TwistPL
Dołączył/a: marzec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wydaję mi się, że to dobry pomysł naszego wychowanka. Skoro nie dostaje szans gry u nas, nawet z przeciętnym rywalem la liga, to może w innym klubie grając, niż u nas grzejąc ławę lub miejsce na trybunach, rozwinie swój talent. Tito nie daje młodym zbyt dużo minut gry, więc takie talenty jak Montoya czy Bartra mogą się zmarnować.
0
@gansoo
Skąd masz taką pewność, że sobie poradzi? Bo robi fajne tricki ? Czy może kierujesz się przykładem Oscara? A może tak Ci podpowiada intuicja? Neymar to dobry zawodnik, ale łagodnie mówiąc, lekko przereklamowany i nie wierzę w to, że u nas pogodziłby się z rolą bycia 'jednym z wielu'. On chcę być gwiazdą w swojej drużynie i według mnie dlatego boi się przejść do Europy.
Ps - to, że ktoś jest świetnym zawodnikiem nie znaczy, że sobie wszędzie poradzi. Przykład? Choćby Ibra, lub Alexis, który w Udine grał kosmos, a po przejściu do nas nie grał nawet 10% tego co robił we Włoskim klubie (jednak w ostatnich trzech meczach zaczyna przypominać tego piłkarza, którego chcielibyśmy widzieć).
0
Nie rozumiem osób, które na siłę wytykają błędy Alexisowi. Przecież patrząc z perspektywy całego meczu, zagrał naprawdę bardzo dobre spotkanie. W pierwszej połowie był bardzo aktywny, świetnie dryblował, jak niegdyś w Udine, ale niektórzy i tak powiedzą, że grał fatalnie bo nie strzelił gola. Przyznaję, że w drugiej połowie grał w kratkę, przeplatał wspaniałe akcje z gorszymi, ale i tak nie można powiedzieć, że zagrał źle.
Po wczorajszym meczu, mam nadzieję, że Tito, zdecydowanie częściej będzie się decydował na taki atak jak wczoraj.
0
To, że Messi się ślizga, to nie winna jego butów, tylko nawilżenia murawy.
0
Alexis jak na razie magia ;)
0
Szkoda, że w pierwszym składzie zabrakło Bartry, Thiago i Songa, ale mam nadzieję, że zobaczymy kogoś z nich w drugiej połowie. A jeżeli chodzi o atak, to bardzo się cieszę, że Alexis i Villa zagrają od pierwszych minut. Mam nadzieję, że oboje coś dzisiaj ustrzelą.
0
@Barca 10
Nawias, na końcu mojej wypowiedzi, może Ci pomóc w odszyfrowaniu intencji, tejże wypowiedzi ;)
0
@Chudini
Powstrzymam się od komentowania Twojej wypowiedzi, gdyż nie wiem czy to jest ironiczna wypowiedź, czy też nie ;)
0
@Xavi Hernandez 6
Tak, tak kupmy sobie Neymara i '9', bo przecież bramkarz i stoper są zbędnym transferem. (ironia)
0
@lulinho
Porównujesz, nadmuchanego przez media, Neymara, do kogoś takiego jak Ronaldinho? Stary opamiętaj się, Neymar to dobry zawodnik, ale bez przesady.
0
@LEO17
Widzę, że naoglądałeś się filmików na yt z jego udziałem i teraz ponosi cię fantazja. Kupować Neymara, który jest BARDZO niepewnym transferem, za olbrzymie pieniądze, jest totalnym nieporozumieniem.
0
Nie ma co się łudzić, że Villa i Alexis razem zagrają od początku, któryś z nich najprawdopodobniej zacznie na ławie, z wiadomych powodów (Pedro).
0
Z jednej strony mecze z Realem się już trochę 'przejadły', bo co chwile jakiś klasyk, ale z drugiej strony, kto by nie chciał się zrewanżować na Królewskich za ostatnie mecze? ;)
0
Nie wiem, co Wy wszyscy widzicie w tym Neymarze. Prawdopodobnie większość z Was, którzy już go do Barcy kupują, nie widziało więcej niż 3 spotkań z jego udziałem w Santosie. Patrząc na jego grę zbytnio nie wyróżnia się od pozostałych zawodników, grających w lidze brazylijskiej i wydawanie na Niego grubych pieniędzy jest totalną głupotą, tym bardziej, że mamy ważniejsze transfery na głowie (czyt. bramkarz, stoper).
0
@Hasz29
Heh, Neymar i Suarez. W sumie 'wspaniały' pomysł, tylko pieniądze to może wyczarujemy na nich wszystkich. No chyba, że uważasz, że bramkarz i stoper nam się nie przydadzą?
0
http://www.fcbarca.com/45598-alexis-chce-zostac-w-barcelonie.html
0
Mam nadzieję, że to zwykła plota i ten transfer nie dojdzie do skutku. Alexis to niesamowicie cenny zawodnik i w ostatnich meczach właśnie nam to udowadnia.
0
@FCBarcelona4Ever
Bardzo ciekawa teoria, czyli mam rozumieć, że gdyby mecze Barcy nie były transmitowane w TVP, to wynik byłby zupełnie inny, tak?
0
@WitekR
To, że Neymar radzi sobie dobrze w Santosie, wcale nie oznacza, że równie dobrze poradzi sobie u nas. Nie każdemu piłkarzowi, może odpowiadać nasza filozofia gry. Spójrz na Ibre, niewątpliwie jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, przechodzi do nas za nie małe pieniądze, i co? No i klops - nie udany transfer. A co powiesz o Alexisie grającym w Udinese? Bo według mnie, i nie tylko mnie, był jednym z najlepszych piłkarzy ligi włoskiej. Szybki, świetny drybling i wiele innych atutów, które mogliśmy u niego zaobserwować. A jak gra obecnie, każdy doskonale wie.
Ja bym osobiście skupił się na bramkarzu i stoperze, bo jak słusznie zauważyłeś, jest to priorytet.