Turek64
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Międzyrzecz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A kogo Pep nie zaskoczył ? :D W debiutanckim dla siebie sezonie z pierwsza druzyna wygrał wszystko co mógł ;D I jak tu nie być zdziwionym? Wygrał lige, puchar króla i puchar ligi mistrzów z druzyna która ma badz co badz bardziej wyrównany skład niz Barca i to dokonał tego bez 3 podstawowych graczy w obronie (choć sam nie wiem jak teraz mówic o Pique :D) a na koniec nie mozna zapomniec o podwójnym zwyciestwie nad realem :D wynik 6:2 mówi sam za siebie ;D BRAWO !! ;D
0
Osobiście do niego nic nie mam ale jak dla mnie w przyszłym sezonie powinien byc zmiennikiem dla Lahma lub Zirkova.
0
No to był sobie ribery ;] moim zdaniem jezlei trafi do Barcy to tylko wtedy jezeli sam zawodnik bedzie tego chciał bo Barca raczej napewno nie wyda na niego 50 mln euro co z pewnoscia moze uczynic real. Szkoda, pasował by do naszej druzyny. Ja tak sobie mysle ze skoro ribery taki drogi to moze lepiej sie na Silvie skupic. To takze dobry zawodnik i napewno nie taki drogi. Po za tym kolejny hiszpan w naszej druzynie :D Juz troch ograny z xavim i iniesta. Do tego na atak Ville lub Aguero by walczyli a pozycje z eto'o noi wzmocninie lewej obrony. Dochodzi jeszcze wydatek na srodek pola bo jak odejdzie Gudi i Hleb do bedzie potrzebny jakis zmiennik dla Xaviego i Iniesty...
0
Fabregas = bardzo dobra opcja
przy rotacji Guardioli napwno by si przydał jednak nie chce rzadngoi transferu na siłe. Po zatym w nastepnym sezonie szczerze watpie aby przeszedł do Barcy. Twierdze tak poniewaz za Fabregasa trzeba by wyłozyc troche kasy a watpie ze Barca wyłozy duzo kasy na swojego wychowanka. Lepiej skupic sie na kupnie riberego lub Silvy na lewa pomoc i Lahma lub Zirkova na lewa obrone. Oczywiście jezeli ma odejść Gudi i Hleb to Fabregas byłby bezczenny jednak jak juz mówiłem chyba go nie zobaczymy w przyszłym sezonie.
0
thomyorke78 masz całkowita racje
trzeba wzmocnic lewa strone naszej druzyny. Tevez lub Aguero pokusiłbym sie jeszcze na Roneya bo z niego tez jest niezły pracus a za ta kase co chca dac za zlatana spokojnie moga kupic kogos z tej trójki i jeszcze dołozyc do tego choćby Silve. Ale to nie my zajmujemy sie polityka transfera Barcelony Panowie ;]
0
Eto'o powinien zostac ale tylko wtedy jesli przydłuzy kontrakt. Zlatan dobra opcja ale nie wtedy kiedy Eto'o odejdzie. Dobrze by było zeby został Eto'o i przyszedł Zlatan. Wyobraźcie sobie jak Zlatan gra od poczatku a na ostatnie 30 minut wchodzi Eto'o który dzieki swojej szybkości noi z samej walki z Zlatanem o pierwsza 11 gra na maxa. Moze wtedy nie bedzie marnowac tylu setek. Oczywiście podziwiam Eto'o za to co dla nas juz zrobił ale jak dla mnie za duzo marnuje set. I odrazu mówie ze nie ma sensu porównywac liczbe goli jakie zdobywaja ci napastnicy. Wystarczy powiedziec ze Eto'o gra w Barcelonie gdzie za plecami ma Xaviego i Inieste a Zlatan gra we włoszech gdzie preferowana jest raczej piłka defensywna. Nie przepadam za Zlatanem ale moim zdaniem to dobra opcja miec takiego gracza ale nie za takie pieniadze !!!
