O sobie

  • Zainteresowania Piłeczka XD
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Manchester City
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 4070
  • Liczba komentarzy 16
  • Polecenia 22

Komentarze

0

Święty to ja jestem vini jest ŚWIETNY NIKT MU TEGO NIE ZABIERZE :)

5

Vidal fiozl nakrył stalową kopułą viniego. Swoją drgą Vini jest świetny ....

2

Ta bramka rozpocznie w Barcelonie cos nowego cos pięknego :) uwierzcie

2

Jak patrzę na grę Gomesa to mi sie plakac chce

1

Tak to jest jak sie jedzie przegrać

Zobacz wszystkie

7

Nie dziwię sie tym hala dzieciakom ponieważ nawet kiedy ja czytam te komentarze mam ochote się śmiać! Widze że przyzwyczailiście się do 5 bramek w meczu na korzyść barcelony, a każdy inny wynik jest "BE" . Wiecie za co kochacie fubol? Za nie przewidywalność i emocje temu towarzyszące. Takie małe porównanie na koniec. Dobry mecz Rakiticia-Niesamowity Chorwat, to był świetny transfer, słaby mecz- wywalić go powinien grzać ławe. Dobry mecz Leo-kosmita z innej planety.... kilka dni później Leo to Leo tamto. ŻAŁOSNE.

5

Vidal fiozl nakrył stalową kopułą viniego. Swoją drgą Vini jest świetny ....

2

Wreszcie, świetnie sie go ogląda. Jest taki nieprzewidywalny :)

2

Ta bramka rozpocznie w Barcelonie cos nowego cos pięknego :) uwierzcie

2

Jak patrzę na grę Gomesa to mi sie plakac chce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?