- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1668 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
100 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1668 Culés
7
Koronawirus, światowy raport dobowy dzień po dniu. Nic się nie zlicza, każdy dzień to osobne dane.
Dane z USA oczywiście tylko na obecną godzinę, do tych danych należy
podchodzić z dystansem ponieważ Ameryka jeszcze będzie aktualizować
swoje dane.
17.05 70478 zarażeń i 3076 zgonów, 45000 wyleczonych, USA 15791 zarażeń i 779 zgonów
18.05 69863 zarażeń i 2554 zgony, 45000 wyleczonych, USA 16101 zarażeń i 705 zgonów
19.05 77300 zarażeń i 3620 zgonów, 46000 wyleczonych, USA 14355 zarażeń i 1146 zgonów
20.05 71082 zarażeń i 3340 zgonów, 57000 wyleczonych, USA 13952 zarażeń i 930 zgonów
21.05 83040 zarażeń i 3619 zgonów, 60000 wyleczonych, USA 21825 zarażeń i 1115 zgonów
Niestety ale ilość zarażeń będzie rosnąć. Europa pomału daje sobie z tym radę ale teraz problem bedzie w biednych krajach i tam może rozegrac się dramat.
0
@Janiama O co chodzi z Brazylią? Tam ponoć bardzo słabo to wygląda.
1
@Witekk10 Brazylia swoje dane poda dopiero później. Dlatego jak sprawdzasz wynik rano następnego dnia to jest zawsze o kilkanaście, a teraz już kilkadziesiąt tysięcy wyższy niż to co podaje Maciek o 23
Brazylia ma na ten moment podane 2800, a wczoraj mieli ponad 21 tysięcy. Są na trajektorii mocno wznoszącej
0
@Witekk10 Może dlatego, że w Brazylii rozpoczyna się powoli okres zimowy, stąd większe prawdopodobieństwo zachorowań.
0
@TrzecieOko Tylko że tam okres zimowy to 25 stopni* :D
Średnia w dzień(!)
0
@Lubczyk698 Co nie zmienia faktu, że pomimo wysokich temperatur w okresie zimowym osłabia się odporność organizmu. W Polsce od dawna nie ma naprawdę mroźnych zim, a jakoś ludzie co co roku chorują.
0
@Lubczyk698 No wiem, ale jednak w okresie zimowym zawsze jest więcej zachorowań, my może byśmy tego nie odczuli, ale oni tak.