TrzecieOko
Dołączył/a: kwiecień 2020
Nieduże
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Nano22 W sumie nawet poprzez Kali jeść Kali pić da się porozumieć, nie trzeba znać gramatyki nie wiadomo na jakim poziomie :D
0
@klemens100 Dzięki
0
@klemens100 Mogę linki tych największych serwisów informacyjnych ?
1
@mcsarna Chyba chodzi o to:
https://pantarhei24.com/wideo-black-lives-matter-samochod-wjechal-w-tlum-zwolennikow-trumpa-policja-podejrzewa-usilowanie-zabojstwa/
0
@Chakalaka Przystań mi Krzysia prześladować !
4
@YeastMoss Argument z polio jest manipulacyjny, podany w taki sposób aby był przekonujący. Podajesz go powołując się że polio miało małą śmiertelność i tworzono na to szczepionkę jednocześnie podając że nie robiono ograniczeń bo nie przenosiło się drogą kropelkową. To ja Ci podałem wirusy, które wywołały pandemię i przenosiły się drogą kropelkową oraz nie stosowano takich ograniczeń wolności i niszczenia gospodarki. Co do avatara to ustawiłeś go w czasie pandemii i mówi to tylko o Tobie że jesteś ich skrajnym zwolennikiem i nie zdołam Cię przekonać o to chodziło mi z kontynuowaniem dyskusji. Do reszty się nie odniosę, bo nie mam tyle czasu żeby szukać danych i statystyk, żeby udowodnić coś anonimowemu użytkownikwi z internetu, chciałbym ale nie mam. Mimo wszystko dzięki za merytoryczną dyskusję
1
@YeastMoss Uczepiłeś się tego polio, bo to fajna manipulacja. A pamiętasz epidemię Sars z 2003 roku, też roznosi się drogą kropelkową, nikt nie nosił masek, była świńska grypa, Polska nie kupiła szczepionek i dalej żyjemy.
Jedynym dobrym rozwiązaniem jest izolacja osób z grupy ryzyka i nie zabierać wolności reszcie ludzi. Jeśli byłbym w grupie ryzyka to stosowałbym maksymalną ostrożność dopóki nie będzie szczepionki. A śmiertelność wirusa ciągle maleje, ciężki stan ma zaledwie 1% i to głównie osoby z chorobami współistniejącymi. Już nie mówię o tych śmiesznych tereporadach w publicznych przychodniach a prywatnie przyjmą Cię bez problemu. Teraz zauważyłem że masz maseczkę nawet na avatarze więc moja dalszą dyskusja z tobą nie ma sensu.
0
@YeastMoss - Nie pisałem nic o szczepionce, w przypadku polio nie było takich chorych ograniczeń, a śmiertelność covid na koniec pandemii będzie podobna.
- Wiem jak działają badania, chodzi o dziwne sytuacje typu naukowcy z kraju A dowodzą coś po czym kilka dni później naukowcy z kraju B to zaprzeczają i na odwrót, a zwłaszcza kiedy pojawiają się tezy że wirus nie jest aż taki groźny.
- Słaby argument, porównaj to do pochodzenia wcześniejszych wirusów, gdzie nie było problemu tego stwierdzić.
- Fajny kapitalizm gdzie rządy niszcza czyjeś biznesy.
Również pozdrawiam ;)
3
@Chakalaka Ty widzisz pandemię a ja:
- śmiertelność na poziomie 3%, gdzie większość przechodzi bezobjawowo.
- Badania naukowe, które co ok. 2 tygodnie zmieniają swoją narrację, ten lek działa, potem nie działa, maseczki nie pomagają, potem pomagają, bezobjawowi zarażają potem nie zarażają itp
- Podział wirusologów co do pochodzenia wirusa
- kasę jakie na tej pandemii zarabiają media, firmy farmaceutyczne, banki
- rządy które wykorzystują sytuację do wprowadzenia chorych ustaw i kontroli obywateli.
A ostatnio profesor gut powiedział , że wirus to wojna między USA a Chinami. No przecież wszystko jest takie jasne i klarowne.
