1

I teraz pytanie czy to słaby piłkarz czy zjada go presja. Ile się oczytałem, że strzelił więcej bramek niż Endrick, że fajnie się porusza, wychodzi na pozycję. Nawet, gdy dostawał minuty na boisku był wychwalany. Jedynie czego mu zabrakło to bramek, bo miał okazje, ale nie potrafił ich wykorzystać.

I teraz co? Kolejny trener zauważa, że nie ogarnia na treningach? Dziwne to, może faktycznie stres i presja tak wielkiego klubu go przerasta.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ale mnie Laporta wkurza takim pier****niem.

0

Najśmieszniejsze jest to że madryciaki uważali manzano za najlepszego sędziego w La lidze xD.

10

Ja widzę takie artykuły to już czuję że odpadną. Sytuacje analogiczne jak w sezonie taty Martino. Wiele rozmów, przygotowywanie specjalnych taktyk, a później wpie**ok.

0

Ogólnie to dawno nie widziałem tak gównianej obrony jak w tym sezonie.

0

Czy zapadnie dzisiaj słynne: "Niby człowiek wiedział, a jednak trochę się łudził"?

0

Panie Xavi, tak źle nam nie życz.

17

@TR3YWAY A po co o tym mówić? To niedobra jest.

0

@Azi No to trochę tak samo łykają dzieci Platformy, że debilizmy Korwina czy Brauna to deklaracje Konfederacji.

0

Panowie mamy to. Jest posiadanie piłki, pokazujemy swoje DNA. Tak trzymać!

4

Moje fajerwerki, mój wybór.

0

Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo!

0

@konrad1661 Końcowa grafika będzie podobna lub trochę lepsza od Red Dead Redemption 2. Z tego co kojarzę to Rockstar tworzy GTA 6 na najnowszej wersji autorskiego sinika Rage. Red Dead Redemption 2 wygląda niesamowicie pod względem graficznym, więc oni nie mają potrzeby używać Unreala. Myślisz, że dlaczego gry Rockstara są tak dobrze zoptymalizowane, bo użycie własnego silnika pozwala na więcej bajerów przy niższym obciążeniu.

3

@Safrani Obecny styl Barcelony idealnie wpasowuje się w ten scenariusz.

0

To co, dzisiaj porażka z Porto i gramy 3 finały z rzędu :D.

2

Pudrowanie trupa ciąg dalszy.

10

1. Brak ruchu bez piłki i dynamicznego wystawiania się na pozycje.
2. Bardzo mało prostopadłych podań czy piłek za plecy obrońców ( bierność zawodników z pkt 1 lub nie podejmowanie ryzyka)
3. Brak kontr (Mało zawodników rusza do przodu po przyjęciu piłki, w tym czasie rywal odbudowuje obronę, a my zaczynamy od środka boiska)
4. Bardzo mało strzałów z dystansu

Tego brakuje obecnej Barcelonie, aby walczyć o ligę mistrzów.


0

Czy obecna dyspozycja Roberta Lewandowskiego, która ciągnie się już bardzo długo jest wynikiem tego, że Robert się piłkarsko kończy czy może jest to efekt beznadziejnej gry Barcelony, gdzie obecny styl ogranicza większość naszych ofensywnych piłkarzy? Ja wybieram nr 1, zapraszam do dyskusji.

1

Powiem tak. Pomimo wyniku sram na DNA Barcy. Dobranoc

2

@LS Ja korzystam z Firefoxa i mam zainstalowaną wtyczkę AdblockPlus i jeszcze żadnej reklamy nie ujrzałem. Na koncie Youtube przez chwile czarny ekran i tyle.

2

I ludzie za to płacą? xD Jednak darmowy stream to najlepszy wybór na ten cyrk.

0

21

@Comentateiro Jak ma człowiek wytrwałość to każdy może zarobić duże pieniądze, wystarczą tylko chęci i dyscyplina. Wielu jest bogaczy co pochodzą z biednych rodzin i mieli na początku ciężko. Większość ludzi jest leniwych, niecierpliwych i szybko się poddają.

0

Z taką grą jak ostatnio to naprawdę obawiam się o wyjście z grupy w LM. Czy to wielkie DNA Barcy zabrania prostopadłych piłek, zagrań za plecy obrońców i przeprowadzanie kontr? Potem się dziwić że przychodzi nowy piłkarz i gra gówno. Strzelam, że po kilku meczach Cancelo też się to udzieli. Mam nadzieję, że Xavi jest jednak na tyle inteligenty żeby wyciągać wnioski.

0

@DragonxNF Nie bo nie jestem gruby.

1

@matt121 Wiesz TVP też daje tylko "Fakty", dla takich ludzi jak Ty. Dziwnym trafem wszystkie rzeczy zaczęły się dziać po zamordowaniu prezydenta Barcelony. Taka tam przypadkowa kontrola i rozstrzelanie. Świetne czasy.

0

Ciekawe ile kuponów do kosza :D

0

@marcin62 Pewnie dlatego, że Trzaskowski próbował zablokować ten marsz.

1

Jak grał Ronaldo to bardziej bolało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?