0
Gdyby Zlatan był tańszy... Jak dla mnie Eto'o powinien zostac w Barcie ale tylko wtedy jesli przydłuzy kontrakt. Zakup Zlatan niebyłby złym pomysłem ale oczywiscie nie za 70 lub wiecej mln. Gdyby kosztował max 35 mysle ze mozna by sie na niego skusic. A tak wgóle co oni tak z tym Zlatanem ? Jak dla mnie do Barcy powinien trafic Aguero i rywalizowac z Eto'o o pozycje środkowego napastnika.
0
Wiele ludzi mówi mi ze barca nie pwinna grac w finale. Po czesci maja racje. Gdyby rewanzowy półfinał sedziował inny sedzia dzisiaj pewnie Barca nie miałaby potrójnej korony jednak nie takie sedziowanie juz w historii widzielismy. Każdy moze sie mylic nawet sedzia. Patrzac jednak z drugiej strony to Barca atakowała to Barca miała ducha walki noi oczywiscie sporo szczescia jednak Chelsea jest sama sobie winna bo jak wytłumaczyc to ze grajac w 11 i to jeszcze majac w składzie takie góry jak Drogba czy balack przeciwko 10 takim ludziom jak iniesta(mam na musli niewygórowane warunki fizyczne ;]) nie potrafia trafic do siatki, mimo paru setek ? Wygrał lepszy i tyle. Nikt nie zasłużył w sezonie 2008/2009 na wygrana w LM jak Barca i to nie podlega dyskusji.
Ale uważanie Guardioli za króla to juz przesada ;]
0
Fabregas mazenie tyle wam powiem ;] moim zdaniem posiedzi jeszcze w arsenalu jeden lub dwa sezony. Caceres moim zdaniem w przyszłosci moze stac sie naprawde dobrym obrońcom musi tylko wiecej grac (dobra sprawa było by go wypozyczyc to innej hiszpańskiej druzyny jezeli ma u nas w tej chwili siedziec tyle co siedzi) a Sylvinho jak na mój rozum jak najbardzij powinien pozostac. Final mu sie nie zbyt udał duzo nerwowej gry w nim widziałem ale oprócz tego sezon ma na +. Jak grał to spisywał sie dobrze jak nie lepiej od Abidala. Jest idealnym rezerwowym nie robi awantur ze nie gra jest dobry i przywiazany do klubu. Czy nie taki pwinien byc rezerwowy ? Jak dla mnie abidal na sprzedaz Lahm lub Zirkov (czy jak to sie pisze ;p) a Sylvino jako rezerwowy i gra gitara :D
0
Moim zdaniem to ze Hleb nie znalazl sie na ławce było bardzo dziwne. Rozumiem ze Pedro jest wychowankiem i ma szanse na stanie sie dobrym zawodnikiem. Jednak moim zdaniem Pep powinien wypuscic Hleba w finale chociaz na ostatnie 5 minut. Przeciez on wcale nie jest złym piłkazem, pamietam mecz w tym sezonie jak grał na prawym skrzydle pod nieobecnosci Messiego. Czasami wymiatał prawie jak sam messi a jakby zagrał ostatnie 5 minut finału nikomu nic by sie nie stało.
A wymiana hleba za ribery'ego + 20 mln jest jak najbardziej dobra. Jednak patrzac na rzekoma oferte chealsy (50mln) to trzeba wiecej kasy dołzyc bo jak dla mnie Hleb jest wyceniany na max 10 mlm.
0
mmaciass
Co Ty wogóle piszesz ? i czego Ty chcesz od Titiego ? Wiadomo ze nie moze przebić sie do pierwszego składu puki w zesple jest Eto'o ale pomyśl czy nie jest on idealnym rezerwowym ? Doświadczony dobrze grajacy piłkaż współpracujący z zespołem i co najważniejsze zdający sobie sprawe z tego ze gra poniżej oczekiwań. Zadaj sobie jeszcze jedna pytanie: Czy Henry skarży sie na to ze nie gra w podstawowym składzie ? Jak dla mnie do Hnry znalazł sie w odpwiednim czasie w Barcie, jest bardzo wartościowym rezerwowym. Takie jest moje zdanie. A co do wypwiedzi Titiego, wpełni sie z nim zgadzam.
