1

Jakiś pewny płatny stream?

0

Macie może jakiś pewny stream? Może być płatny

5

Komentarz usunięty

0

U21 to zupełnie inny świat. W zderzeniu z prawdziwą piłką, Munir wygląda blado, bardzo blado.

0

Zagraliśmy na tyle, na ile rywal nam pozwolił.

9

Munir to akurat powinien grać w rezerwach Podbeskidzia.

1

Dobra zaliczka przed rewanżem na CN - są szanse na awans...

6

W defensywie gra naprawdę świetnie, jestem pod wrażeniem. Wczoraj niewątpliwie w dużym stopniu przyczynił się do zwycięstwa m.in. rewelacyjnym wślizgiem, gdzie uratował nas przed utratą bramki. Brawo Panie Roberto, oby tak dalej.

2

Jest Rakieta i Iniesta, także jest OK

0

W 7 minut trzy gole. Całkiem niezłe tempo ;)

0

Kibicujmy polskim klubom w Europie. Po co te chore podziały?

0

A co do rozmowy wnosi 90% użytkowników, którzy nie mają zielonego pojęcia o zawodniku?

11

Nie mogę uwierzyć w to, jakich my tu mamy koneserów piłki nożnej. Każdego zawodnika znacie na wylot. Obojętnie czy z Hiszpanii, Malty czy też z Madagaskaru. Nie mogę wyjść z podziwu.

5

Uwierz mi, że wkrótce 200 mln, to będzie normalna cena. Rynek już jest tak zepsuty, że szkoda gadać.

1

Mentalnie może i tak, natomiast pod względem sportowym, to zupełnie inna bajka.

5

Ciebie też chyba troszkę poniosło z tym porównaniem do Ronniego. Ney niewątpliwie jest świetny, ale gdzie on a gdzie Ronaldinho? :)

0

Bez wątpienia ter Stegen, to znakomity bramkarz, ale za wszelką cenę chce dodać coś od siebie, co niestety gubi go. Na ten moment Bravo jest o wiele pewniejszy.

0

Młodzi powinni wchodzić, ale akurat zawodnikami typu: Roberto, Munir, Sandro czy nawet Rafinha niewiele ugramy. Nie wyobrażam sobie, żeby któryś z tych panów udźwignął ciężar gry w pierwszej 11.

0

Źle przeczytałem, wybacz ;)

0

Jak sobie pomyśle, że razie kontuzji Neya, Suareza czy Messiego do pierwszego składu ma wskoczyć Munir/Sandro, to płakać się chce. Pedro w ostatnich latach jaki był taki był, ale od Munira i Sandro jest zawodnikiem o klasę lepszym.

11

Szkoda, że większość użytkowników na tym forum nie ma swojego zdania, tylko ślepo powtarza puste hasełka za tłumem.

0

Bez przesady z tymi hejtami na Higuaina. Co miał zrobić z takim podaniem? Pan który mu podawał, łagodnie mówiąc, zepsuł wszystko.

17

Nie wiem jak Wam, ale mi już przejadły się te docinki o fajkach.

12

Tak w celu przypomnienia ;)


2

Również nie polecam, miałem kiedyś premium i niestety pokaz slajdów. Pieniądze wyrzucone w błoto.

1

Wiecie może na której stronie warto wykupić premium, żeby obejrzeć dzisiaj mecz w dobrej jakości oraz bez jakichkolwiek ścinek?

0

Stoch wygrywa, Polska z Argentyną wygrywa, Barca wygrywa. Piękna niedziela.

25

Kibice Barcy: ''Ronaldo burak, bo okrzyk"
Kibice Realu: "Messi burak, bo ręce w kieszeni"
Wiecie co? Ręce opadają.

1

Niby statystyki nie grają, jednak w tym przypadku doskonale odzwierciedlają nasz środek.

0

Oceny, jakby Barca wygrała co najmniej 3-0.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?