La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1668 Culés

6

Ktos ze skrajnej lewicy chcial z dziadkiem Korwinen wyskoczyc na solo, probowal, ale Korwin niezwruszony. Przemoc rozumiem (fajnie sie tlucze dziadunia), ale dlaczego krzyczeli za JKM "precz z faszyzmem"- mial im pomoc uporac sie z ta ideologia?

"Co za czasy: liberałowie chcą przymusu ubezpieczeń, anarchiści interwencji państwa… – skomentował zamieszanie poseł Korwin-Mikke.


konto usunięte

1

@Colon anarcho-syndykalisci gorsi od ONR...

3

@Colon Tym jest tolerancja według lewicy ? ;)

1

@Colon Czerwono-czarne barwy to symbolika (nie tylko bydlaków i ich zwolenników z UPA) antify. Skrajni komuniści, dla których każdy kapitalista, klasyczny liberał, a nawet republikanin to faszysta. Nic nowego. Banda degeneratów ze skłotów walcząca z ludźmi którym się chce pracować, gromadzić kapitał i żyć według norm obowiązującego prawa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?