O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 10
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Wie ktoś czy na Cyfrowym Polsacie można zobaczyć ten mecz??

Straszna tragedia dotkneła nasz kraj... ;/ [*]

0

chciałbym się spotkać na moim boisku z Messim ;D

hahahaa, fajnie by było, on sam rozwaliłby całą naszą drużyne ;P

0

Ludzie co wy piszecie?? Po co miał podawać Keicie? Messi jest pewny siebie i to daje znakomite wyniki. Messi powinien zawsze tak grać, jeśli utrzyma to tempo i Barca dojdzie do finału, to może pobić rekord strzelonych bramek Ligi Mistrzów. Narazie najwięcej w historii zdobył R. Van Nistelrooy (12 bramek), Messi ma już 8 i jeśli będzie nadal tak znakomicie grał, to może przejść do historii światowego futbolu.

Visca el Barca !

0

Myśle ze jak Messi miałby szanse w reprezentacji osiągnąć coś więcej, to na 100% byłby okrzyknięty najlepszym piłkarzem wszech czasów.

No ale to tylko moje zdanie, mam nadzieję, że kolejnym meczu Messi znów trafi to bramki rywala ;)

0

a ja licze na to ze Messi pkoaze w srode swoja klase i rozbije niemiecki klub bezlitosnie ;P no ale sam nic nie zrobi... ;p

Mam nadzieje ze Blaugrana zagra piekny futbol ;D

Czekam do środy...;)

Zobacz wszystkie

0

Myśle ze jak Messi miałby szanse w reprezentacji osiągnąć coś więcej, to na 100% byłby okrzyknięty najlepszym piłkarzem wszech czasów.

No ale to tylko moje zdanie, mam nadzieję, że kolejnym meczu Messi znów trafi to bramki rywala ;)

0

ale wciąz eto'o bedzie grał w pasiastej koszulce xD

0

jest jakis kanał na Cyfrowym Polsacie na ktorym bedzie transmisja?

0

Ludzie co wy piszecie?? Po co miał podawać Keicie? Messi jest pewny siebie i to daje znakomite wyniki. Messi powinien zawsze tak grać, jeśli utrzyma to tempo i Barca dojdzie do finału, to może pobić rekord strzelonych bramek Ligi Mistrzów. Narazie najwięcej w historii zdobył R. Van Nistelrooy (12 bramek), Messi ma już 8 i jeśli będzie nadal tak znakomicie grał, to może przejść do historii światowego futbolu.

Visca el Barca !

0

chciałbym się spotkać na moim boisku z Messim ;D

hahahaa, fajnie by było, on sam rozwaliłby całą naszą drużyne ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?