Nie dziwię sie tym hala dzieciakom ponieważ nawet kiedy ja czytam te komentarze mam ochote się śmiać! Widze że przyzwyczailiście się do 5 bramek w meczu na korzyść barcelony, a każdy inny wynik jest "BE" . Wiecie za co kochacie fubol? Za nie przewidywalność i emocje temu towarzyszące. Takie małe porównanie na koniec. Dobry mecz Rakiticia-Niesamowity Chorwat, to był świetny transfer, słaby mecz- wywalić go powinien grzać ławe. Dobry mecz Leo-kosmita z innej planety.... kilka dni później Leo to Leo tamto. ŻAŁOSNE.
Komentarze
0
Święty to ja jestem vini jest ŚWIETNY NIKT MU TEGO NIE ZABIERZE :)
5
Vidal fiozl nakrył stalową kopułą viniego. Swoją drgą Vini jest świetny ....
2
Ta bramka rozpocznie w Barcelonie cos nowego cos pięknego :) uwierzcie
2
Jak patrzę na grę Gomesa to mi sie plakac chce
1
Tak to jest jak sie jedzie przegrać
7
Nie dziwię sie tym hala dzieciakom ponieważ nawet kiedy ja czytam te komentarze mam ochote się śmiać! Widze że przyzwyczailiście się do 5 bramek w meczu na korzyść barcelony, a każdy inny wynik jest "BE" . Wiecie za co kochacie fubol? Za nie przewidywalność i emocje temu towarzyszące. Takie małe porównanie na koniec. Dobry mecz Rakiticia-Niesamowity Chorwat, to był świetny transfer, słaby mecz- wywalić go powinien grzać ławe. Dobry mecz Leo-kosmita z innej planety.... kilka dni później Leo to Leo tamto. ŻAŁOSNE.
5
Vidal fiozl nakrył stalową kopułą viniego. Swoją drgą Vini jest świetny ....
2
Wreszcie, świetnie sie go ogląda. Jest taki nieprzewidywalny :)
2
Ta bramka rozpocznie w Barcelonie cos nowego cos pięknego :) uwierzcie
2
Jak patrzę na grę Gomesa to mi sie plakac chce