Użytkownik zbanowany
2 kwietnia 2016, 22:39
0
20 grudnia 2015, 13:35
Chwilo trwaj wiecznie...
14 grudnia 2015, 12:22
6
Jest dobrze. Do skladu dolaczy Turan i Vidal, reszta bez kontuzji i walczymy!
26 września 2015, 17:46
26 września 2015, 15:00
MC teraz powinien kupić kogoś za 200 baniek %)
18 września 2015, 12:02
34
No ja na pewno po 15 października nie mam zamiaru dopłacać!. Nie po to brałem pakiet canal+ żeby teraz dopłacać kolejną kasę za Eleven
23 czerwca 2015, 14:13
15
Wszystko jest nagrane %)
22 czerwca 2014, 09:14
Wiem, że Rasiak i Rakitić zaczyna się na tą samą literkę, a to ten drugi będzie grał u nas...
23 sierpnia 2015, 08:48
2
W jakim składzie wyjdziemy nie trzeba podawać bo zostało to już napisane milion razy. Sezon ligowy 2015/2016 czas zacząć. VeB!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
0
Chwilo trwaj wiecznie...
6
Jest dobrze. Do skladu dolaczy Turan i Vidal, reszta bez kontuzji i walczymy!
0
0
MC teraz powinien kupić kogoś za 200 baniek %)
34
No ja na pewno po 15 października nie mam zamiaru dopłacać!. Nie po to brałem pakiet canal+ żeby teraz dopłacać kolejną kasę za Eleven
15
Wszystko jest nagrane %)
6
Wiem, że Rasiak i Rakitić zaczyna się na tą samą literkę, a to ten drugi będzie grał u nas...
6
Jest dobrze. Do skladu dolaczy Turan i Vidal, reszta bez kontuzji i walczymy!
2
W jakim składzie wyjdziemy nie trzeba podawać bo zostało to już napisane milion razy.
Sezon ligowy 2015/2016 czas zacząć.
VeB!