23
@szymek029 Że ktoś jeszcze się podnieca tą ilością zarażeń.
37
Rewolucja w Barcy przypomina mi pasek ładowania na komputerze, który stoi w miejscu i musisz najechać myszką, aby sprawdzić czy coś rusza czy nie :D
0
@chosenone Chiny lubią to :D
0
@arasz1819 A bartomeu jest truskawką na torcie
3
2020 to jest przejście do całkowicie nowej rzeczywistości. Czym zaskoczy nas wrzesień.
1
@Bykunn Ja Ci radzę tak, ogarnij sobie na początku podstawy programowania, jest dużo darmowych poradników na YouTube. Jaz gdy się uczyłem to zacząłem od c++ i jak się go nauczyłem to potem z każdym innym językiem było mi łatwiej. Potem najlepiej uczyć się już jednego języka w którym chcesz działać, ja np c# z Unity (gamedev).
Jak już ogarniesz podstawy, to zacznij tworzyć własny projekt np aplikacja, której nie ma, a chciałbyś żeby taka istniała i to będzie prawdziwa nauka, zbieranie doświadczenia. Nie wiesz jak coś zrobić, szukasz w necie i zdobywasz nowe umiejętności, które w przyszłości wykorzystasz. Powodzenia.
0
Semedo solidny zawodnik, ale za dużo się gubi z przodu
6
O kurła ! Kumulacja :D
0
@Gappeq i @Ramos9248 dzięki za pomoc.
0
Polecicie jakiś dobry darmowy program do montowania filmów np żeby dało się zrobić fajny zwiastun.
4
@tobiasson92 Ludzie to się dopiero obudzą jak kryzys gospodarczy bardziej ich urządzi niż ten wirus :)
0
@ksobi Morawieckiego całowali, to i drugi ewangelista przeżyje :p
0
@Barca1992 To był sarkazm bro ^^
6
Pięknie to nasi wymyślili. Druga fala i to jeszcze przed jesienią, się wirus zdziwił. Panie Szumowski całuje rączki, świetnie rozegrane.
5
@Barcelismo No co wypłaszcza się xD
4
@Slazmi Nie mam, ale mam osoby w rodzinie z chorobami współistniejącymi, bo o to głównie się rozchodzi. Czy przed zwykłą grypą, też tak wcześniej chroniłeś dzieci, skoro ryzyko zgonu jest większe ?
2
@Slazmi Zdania z twojego artykułu.
"ryzyko zgonu dzieci z powodu tej infekcji jest znacznie niższe niż z powodu grypy sezonowej".
"Zdaniem autorów pracy wskazuje ona, że dzieci mogą ciężko przechodzić COVID-19, choć przeważnie ma to związek z istniejącymi wcześniej chorobami"
Typowe straszenie, masz choroby współistniejące to musisz się chronić, nic nie poradzimy.
2
Ujawniono pełne nagranie zatrzymania Floyda. Gość był nieźle nafurany, bardzo dziwnie się zachowywał.
6
"A tu mamy zezwolenie na wydanie pozwolenia na nakazowy zakaz korzystania z chodnika po lewej stronie w ruchu prawostronnym od godziny osiemnastej do szóstej rano, podbity przez Urząd Miar i Wiar, z osobistą adnotacją naczelnika sklepu rybnego w Pułtusku i z okrągłą pieczęcią Zakonu Ojców Mołojców, i z kontrasygnatą dróżnika ze stacji Włoszczowa."
Świat Według Kiepskich - Biurokracja. Jakie to życiowe :D
2
@SonBarcaGoku Jeszcze ten gol z rożnego jak włócznią w serce xD
3
Pamiętam ten dzień, jak Barca przewaliła z Liverpoolem. Powiedziałem sobie wtedy, że nie obejrzę żadnego meczu Barcelony w następnym sezonie w lidze mistrzów, taki byłem Wku****ny. Pomimo tego i tak nie wytrzymałem i obejrzałem pierwszy mecz, a teraz czekam na Napoli. Z pewnymi uzależnieniami nie da się wygrać :)