Twardochleb
Dołączył/a: kwiecień 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
obstawiam dzis wynik: 3-0 dal Barcy jesli zagraja dobra pilke a jak taka jaka prezentowali w poprzednich meczach to: 1-0
2
Tridente obsluza pomocnicy a Messi bedzie mogl bawic sie pilka wraz z Suarezem i Neymarem. Wszystko wroci po staremu choc pewnie z lepsza skutecznoscia. Taka mam nadzieje.
0
Tylko Pedro nie mial kontuzji a Villa niestety po kontuzji nie byl tym samym pilkarzem co poprzednich sezonach.
16
Ogladam gre Messiego od 2006 roku, niesamowite uczucie kiedy widzialem go za mlodu i jeszcze nie zdawalem sobie sprawy kim on jest i co ten czlowiek osiagnie. Obysmy mogli ogladac jego gre jak najdluzej. Nagroda za najlpszego zawodnika w historii pilki noznej? On juz jest Bogiem tej gry tlyko trzeba jedynie poczekac na ruch se strony UEFA aby ta nagrode Messi otrzymal :)
0
teoretycznie? najslabszy rywal*
0
Najlepszy. Na razie w Europie, wkrótce (oficjalnie) na świecie ;) - fc.barca.com na facebooku. Przeciez Messi juz jestem najlepszy na swiecie,znaczy w historii pilki noznej..
9
ah ten dotyk Boga, wspanialy byl ten mecz hehe pamietam ze sieszylem sie z wygranej Barcy jak dziecko dostajace ulubiona zabawke
0
Ronaldo: Ksieciuniu no daj no jeszcze mi szanse na 2 trofea.
Messi: ...
0
No i tak te lata mijaja z nasza ukochana Barca.
1
Kto nie probuje ten do niczego nie dojdzie, ale zeby to robil stopniowo i byl opanowany wtedy cos z tego bedzie
0
pierw zauwazylem Messiego pozniej cala reszte, cholera wyroznia sie :v
0
Ah te media... tylko strasza ludzi, dobrze ja czekalem na moment kiedy na tej stronie bedzie komunikat.
8
Zauwazyliscie jak Rakitic sie rozwinał pod wzgledem utrzymywania sie przy pilce? Strasznie podoba mi sie jego gra.
0
Pedro sercem dalej w Barcelonie :D :v
0
No to mamy bocznego obronce, so nice
0
Wszystko bedzie dobrze!
0
nie sadze kolego :D
0
Sypia sie kontuzje bo caly wczesniejszy sezon grali na najwyzszych obrotach.. wszystko ma swoje wady i zalety.. Ale Lucho zrobi to co sluszne i mysle ze zawodnicy beda miec taka sama swiezosc co w tamtym sezonie :)
0
szkoda ze przegapilem ten mecz dzisiaj :/
28
Bog Messi gra non stop wkoncu to Bog ale i Bog mial dzien przerwy dnia siodmego.
0
Messi w tej koszuli lepiej wyglada.
0
akurat u mnie w poniedzialek impreza ahahaa wszystko sie idealnie zlozylo :v
7
Naprawde jak Bravo stoi na bramce a Alba buszuje jak malpa po bocznym sektorze to jestem spokojnieszy o nasz obrone
0
masz na mysli smieszne? :)
0
jakbysmy kupili Reusa to by grzal lawe ja Pedro ii i no po prostu odszedl po roku ..
4
Lucho to ma na wszystko odpowiedz jak Mariusz Blaszczak :v
0
hahahahahahhahahahhahahahahahhahahahahhahah
0
My wychowalismy i my sprzedajemy
0
Manchester przespal okazje a de gea i valdes tez zasypiaja , Van gaal cos z tym zrobi? w sumie mam to gdzies :D
0
Jeszcze tylko poczekac na Neymara i Barca bedzie chodizla w labiryncie wygran w ktorym bedzie wcinala rywali jak Pacman ^^