TrzecieOko
Dołączył/a: kwiecień 2020
Nieduże
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@damiano996 Ja jestem wierzący, ale niezaślepiony kościołem, w takim sensie że widzę co robią źle itd. A dlaczego wierzę, bo go czuję, czuję energię, gdy się modlę, większość rzeczy, o które się modliłem się sprawdziło. Według mnie z Bogiem jest jak z przyjacielem, jak się odzywasz często, to on odzywa się do Ciebie, jeśli nie to on Cię nie zmusza, masz wolną wolę i tyle :)
0
@fcbarcafan19 Daleko mi od takich wniosków, jednakże polecam sprawdzić organizacje i media jakie funduje i w jakie sprawy był zamieszany ;)
0
@fcbarcafan19 Tu chodzi o interesy. Kiedyś też myślałem że to co wmawiali mi za dzieciaka jest prawdą. Myślisz że go obchodzi USA i ludzie. Dla takich jak on fundacje to przykrywka.
0
@robsesh I o to w tym wszystkim chodziło by podzielić ludzi ,bo takimi się najłatwiej rządzi. Ludzie zobaczą to w mediach i rasizm będzie jeszcze większy. Przypuszczam że to sprawka Sorosa on lubi takie akcje.
1
@Hrzan Przynajmniej się można czasami pośmiać ;)
3
@Colon Tym jest tolerancja według lewicy ? ;)
1
Kogo najbardziej lubicie z polskiego stand-upu ? Moi ulubieńcy to Kacper Ruciński, Rafał Pacześ i Piotr Szumowski. Jakoś nie siada mi Lotek.
4
@paweldunajecfcb Laureat nagrody Nobla za przyciąganie ciemnej masy za pomocą fal radiowych ;p
0
@jakub1906 Umiesz czytać ze zrozumieniem ? Czy ja gdzieś pisałem, że nie ma to wspólnego z wirusem ? Stres czy otyłość też prowadzą do zgonów, ale nie oznaczają jej głównej przyczyny.
0
@Striker A to może potwierdzić tylko sekcja zwłok, w przypadku covid-19 ciała są palone, nie znamy dokładnej przyczyny zgonu ;)
2
@NeroTFP Raczej powie, że Unia boi się Wielkiej Polski i to zasługa rządu.
0
@Chakalaka Ja będę dorabiał na truskawkach.
6
@Chakalaka A wam to ile płacą za te 10 postów dziennie ?
1
@macio_944 Najnowszy Joker. Pokazanie przemiany osoby z problemami psychicznymi, któremu bardziej współczułem niż nienawidziłem + genialny Phoenix.
54
" Cóż za ponury absurd, żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem " ~ Dzień świra
Uwielbiam ten film.
0
@Jaca27 Podobno Trzaskowski i Sikorski byli jakoś rok temu xD
0
@macio_944 Mnie ciekawi czy ktoś już rozwinął skradzione wynalazki Tesli i czy kiedyś wejdą w życie.
1
@macio_944 Panie wypluj pan te słowa... Kaczyński w roli Wieśka to będzie hit ;)
0
@AV0CAD0 Jeśli nie wiesz o co chodzi, to chodzi o pieniądze :D
0
@Lubczyk698 No wiem, ale jednak w okresie zimowym zawsze jest więcej zachorowań, my może byśmy tego nie odczuli, ale oni tak.
0
@Witekk10 Może dlatego, że w Brazylii rozpoczyna się powoli okres zimowy, stąd większe prawdopodobieństwo zachorowań.
0
@nwchades Ok nie zrozumieliśmy się, myślałem że sugerujesz że to ja wyciągam takie wnioski. Co do artykułu to wiem, że badania były udostępnione, jeśli nie w tym to w innym, może z pośpiechu wkleiłem złego linka.
0
@fcbarcafan19 Badania naukowe badziewem, nieźle niektórzy mają sprane mózgi. @nwchades wyżej podał link do tego badania.
0
@YoNoEntiendoNada Człowieku jak chcesz się do mnie przyczepić, to pomyśl 2 razy, to są BADANIA NAUKOWE. Można je przeczytać i nie są robione przez byle kogo.
0
@nwchades Gdzie w moim wpisie widzisz wnioski ? Ja tylko zacytowałem artykuł, z resztą jest też pdf do tych badań. O widzę że go wkleiłeś, nie pamiętam czy jest umieszczony w tym artykule.
6
Badanie naukowe wykonane w Austrii wykazało, że SARS-CoV-2, koronawirus, który doprowadził do epidemii, został prawdopodobnie stworzony w laboratorium, wykluczając „niezwykłą zbieżność”, która mogła doprowadzić do naturalnej ewolucji wirusa tak by mógł atakować ludzkie komórki.Badania prowadził Nikolai Petrovsky, badacz szczepionek na Uniwersytecie Flindersa.
Ten pan opracował min. Szczepionki na grypę czy malarię.
https://www.flinders.edu.au/people/nikolai.petrovsky
Źródło: https://www.lifesitenews.com/news/exclusive-virus-researchers-uncover-evidence-implying-covid-19-was-created-in-a-lab
5
@Piotr89Sand "Szkoda strzępić ryja, naprawdę...".
1
@Ghostface Trzeba wykonać (pomimo pisemnego sprzeciwu pacjenta), gdy:
2) przyczyny zgonu nie można ustalić w sposób jednoznaczny (art. 31 ust. 4 pkt 2 ustawy o działalności leczniczej);
3) państwowy inspektor sanitarny lub graniczny inspektor sanitarny wydał decyzję o przeprowadzeniu sekcji zwłok osoby zmarłej, u której rozpoznano lub podejrzewano zakażenie lub chorobę zakaźną (art. 33 ust. 2 pkt 6 ustawy o zapobieganiu oraz zwalczeniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi).
0
@barcelonaLM Skąd wiesz, że umarły na covid-19 jak teraz ciała są palone i nie można przeprowadzić sekcji zwłok, ale wpisuje się covid.
0
@BarcaInfo Pechowo ostatnio z tymi piłkarzami. Umtiti przed kontuzją był jak skała. Dzięki niemu wierzyłem, że nasze problemy z defensywą się skończą.