię o 3 asystach na Teneryfie. ;)
0
Pedro! :) Faktycznie, tak nie powinno być, że Bojan praktycznie nie gra. Ostatnio grał w normalnym przedziale czasowym i miał 3 asysty. Ile Henry miał asyst w tym sezonie? Trochę się czepiam, ale szkoda by praktycznie nie grał...
0
Może powtórkę oglądał. :P
0
" Real 31/32."
"Aż do lat 40.XX wieku piłki i
obuwie piłkarskie były wykonywane z ciężkiej,
szybko przemakającej skóry.
Na mokrym boisku zarówno
piłka, jak i buty defasonowały
się i stawały się coraz cięższe. "
:D
0
:D
0
vares999,
słuszne spostrzeżenie. ;)
0
w 2:03 powtórek z pierwszego meczu sezonu fajnie wygląda jak dwóch obrońców Gijon robi wślizg, a Ibra odwraca się w drugą stroną. :D
0
Jeśli ktoś widział te obydwie sytuacje to musiałby być niespełna rozumu by nie widzieć różnicy...
0
Co na to Guardiola? Wie ktoś?
0
Mówiłem o kimś innym, bo akurat twoje wyglądało żartobliwiej. :P
0
Profesorze, nie napisałeś jak z asystami.
0
Tylko dla mnie to jest postawa lekceważenia przeciwnika i zbytniego rozpieszczenia zwycięstwami. I to nie jest ok.
0
"stawiam na 5:0 " Nie no co ty, lekko będzie 7 jak nie 8.
0
Pewnie i niepotrzebny, ale niezależnie od tego czy tak jest czy nie, to mam pytanie do komentujących. Kto z was oglądał jego obecną grę?
0
Ściągajcie z trzeciego (przeklej.pl), bardzo duże transfery.