0

obstawiam dzis wynik: 3-0 dal Barcy jesli zagraja dobra pilke a jak taka jaka prezentowali w poprzednich meczach to: 1-0

2

Tridente obsluza pomocnicy a Messi bedzie mogl bawic sie pilka wraz z Suarezem i Neymarem. Wszystko wroci po staremu choc pewnie z lepsza skutecznoscia. Taka mam nadzieje.

0

Tylko Pedro nie mial kontuzji a Villa niestety po kontuzji nie byl tym samym pilkarzem co poprzednich sezonach.

16

Ogladam gre Messiego od 2006 roku, niesamowite uczucie kiedy widzialem go za mlodu i jeszcze nie zdawalem sobie sprawy kim on jest i co ten czlowiek osiagnie. Obysmy mogli ogladac jego gre jak najdluzej. Nagroda za najlpszego zawodnika w historii pilki noznej? On juz jest Bogiem tej gry tlyko trzeba jedynie poczekac na ruch se strony UEFA aby ta nagrode Messi otrzymal :)

0

teoretycznie? najslabszy rywal*

0

Najlepszy. Na razie w Europie, wkrótce (oficjalnie) na świecie ;) - fc.barca.com na facebooku. Przeciez Messi juz jestem najlepszy na swiecie,znaczy w historii pilki noznej..

9

ah ten dotyk Boga, wspanialy byl ten mecz hehe pamietam ze sieszylem sie z wygranej Barcy jak dziecko dostajace ulubiona zabawke

0

Ronaldo: Ksieciuniu no daj no jeszcze mi szanse na 2 trofea.
Messi: ...

0

No i tak te lata mijaja z nasza ukochana Barca.

1

Kto nie probuje ten do niczego nie dojdzie, ale zeby to robil stopniowo i byl opanowany wtedy cos z tego bedzie

0

pierw zauwazylem Messiego pozniej cala reszte, cholera wyroznia sie :v

0

Ah te media... tylko strasza ludzi, dobrze ja czekalem na moment kiedy na tej stronie bedzie komunikat.

8

Zauwazyliscie jak Rakitic sie rozwinał pod wzgledem utrzymywania sie przy pilce? Strasznie podoba mi sie jego gra.

0

Pedro sercem dalej w Barcelonie :D :v

0

No to mamy bocznego obronce, so nice

0

Wszystko bedzie dobrze!

0

nie sadze kolego :D

0

Sypia sie kontuzje bo caly wczesniejszy sezon grali na najwyzszych obrotach.. wszystko ma swoje wady i zalety.. Ale Lucho zrobi to co sluszne i mysle ze zawodnicy beda miec taka sama swiezosc co w tamtym sezonie :)

0

szkoda ze przegapilem ten mecz dzisiaj :/

28

Bog Messi gra non stop wkoncu to Bog ale i Bog mial dzien przerwy dnia siodmego.

0

Messi w tej koszuli lepiej wyglada.

0

akurat u mnie w poniedzialek impreza ahahaa wszystko sie idealnie zlozylo :v

7

Naprawde jak Bravo stoi na bramce a Alba buszuje jak malpa po bocznym sektorze to jestem spokojnieszy o nasz obrone

0

masz na mysli smieszne? :)

0

jakbysmy kupili Reusa to by grzal lawe ja Pedro ii i no po prostu odszedl po roku ..

4

Lucho to ma na wszystko odpowiedz jak Mariusz Blaszczak :v

0

hahahahahahhahahahhahahahahahhahahahahhahah

0

My wychowalismy i my sprzedajemy

0

Manchester przespal okazje a de gea i valdes tez zasypiaja , Van gaal cos z tym zrobi? w sumie mam to gdzies :D

0

Jeszcze tylko poczekac na Neymara i Barca bedzie chodizla w labiryncie wygran w ktorym bedzie wcinala rywali jak Pacman ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?