0

Święty to ja jestem vini jest ŚWIETNY NIKT MU TEGO NIE ZABIERZE :)

5

Vidal fiozl nakrył stalową kopułą viniego. Swoją drgą Vini jest świetny ....

2

Ta bramka rozpocznie w Barcelonie cos nowego cos pięknego :) uwierzcie

2

Jak patrzę na grę Gomesa to mi sie plakac chce

1

Tak to jest jak sie jedzie przegrać

1

Ter Stegen Klasa !

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Wreszcie, świetnie sie go ogląda. Jest taki nieprzewidywalny :)

1

Robkin obie formy są prawidłowe :)

0

Najlepsza drużyna na świecie! Gdzie te nie dowiarki !???!!? Gdzie

0

Jazda ! Od początku mocno do przodu

0

Może ktos poratować linkiem ?

0

Opuść ten lokal błagam ...

7

Nie dziwię sie tym hala dzieciakom ponieważ nawet kiedy ja czytam te komentarze mam ochote się śmiać! Widze że przyzwyczailiście się do 5 bramek w meczu na korzyść barcelony, a każdy inny wynik jest "BE" . Wiecie za co kochacie fubol? Za nie przewidywalność i emocje temu towarzyszące. Takie małe porównanie na koniec. Dobry mecz Rakiticia-Niesamowity Chorwat, to był świetny transfer, słaby mecz- wywalić go powinien grzać ławe. Dobry mecz Leo-kosmita z innej planety.... kilka dni później Leo to Leo tamto. ŻAŁOSNE.

1

Najlepsze jest to że jak przechodził kontuzję to wszyscy płakali że transfer do kitu, a teraz nagła zmiana decyzji.

0

Gra tu kurwa ktoś w piłkę ?!!! To zrozumiałe że czasem można nie trafić karnego ... Higuain może nie jest zawodnikiem do którego czuje sympatie ale każdemu się zdarza ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?