13 sierpnia 2017, 20:26
1
Jakiś pewny płatny stream?
8 marca 2017, 20:08
0
Macie może jakiś pewny stream? Może być płatny
30 marca 2016, 19:49
5
28 października 2015, 22:36
U21 to zupełnie inny świat. W zderzeniu z prawdziwą piłką, Munir wygląda blado, bardzo blado.
28 października 2015, 22:29
Zagraliśmy na tyle, na ile rywal nam pozwolił.
12 stycznia 2015, 22:52
25
Kibice Barcy: ''Ronaldo burak, bo okrzyk" Kibice Realu: "Messi burak, bo ręce w kieszeni" Wiecie co? Ręce opadają.
24 marca 2015, 16:58
17
Nie wiem jak Wam, ale mi już przejadły się te docinki o fajkach.
12 lipca 2014, 20:19
16
To musi być przykre, że zarząd nie liczy się z Twoim zdaniem.
24 marca 2015, 16:53
12
Tak w celu przypomnienia ;)
19 lipca 2015, 08:53
11
Szkoda, że większość użytkowników na tym forum nie ma swojego zdania, tylko ślepo powtarza puste hasełka za tłumem.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
1
Jakiś pewny płatny stream?
0
Macie może jakiś pewny stream? Może być płatny
5
0
U21 to zupełnie inny świat. W zderzeniu z prawdziwą piłką, Munir wygląda blado, bardzo blado.
0
Zagraliśmy na tyle, na ile rywal nam pozwolił.
25
Kibice Barcy: ''Ronaldo burak, bo okrzyk"
Kibice Realu: "Messi burak, bo ręce w kieszeni"
Wiecie co? Ręce opadają.
17
Nie wiem jak Wam, ale mi już przejadły się te docinki o fajkach.
16
To musi być przykre, że zarząd nie liczy się z Twoim zdaniem.
12
Tak w celu przypomnienia ;)
11
Szkoda, że większość użytkowników na tym forum nie ma swojego zdania, tylko ślepo powtarza puste hasełka za tłumem.