Tomczyk
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Chorzów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
Chwilo trwaj wiecznie...
6
Jest dobrze. Do skladu dolaczy Turan i Vidal, reszta bez kontuzji i walczymy!
0
0
MC teraz powinien kupić kogoś za 200 baniek %)
2
Pierwsza porażka w sezonie po 5. kolejkach, 1 pkt straty do Realu a tu panika jakby do końca sezonu zostały jedna kolejka...ludzie opanujecie się!
0
u mnie już hula.
34
No ja na pewno po 15 października nie mam zamiaru dopłacać!. Nie po to brałem pakiet canal+ żeby teraz dopłacać kolejną kasę za Eleven
0
Mamy to! Po trudnych negocjacjach pozyskaliśmy dla Was dwa nowe kanały sportowe: Eleven i Eleven Sports. Do 15 października będą one dostępne dla abonentów nc+ posiadający w swoich pakietach CANAL+ za darmo! Nie jest to jedyna dobra wiadomość, którą chcemy Wam przekazać. Na naszych antenach zobaczycie ponownie najlepszych piłkarzy ręcznych rywalizujących w Velux EHF Champions League!
1
nc+ coś działa?, czy dalej robią ludzi w balona i mówią, że negocjują, a tak naprawdę zbywają nas.
1
Nc+ cos dziala w sprawie Eleven?. Czy zamydlili ludziom oczy i dalej beda obiecywac?
0
Nc+ cos dziala?!
Bo widze ze cisza sie zrobila. Wszyscy tak cisli na nich a teraz zapomnieli o wszystkim bo mecze saw necie.
0
Czytał ktoś wypowiedź jednego z panów z Eleven, że chciałby aby ten kanał trafił do nc+, cyfrowego polsatu bo chciałby żeby jak najwięcej ludzi miało dostęp do sportu.
1
La Liga w canal+
0
Z oficjalnej strony La Liga wynika, że po stacji beIN SPORTS prawa do pokazywania ligi hiszpańskiej w tym sezonie nabyła również stacja Eleven.
Kanały stacji Eleven dostępne są na platformie player.pl oraz w Netii. O dostępności w innych sieciach kablowych czy też na innych platformach władze stacji będą informowały wkrótce. Warto zaznaczyć, że Canal Plus przyznał, iż jeśli nie uda mu się bezpośrednio kupić praw telewizyjnych do La Ligi, będzie robił wszystko, by kanał, który wykupi prawa, był dostępny na platformie nc+.
0
Eleven wykupił ligę hiszpańską, a jej nie pokazuje!!!
To są jaja jakieś!!
Dajcie link.
2
W jakim składzie wyjdziemy nie trzeba podawać bo zostało to już napisane milion razy.
Sezon ligowy 2015/2016 czas zacząć.
VeB!
1
No ja mysle ze 100 do zera bysmy wygrali.
0
Dalej nc+ nic nie robi żeby jednak puścić ligę hiszpańską w canal+?
1
Zlodzieje i tyle!!!
Mam nadzieje ze przez to nc+ straci tysiace klientow!. Bo jak dodadza ten kanal do ramowko to pewnie za 30 zl jak nie wiecej.....
0
Wstyd!.
Jesli nie dodadza tego kanalu do pakietu to mam nadzieje ze nc+ straci na tym bardzo duzo klientow.
Niema to jak doplacac i ogladac tylko ekstraklape i lige angielska.
0
Wiadomo już coś na temat transmisji ligi hiszpańskiej w canal+?
1
Enrique wie co robi sprowadzając Turana do nas. Sezon się jeszcze nie rozpoczął, a znawcy już piszą, że 40 mln zostało wyrzucone w błoto....
Arda jak Leon Zawodowiec.
http://www.tinypic.pl/kw4c8t67qk5g
0
Wie ktoś gdzie można zakupić bluzy Argentyny z napisem ''Coca Cola''?
0
Nie.
Wiemy tylko, że La Liga w sezonie 2015/2016 rozpoczną się w trzeci weekend sierpnia, czyli 15 lub 16 sierpnia.
2
Nikt jeszcze nie zna daty.
Presezon Barcelony: Poniedziałek (13 lipca): pierwszy trening Niedziela (19 lipca): podróż do USA Wtorek (21 lipca): International Champions Cup,
LA Galaxy – Barcelona (5:00 Europa, 20:00 Los Ángeles) Sobota (25 lipca): International Champions Cup,
Barcelona – Manchester United (22:00 Europa, 13:00 San Francisco) Wtorek (28 lipca): International Champions Cup,
Barcelona - Chelsea (2:00 Europa, 20:00 Waszyngton) Niedziela (2 sierpnia): International Champions Cup,
Fiorentina – Barcelona (21:00) Wtorek (11 sierpnia): Superpuchar Europy
Barcelona – Sevilla (20:45) Sobota lub niedziela (15/16 sierpnia): pierwsza kolejka La Liga
Losowanie odbędzie się 14 lipca Do ustalenia:
Data Superpucharu Hiszpanii (Athletic – Barca, Barça – Athletic) oraz meczu o Puchar Gampera
15
Wszystko jest nagrane %)
0
Alba ostatnio nie grał. Dziś musi zagrać.
0
Wybory w 2015 roku, ale w którym kwartale?
1
W końcu...Czas podziękować temu panu. Dawać mi tu Bielse.