Tomek9402
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wie ktoś czy na Cyfrowym Polsacie można zobaczyć ten mecz??
Straszna tragedia dotkneła nasz kraj... ;/ [*]
0
chciałbym się spotkać na moim boisku z Messim ;D
hahahaa, fajnie by było, on sam rozwaliłby całą naszą drużyne ;P
0
Ludzie co wy piszecie?? Po co miał podawać Keicie? Messi jest pewny siebie i to daje znakomite wyniki. Messi powinien zawsze tak grać, jeśli utrzyma to tempo i Barca dojdzie do finału, to może pobić rekord strzelonych bramek Ligi Mistrzów. Narazie najwięcej w historii zdobył R. Van Nistelrooy (12 bramek), Messi ma już 8 i jeśli będzie nadal tak znakomicie grał, to może przejść do historii światowego futbolu.
Visca el Barca !
0
Myśle ze jak Messi miałby szanse w reprezentacji osiągnąć coś więcej, to na 100% byłby okrzyknięty najlepszym piłkarzem wszech czasów.
No ale to tylko moje zdanie, mam nadzieję, że kolejnym meczu Messi znów trafi to bramki rywala ;)
0
a ja licze na to ze Messi pkoaze w srode swoja klase i rozbije niemiecki klub bezlitosnie ;P no ale sam nic nie zrobi... ;p
Mam nadzieje ze Blaugrana zagra piekny futbol ;D
Czekam do środy...;)
0
ciesze sie ze real juz nie pogra w LM, ale teraz moze sie bardziej skupic na rozgrywkach Hiszpansikch...
0
skandal !
barca powinna z tego meczu wywiezc 3 pkt
0
artexo
na n-sport bedzie meczyk ;P
0
jest jakis kanał na Cyfrowym Polsacie na ktorym bedzie transmisja?
0
ale wciąz eto'o bedzie grał w pasiastej koszulce xD