0
Meczu nie ogladałem ale bramki w doliczonym czasie gry z jednej strony ciesza ale z drugiej powaznie niepokoja. OK zgoda Barca nie grała najsilniejszym składem ale takie zwyciestwo z nie najlepsza (aczkolwiek dobra) druzyna moim zdaniem nie powinno wprowadzac w nas w zachwyt. To był kolejny mecxz w którym mozna było zobaczyc bardzo dobra gre lini pomocy dobra gre w ataku ale w obronie ponizej oczekiwań (moje zdanie kreowane na podstawie ocen użytkowników ogladajacych mecz). Jak dla mnie aby wygrac lige z Realem trzeba zdecydowanie poprawic gre w obronie.
Pozdro
0
Mecz nie był zły ale mogło byc zdecydowanie lepiej. Nasza prawa strona nawet bez Messiego robiła wszystko gdzie i kiedy tylko chciała. Gorzej było z lewa strona gdzie moim zdaniem Abidal troche zawodził bo nie wracał sie az tak jak Alves. Środek pola to najmocniejszy punkt naszj druzyny Xavi i Iniesta rządza. Mimo iz Keita jak dla mnie zagrał jak narazie swój najgorszy mecz w Barcie to i tak zagrał na powiedziałbym wystarczajacym poziomie jak na Wisłe. Jednak na tej pozycji widzie Toure nie Keite. Atak współpracował wysmienicie. A na temat bramkarza nie bede sie wypowiadał bo nie miał nic do roboty ;]
0
Mecz nie był zły ale mogło byc zdecydowanie lepiej. Nasza prawa strona nawet bez Messiego robiła wszystko gdzie i kiedy tylko chciała. Gorzej było z lewa strona gdzie moim zdaniem Abidal troche zawodził bo nie wracał sie az tak jak Alves. Środek pola to najmocniejszy punkt naszj druzyny Xavi i Iniesta rządza. Mimo iz Keita jak dla mnie zagrał jak narazie swój najgorszy mecz w Barcie to i tak zagrał na powiedziałbym wystarczajacym poziomie jak na Wisłe. Jednak na tej pozycji widzie Toure nie Keite. Atak współpracował wysmienicie. A na temat bramkarza nie bede sie wypowiadał bo nie miał nic do roboty ;]
0
Szkoda... Moim zdaniem na 80% nie przejdzie w tym okienku transferowym do Barcy. Moze to i lepiej skoro w Valencji czuje sie szczesliwy to niech tam sobie siedzi i gra o co najwyzej puchar Uefa. Jezeli chciałby grac w Barcie to juz pewnie w Barcie by był. Nie ma po co ciagnac go na siłe.
Ale jak juz to predzej pisałem Silva w Barcie by mi nie zawadzał.
0
To juz powoli robi sie męczace... W Barceloni powinni grac tacy piłkaze którzy naprawde chca całym sercem w nim grac. A w oknie transferowym Barca powinna sciagac takich graczy którzy deklaruja gre w Barcie całym sercem, owczywiscie taki piłkaz musi posiadac odpowiednie umiejetnosci aby grac w Barcie. Takim piłkarzem bez wątpienia jest Alves. I wiecej takich piłkazy. Mnie jakos Silva nie przekonuje, owszem jest dobry ale nie wiem czemu nie przkonuje mnie. Moze łatwiej by było ściagnac innego, tańszgo piłkaza albo nawet na ta pozycje postawic jednego z młodych wilków a zawsze przeciez moze tm grac Titi (może i nie szczela z tej pozycji az tak wiele bramek jak w Arsenalu ale i tak odwala kawal porzadnej robty i stwarza zagrozenia. Aczkolwiek Silva w Barcelonie by mi nie zawadzał ale ten jego "transfer" jest poprostu juz meczacy... :
0
Noi ze tak powiem szafa gra ;]