0

Da ktos foteczke chudego Beniteza? Jakas rownowaga musi byc przeciez.

0

to jest takie trafione

0

Jednak Bog maczal w tym wszystkim palce

1

Jak widac Perez nie przekonal swoja "technika persfazji" hahahahhaahhaha Boze jaka porazka klubu..

1

Niedlugo to razem zamieszkaja ahha :D

0

Wiadomo ze nie moga dotknac te wypowiedziane slowa kibicow, pilkarzy czy zarzad Barcelony ale sam fakt proklamowania tego typu wypowiedzi jest po prostu nie do zaakceptowania, nie na miejscu.

1

zdegenerowane realowskie imbecyle tylko tak ich mozna nazwac!

0

Komentujący te wydarzenia Sanchis i Rincon stwierdzili, że wina leży po stronie Neymara. - Gdybym był na miejscu Isco, zrobiłbym to samo. Ja i każdy - powiedział Rincon. - Neymar przekracza wszelkie granice - dodał Sanchis. Tydzień później, prowadzący program "Tiempo de juego" dziennikarz Paco Gonzalez uznał, że obaj ochłonęli. Spytał, czy nie chcieliby wycofać swoich słów. Powiedzieli, że nie. - Już to mówiłem i powtórzę. Neymar nie wyczuwa temperatury meczu. Zwracałem już uwagę, że jego zachowanie będzie kreować problemy. Tego typu zachowań nie toleruję u nikogo. Zachowanie Neymara jest niestosowne, dlatego ma problemy nie tylko z Isco. Ten problem będzie się powtarzał - powiedział Sanchis.

Jesli to prawda to jest szczyt chamstwa i debilizmu.
A na gali oczywiscie ZP dla Messiego oraz bramka strzelona, zasluzyl na te wyroznienia jak zwykle :)

0

No i jak to na Ronaldo przypadlo strzelil dzis ... z karnego :D

0

Z taka forma Barcelona moze sie pokusic o kolejny tryplet! MAGIA w ich wykonaniu!

0

Boshe ale ten Real sie meczy z tym Eibarem ^^ Jest 1-0 ale mysle ze bedzie remis :)

0

Barca od zawsze umiala sprowadzac wartosciowych zawodnikow ^^ Oby Neymar przedluzyl kontrakt, jak do tego dojdzie to przejmie paleczke po Messim.

1

hahahahaaha dzieki za odpowiedz, fajnie ze masz takie samo zdanie na ten temat! :)

0

dokladnie :) ale takie pytanie ciazy w mojej glowie czy uwazasz Messiego za najlepszego pilkarza wszech czasow? :)

0

Rozumiem, to dobrze :)

0

Ale z zaakceptowaniem to przyjmujesz? :D

0

Messi jest po prostu Messim on tylko zdecyduje komu dac miano najlepszego :)

0

Neymar moi zdaniem to najlepszy gracz na swiecie, Messi wszechczasow!

0

Cyrk na kolkach..

3

Naprawde kolejna znakomicie wykonano robota przez nasza redakcje! Milo sie to czyta :) dziekuje !

1

Roberto to przyszlosc nowej Barcy.

3

Dzeko strzelil za Neymara :D

0

cholera jak przecinaki chodza :)

0

no i k**** prawidlowo! Bravo!

2

I to jest postawa warta zauwazenia. Nie spoczywa na laurach tylko dazy do dalszego polepszania gry Barcelony. A co do jego odpowiedzii:

Gdyby przed początkiem sezonu twój przyjaciel powiedziałby ci, że podejdziecie do Klasyku z trzema punktami przewagi, Messi będzie kontuzjowany i wejdzie na murawę przy rozstrzygniętym meczu, a wy po spotkaniu będziecie mieć sześć punktów więcej, co byś powiedział?

- To mógłby powiedzieć tylko dziennikarz, a ja nie mam ich wśród przyjaciół. To niemożliwe [śmiech].

hahahahahahah szacun za te odpowiedzi XD

0

Jesli Penaldzio od 3 lat odczuwa bol w kolanie to zycze mu powodzenia ;)

0

Rok 2015 nalezy do Barcy oby tak bylo z nastepnym

3

trzymam za slowo :D

0

Powiem tak. Niezaprzeczalnie jest to zauwazalne ze przy nieobecnosci Messiosa Barca musiala udowodnic ze tez potrafi wygrywac mecze i dalej moze stanowic sile z ktora trzeba sie liczyc. Moim zdaniem kontuzja Messiego dobrze wplynela na druzyne jak by sila wyzsza to zakladala ze tak ma byc, ze tak jest dla zespolu lepiej. Teraz mamy taka sytuacje ze druzyna odzyskala swoja forme i napewno graja lepiej niz w pierszych tygodniach, Suarez z Neymarem polepszyli niesamowicie swoje zgranie oraz styl gry pod nieobecnosc Messiosa( musieli wziac na barki gre Barcy i to im sie oczywiscie udalo). Podsmowujac nie jestem zdania ze Barca bez Messiego bedzie grala lepiej i tak powinno pozostac ale odpowiedzialnosc jaka zespol musial udzwignac spowodowalo poztywne skutki, ktore mamy okazje ogladac. Teraz gdy Messi powrocil bedziemy grac jeszcze lepiej przy tym potencjale zespolu jakim jest Barca!

0

Jedyne co Realowi wychodzilo niezaprzeczalnie we wczorajszszym meczu to faule..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?