Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
1
@Janiama szkoda ze wczesniej byl spalony na Vidalu...
0
@Yoshi94 i zerowe pojcie to ty masz skoro nie widziales spalonego Vidala
0
@beznicku1000 ciesze sie TYLKO z 3pkt z niczego wiecej
0
@Yoshi94 xd. A nie bylo spalonego ?
0
@Kleps0n czlowieku odpal powtorke i zobacz ze w momencie wrzutki Vidal byl na spalonym a pilka byla grana na niego ale obronca wybil i pozniej byl zaraz ten moment z reka
0
@Omedes123 jak chciales zablysnac poprawna pisownia to pomyliles strony. Bo to strona FC Barcelony a nie strona gdzie jest koleczko wzjamenej adoracji jezyka polskiego
1
Tez mi mecz... 2 bramki po 2 spalonych.... dobrze ze te druga przynajmniej anulowal... szkoda ze do 1 nie wrocil
0
@stone80 musilabym cie obrazic ale sie powstrzymam. Az tak nie jestes choc troszeczke bystry zeby przewinac do gory ? I zobaczyc co tam pisze ?
0
@monsterrize XD. Jak po staremu ? Jak od poczatku roku chyba tylko jeden, JEDEN mecz byl na C+ a reszta w elevenach
0
@panczo jak ktorys z Arthurow ? Jak Brazyliski Arthur ma kontuzje
0
@FranzMaurer oni potrafia w te pompowanie balonika xd
0
@Orlik00 jeszcze niewiadomo na ile wylecial Arthur. Moze byc ze tylko tydzien go nie bedzie (chyba ze cos przeoczylem)
0
@Salwik92 bo mieli jakis Olej w glowie ? A ci nie maja
0
@FafitFCB Hazard jak te koszulke od Doncicia zalozy to nie bedzie musial spodni ubierac bo te koszulke bedzie mial po kolana xd
1
@lukaszbarca15 nie tylko on zostal.
0
@cules100pro Papa Bartek ma tyle i da jak bedzie chcial.
2
@Messibestplayerintheworld nie tylko w koszukce Barcy, tez w śpioszkach szpitalnych.
0
@FranzMaurer no wlasnie tego sie boje...
0
@Pustelnik ja uwazam ze sprowadzenie Neya i do tego Martineza jest niemozliwe a jeszcze chca pomocnika i obroncy kupic. Oj musieliby niezle szatnie przewietrzyc. Kupno Neya Martineza pomocnika i obroncy to beda koszty z rzedu 400 baniek ? Majac na uwadze budzet transferowy jakies 100 baniek to by musieli sprzedac zawodnikow za 300milionow zeby klubu nie zadluzyc za bardzo znowu.
0
@Hiacynk xd. No dla mnie nie. Jak Real wygrywal 3 LM z rzedu to nikt jakos tak nie pisal (przynajmniej nie widziqlem) to samo Barca jak wygrywala sekstet czy tryplet.
0
@Hiacynk ja nie napisalem ze nie doceniam pracy Kloppa ale kurde potwor ? Serio ? Klopp sie skonczy i zowu beda szukac top 4 taki z nich bedzie potwor. Po dzisiejszym meczu z Chelsea widac bylo ze oddychaja rekawami, tlenu brak. Live dlugo w LM moze nie pograc
0
@donleoJR co ? Jakie wszystko ? W tamtym sezonie podworkowe trofea PeP mu zabral. A 2 lata temu jak dostal wpier w finale od Realu to ani LM ani Mistrzostwa chyba tylko 1/2 puchary anglii
0
@Hiacynk nie mam nic do Ciebie. Ale jak mozna nazwac klub potworem ktory zdobyl rok temu LM a w tym roku juz tylko Mistrzostwo bo LM to niewiaeomo czy Atleti przejda. Potworem to nazwij Real za 3 LM czy Barce za sekstet czy tryplety. Live to potworem jest w Lidze bo ciezko ich nazwac potworem w Europie jak na 5 czy 6 lat Kloppa tylko raz LM wygrali
1
@Hosh Wielki Liverpool ? Ile lat on jeszcze bedzie wielki ? Jak Klopp odejdzie to tak sie skonczy "potwor z Anfield". A jak Klopp zostanie to moze byc tak jak z BVB w jednym z ostatnich sezonow gdzie byl w dolnej czesci tabeli bodajze. Wracajac do wielkiego Liverpoolu. Wielki to jest Real za zdobycie 3LM z rzedu czy Wielka jest Barca za sekstet czy tryplet. Nazywanie klubu wielkim bo na 5 czy6 lat Kloppa zdobyli 1 LM i teraz mistrzostwo ?
0
@Hiacynk dodaj do tego ze sporo meczy wygrali tylko po 1-0 (tak wiem to nadal 3pkt ale jednak).
3
@adamt1996 sek w tym ze trzeba zbudowac taki sklad aby Messi do niego pasowal a nie zeby druzyna budowana byla pod niego. Jak dibrze pamietam to Pep bodajze tak zrobil. Ze wpasowal Messiego pod druzyne a nie druzyne pod Messiego
0
@Elosek nie uwazasz ze ciety jezyk (nie mowie tu o wyzywaniu kogos) jest czasem potrzebny zeby druzyne ustawic ?
0
@kkbarca tylko tu mowa raczej o kapitanach ktorzy graja a nie o tych co sa na emeryturce
0
@Mns21 pokusze sie o stwierdzenie ze ramos obecnie jest jednym z lepszych kapitanow grajacych top ligach