TrzecieOko
Dołączył/a: kwiecień 2020
Nieduże
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszystkie psy madryckie uciszone
0
Jeszcze jeden, Jeszcze jeden
1
Walec Flicka to nie przypadek
4
Piję sobie piwko, cieszę się grą Barcelony.
1
@4drian0 Tymczasem Gry-online:
Ocena: 6
0
Tego Ferrana to mi powoli nawet szkoda.
49
Biali ledwo się wychylili z jaskiń i już muszą do nich wracać.
3
Barca to nie Real, nie będzie przecież z karnych strzelać.
0
@626 Ta głupoty... właśnie widać
0
Raphinha inteligencją boiskową przypomina Dembele
1
Ter Stegen dzisiaj kot xD
2
@Borneo haha czyli jak CNN powie żeby jeść gówno, to ze smakiem je zjesz, bo nie potrafisz myśleć samodzielnie. Gratuluję mózgu.
0
Nie no to jest prawdziwa La zabawa
2
Ale mi Yamal przypomina Neymara. Byleby zdrowie dopisywało.
11
Piłkarze Barcy wynaleźli podania prostopadłe.
0
@tbas A może łaskawie obejrzałbys ten film do końca, bo przeoczyłeś bardzo ważną kwestię. Przez to że Wardęga był zastraszany, a Boxdel potwierdził to na ich podcaście, Sylwkowi zmienił się status w sprawie na osobę pokrzywdzoną, przez co ma dostęp do wszystkich akt w dochodzeniu. Dodatkowo tu nie chodzi a samego boxdela, a o fame MMA, która ma układy z politykami i stosuje gangsterskie metody. No ale zobaczyłeś 15 minut i już wyrabiasz sobie zdanie. Typowe.
1
@misterio taktyk by pokazać babci xD
0
@PatrychoO Obejrzyj film to zrozumiesz. Szachy 5D w wykonaniu Wardęgi.
2
Umtiti poleci mu swojego szamana.
2
Cyrku ciąg dalszy...
11
Ogólnie to w klubie panuje optymizm.
0
To jest jakieś ku**a... Nieporozumienie.
1
Dla mnie "Sport" to generator losowych newsów, więc nie za bardzo wierzę w te brednie.
2
@Pawel13sz Suarez to był taki kocur. Kopara opadała jakie bramy potrafił ładować. Piękne czasy.
1
Klątwa rzucona :D
9
Ale ten football nudny. Nie dziwota, że młodzi wolą na komputrach grać.
5
Cena transferu nie okazała się niższa niż zapowiadano. Jestem pod wrażeniem.
9
Nie no szanujmy się xD
0
@Litman Real w zeszłym sezonie miał przede wszystkim pomoc sędziowską.
7
W klubie panuje optymizm xD