TwistPL
Dołączył/a: marzec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie oceniaj ich przez pryzmat poprzednich sezonów, Munir gra dzisiaj kiepsko i na pewno nie jest lepszy od Pedro.
0
A dlaczego miałby nie grać w pierwszej 11? Chyba nie powiesz, że Pique go zjada.
7
Trochę nudne staje się to ciągłe pisanie o Twoim piciu.
0
Co Ty wypisujesz? Walkower w tym przypadku jest równoznaczny z dyskwalifikacją. Pomyśl logicznie, gdyby Legia wygrała 5-1 jaki byłby sens jechać na rewanż?
0
Zgadza się, ale niestety chodzi tutaj o pieniądze. Rywalizacja sportowa już dawno się nie liczy.
2
Gdyby była dokładnie odwrotna sytuacja, nie wierzę, że Celtic zostałby zdyskwalifikowany. Dostałby karę finansową tak jak Debreczyn i tyle. No ale cóż, są równi i równiejsi. Co nie zmienia faktu, że kompetencja osób kierujących Legią jest poniżej wszelkiego poziomu.
1
Włodarze innych klubów doskonale wiedzieli, że Barca jest pod ścianą i pilnie potrzebuje stopera. Który klub by tego nie wykorzystał, żeby zarobić parę groszy?
0
Jakby Ronaldinho był, to pewnie grałby z 19.
1
Brakuje mi jeszcze tylko strojów z 2006 roku,
0
Nie rozumiem, jak można się tak zachować podczas prezentacji zawodnika. Mowa tutaj oczywiście o kibicach (chociaż słowo "kibic", w tym przypadku, to złe określenia). Zamiast Go wesprzeć w trudnym momencie, jakim jest niewątpliwie zmiana klubu, to zachciało im się publicznie wylewać żale. Żenada, po prostu - ŻENADA!
9
Mało śmieszne, wręcz żałosne.
0
Żenujące zachowanie ludzi na trybunach. Płakać się chce, że tacy ludzi kibicują Barcelonie.
1
A potem będzie płacz, że Bartra ławę grzeje.
3
Jakby Ci napisali, że Messi przechodzi do Lecha za 2 paczki Lays'ów też być uwierzył?
0
Widzę, że najwięcej do powiedzenia mają osoby, które widziały Go nie więcej niż 2 razy w akcji. To narzekanie staje się już nudne. Ale cóż, obojętnie obojętnie kto by przyszedł i tak byłby płacz. Jak nie teraz, to w trakcie sezonu. Bo w momencie przyjścia stopera z nazwiskiem za 50 baniek, Bartra na pewno nie dostawałby odpowiedniej liczby minut.
1
Świetny pomysł! Trzech obrońców w tym jeden ofensywny Alba. Z takim ustawieniem widzę, co najmniej 6 bramek na mecz, z czego 4 do naszej bramki. Ale nie przejmuj się - ofensywa ponad wszystko.
2
Nie rozumiem tego ciągłego narzekania na Mathieu, że słaby, stary, drogi, rudy. Założę się, że palców jednej ręki starczyłoby, żeby zliczyć tych, którzy widzieli więcej niż 10 meczów z jego udziałem. Szkoda tylko, że po komentarzach tego nie widać, bo przeglądając wypowiedzi innych można stwierdzić, że 95% wypowiadających się bacznie obserwuje tego stopera od co najmniej kilku sezonów.
0
Oczywiście, że trzeba kogoś kupić i również wolałbym Mathieu, tylko za rozsądną cenę. Ale nie oszukujmy się, on ostoją defensywy nie będzie.
0
Oby nie, to zawodnik nie na miarę Barcy. Chyba, że mówimy o wzmocnieniu ławki rezerwowych to OK. Tylko czy nie szkoda pieniędzy?
1
Plan B w postaci samego Blinda, jest tak samo beznadziejny jak plan A z Mathieu w roli głównej. Obaj panowie nie będą wzmocnieniem i szczerze wolałbym już na stoperze Pique i Bartre.
16
To musi być przykre, że zarząd nie liczy się z Twoim zdaniem.
1
Suarez bez wątpienia jest jednym z najlepszych napastników na świecie. Ale niestety po raz kolejny wydajemy kosmiczne pieniądze, jednocześnie zaprzeczając swojej wieloletniej tradycji.
0
Tak się śmiali z Hiszpani, a tu proszę - historyczna kompromitacja w półfinale.
http://www.google.pl/search?q=adios+spana&lr=lang_pl&tbs=lr:lang_1pl&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=kiS9U7aAM-7b4QSAkoGYCg&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=320&bih=508
3
Zdecydowanie i bezapelacyjnie.
1
Fantastyczny mecz, niesamowite emocje. Wielkie brawa należą się Chilijczykom, za walkę, za serce, które włożyli w ten mecz. Nie mniejsze brawa należą się również sędziom - pełen profesjonalizm. A co do naszych zawodników, to bez wątpienia na największe pochwały zasługuje Alexis. Dla mnie bezapelacyjnie ZM i nie zmienia tego nawet zmarnowany karny.
8
Może nam powiesz, że Alexis zagrał kiepsko? Zdecydowanie najlepszy zawodnik na boisku, a Ty mimo wszystko widzisz "kiwanie z samym sobą" - gratulacje.
1
Najlepszy piłkarz Barcy w tym sezonie, ale faktycznie nic nie pokazał. Skończ już proszę te marne prowokacje, albo obroń swoje zdanie odpowiednimi argumentami, bo przez komentarze tego typu, tylko pokazujesz swoją nizinę intelektualną.
1
Najrówniej grający napastnik w naszej drużynie, prezentujący oczywiście bardzo wysoki poziom. A Ty chcesz go sprzedawać? Coś tu chyba nie gra.
0
Oby ;)
0
Szkoda mi Alexisa i Pedro, bo według mnie bardziej zasługują na wyjściową jedenastkę niż Neymar. Ale skoro Brazylijczyk dostał szansę, niech wykorzysta ją w 100%.