TrzecieOko
Dołączył/a: kwiecień 2020
Nieduże
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chwytliwy Przecież wrestler i aktor jest tym samym :D
0
@macio_944 Ja mam obawy co do modelu jazdy, wyglądać jakby samochód za szybko skręcał w daną stronę. Druga rzecz to renderowanie obiektów w oddali, widać jak się nagle pojawiają co jest wynikiem lepszej optymalizacji, ale pierwszy raz widzę żeby było to aż tak widoczne w grze. Reszta poziom najwyższej półki, miasto nocą wygląda obłędnie :D
0
@CatalanVeBFCB Ja wam moderacji nie wybierałem :p
3
Dasz się nabrać raz, zmądrzeć szybko czas. Dasz się nabrać dwa razy jesteś cymbał bez skazy.
Złota rada mojego ulubionego pisarza Stephena Kinga dla wyborców. Miłego dnia ;)
0
@macio_944 Cyberpunk powinien wygrać z TLOU2 (jeśli wyjdzie w tym roku). Po dłuższym oglądaniu gameplau gra robi się monotonna.
45
Jak mnie to boli, że Barca od czasu zwolnienia Enrique, nie potrafi zrobić kontry, tylko czeka aż drużyna przeciwna ustawi autobus przed bramką. A potem klepu klepu i piłka lata jak w ręcznej. Potrzeba złamania pewnych schematów.
1
El jaruś już płacze w kafejce o Messiego hehe
3
Rakitic przenajświętsze serce twoje, prowadź nas po zwycięstwo w drugiej połowie.
4
To był miód ma moje uszy jak Bosak zjechał Holecką i TVP. Minka pani Danusi nie wyglądała na zadowoloną.
0
@IronSanHybrid Ale złoto :D
0
@PawkoFCB Dokładnie wiem o czym piszesz, akurat fabuła to mocny atut tej serii, więc strzelam że za to oceny od graczy mogą pójść w dół.
2
Obejrzałem kilka gameplayi z The last od US 2 i powiem, że wyśmienicie się to prezentuje. Graficznie wyciśnięto chyba max z obecnej generacji, świetne oświetlenie, duża ilość eletmentow środowiska, ładne tekstury. Fabuła prowadzona w fajny sposób, zagadką jest czy będzie tak do końca gry. Dźwięki, animacje i dynamiczna akcja na plus, ciekawe mechaniki. Gracze nie powinni żałować zakupu.
1
Uwaga włączam meczyk
1
No pytania wybitnie debilne na tej debacie, a zwłaszcza o tej komuni świętej. Do mnie trafili Bosak, Żółtek i Jakubiak, trochę mniej Hołownia. Tanajno piękne porównane z tym ping pongiem.
1
No Fati jaki kawaler, ale nam wyrósł młodzieniec :D
1
Jakby ktoś był ciekaw to wstawiam linka, jak Żalek tłumaczy o co mu chodziło z LGBT.
https://www.google.pl/amp/s/fakty.interia.pl/polska/newsamp-jacek-zalek-mowienie-ze-lgbt-to-ideologia-nie-jest-odbierani,nId,4551924
Dla jasności zaznaczę, że nie stoję po jego stronie, a wstawiam to jako nawiązanie do wcześniejszych dyskusji.
5
Barco, Ty jesteś jak zdrowie ile Cię trzeba cenić ten tylko się dowie kto Cię stracił.
Wraca stara normalność ;)
0
@adam444 Ja też miałem taki problem i zacząłem jeść 5 posiłków dziennie bardziej kalorycznych, + ćwiczenia na siłce. Wydaje mi się, że jak nabędziesz nawyk jedzenia więcej niż zwykle i nabierzesz masy mięśniowej to będzie ok.
3
@AssisMoreira Narkoman, kryminalista, aktor porno - współczesny przykład mesjanizmu ^^
1
@mr Barca Ja korzystałem z wordbit
2
Komentarz usunięty
0
@kamilop Łoo Panie, tyle herbów to już można za nie mały remoncik zrobić :p
0
@IronSanHybrid Ja przedstawiłem swój punkt widzenia, nie zamierzam Cię do niczego przekonywać :)
0
@IronSanHybrid Ale ja nie piszę o opłacaniu protestów tylko opłacaniu prowokatorów, widzisz różnicę ?
1
@IronSanHybrid Nie wszyscy tylko Ci co robią takie rozróby, aby pokazywano ich w mediach. Z resztą ostatnio widziałem filmik jak członkowie antify krzyczą "George Soros where our money"
Przecież powyższy filmik tylko sprawi, by rasizm się pogłębił :)
0
@IronSanHybrid Opłaceni prowokatorzy i walczymy z rasizmem ;p
28
@Bykunn Człowieku jaka kampania wyborcza, zaprosili go bo posiada szeroką wiedzę na temat ekonomii, a temat finansów Barcelony był często poruszany i pojawiały się obawy czy np klub zbankrutuje przez swoje decyzje.
Druga sprawa to nie wiesz kiedy Panowie się umawiali. Wybory zostały przesunięte, normalnie było by już po wyborach , czemu nie udostępnili wywiadu w maju ?
Naprawdę zmieńcie niektórzy logikę.
0
@fcbarcafan19 Wam sprawia radość takie atakowanie ludzi, bo nie rozumiem ?
5
" Kiedyś myślałem , że moje życie to tragedia, ale zdałem sobie sprawę że moje życie to komedia "
Taki tam cytat z Jokera, który bardzo do mnie trafia, a zwłaszcza w tym roku :D
0
@Adamski69 Cytując klasyka " Świat jest piękny, tylko ludzie to k***y" :D