Twardochleb
Dołączył/a: kwiecień 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Wspaniały czlowiek#respect
0
ten chlopiec wyladowal wlasnie w siodmym niebie
0
Rakitic to nam sie rozkrecil na dobre. A jednak Lucho nie pomylil sie co do jego wkladu w druzyne. Chwala mu za to. Oby caly zespol spisał sie dobrze i trza wygrac ten Superpuchar :) ps. Valdes z De gea'ą maja fajne grymasy twarzy :D
0
No i wszystko idzie w dobrym kierunku :)
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=M7BJLvmdxy8
2
Messi grajacy od niechcenia i tak: kluczowe podanie rozpoczynajace akcje zakonczeona golem, strzelona bramka po pieknej akcji no po prostu geniusz, a co do zespolu to naprawde milo sie oglada takk Barce :) ^^ wieczor sie zrobil lepszy!
0
Ale bedzie ostre grania za ponad miesiac ^^ Tylko dalej jak gram Barcelona to Messi i tak jest lepszy na żywo niz w fifie :v
0
14 mascherano od razu kojarzy mi sie z 14 Henrym.
0
Yep wszystko sie zgadza moj kolego :v
0
you can ran: po prostu biegaj. Na bocznych obroncow potrzebna jest szybkosc, bartra jej nie ma a roberto sie nie nadaje, tyle w temacie.
2
Jak to stwierdzil mourinho: Z Messim kazda druzyna wygrala by lige mistrzow. To pokazuje co Messi znaczy dla druzyny i calej Barcy.
0
czyli krotko mowiac utalentowany nabytek Barcy
0
Niech Lucho nie siada na pilce bo sie jajko zrobi :( haha :D
1
Aby wygrac ponownie Lige Mistrzów Barca musi: miec jednosc w druzynie, dobra forme i najwazniejsze glod sukcesow. Patrzac na postawe zawodnikow wszystkie te cechy mamy wiec uwazam ze mamy mozliwosc zdobycia LM.
0
Mysle ze to nie bedzie latwy mecz ale wynik 3-1 dla Barcy jest mozliwy zwazywszy na fakt ze zawodnicy sa zdeterminowani do wygrywania :)
0
Zgadzam sie z toba.
0
Jak pieknie bedzie miec mozliowsc ogladanie niedlugo twojej gry.
0
Jesli widzisz Messiego tak cieszacego sie z pilki to wiedz ze w tym sezonie rozmiecie kazda formacje obronna lacznie z bramkarzem.
0
W Messim wszystko jest wyjatkowe.
0
Po pierwsze po raz kolejny dziekuje redakcji za napisanie ciekawego artykulu! 4-3-3 to mi sie kojarzy z taka jednoscia i zaangazowaniem, ktora wdarla sie w szeregi Barcy. Kazdy bez wyjatku pracuje na korzysc zespolu pomijajc przy tym swoje inwidualne nagrody i wyróżnienia, przyklad? Messi: oddajac karnego Neymarowi czy Suarez w jednym z meczu w ktorym mogl strzelic bramke 100% lecz asystowal do Messiego, który to on zdobyl gola. Jesli dalej bedziemy utrzymywac jednosc w zespole, dobrze funkcjonujacych bocznych obroncow: Dani Alves, Alba,pomoc z Rakiticiem , Iniesta i Busim na czele ktora kreuje i potrafi bronic kontrataki przeciwnikow oraz MSN ktore nie oszukujmy sie moze byc jeszcze bardziej zabojcze to ten sezon nalezy do nas! czas pokaze ale jestem optymista i smiem twierdzic ze mozemy osiagnac jeszcze wiekszy sukces!
2
eleganckie chlopaki :D
1
Ale za to jest najlepsza 9 na swiecie :)
7
Messi to kladzie fundamenty na kazda akcje w Barcelonie :) A ter Stegen no coz ma jeszcze wiele do zaoferowania i to on bedzie rzadzil na bramce w przyszlych latach
3
50 km ale masy to lekkiej nabral :D
1
15 mln to sporo
0
fantastyczna czworka :v a Messi to sie nic nie opalil heh co z tymi Argentynczykami :D Ciezki trening=latwy mecz, latwy trening=ciezki mecz.
8
tak na przystawke: wygranie kolejnych 3 tytulow w 2015 roku + zlota pilka Messiego( juz 5 szacun), na obiad: potrojna korona w 2016 roku, kolacja: nadchodzaca zlota pilka Messiego :D :v Z takim nastawieniem to jest mozliwe. Znowu bede cieszyl sie jak male dziecko z gry Messiego i calego zespolu
0
Ten Gerson jesli rzeczywiscie zasluguje na sklad powinien pokazac, że to on to jest lepszy i wygrysc Ronaldinho( oczywiscie szacun dla niego) a nie zalamywac rece i sie poddac.
2
zdradziecki usmiech..
0
Na wypozyczenie do Bayernu. Dlaczego? mogłby sie tam rozwijac pilkarsko pod wodza Pepa i jego sztabu szkoleniowego.
0
kazdy widzi cos innego :)