TwistPL
Dołączył/a: marzec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jakiś pewny płatny stream?
0
Macie może jakiś pewny stream? Może być płatny
5
Komentarz usunięty
0
U21 to zupełnie inny świat. W zderzeniu z prawdziwą piłką, Munir wygląda blado, bardzo blado.
0
Zagraliśmy na tyle, na ile rywal nam pozwolił.
9
Munir to akurat powinien grać w rezerwach Podbeskidzia.
1
Dobra zaliczka przed rewanżem na CN - są szanse na awans...
6
W defensywie gra naprawdę świetnie, jestem pod wrażeniem. Wczoraj niewątpliwie w dużym stopniu przyczynił się do zwycięstwa m.in. rewelacyjnym wślizgiem, gdzie uratował nas przed utratą bramki. Brawo Panie Roberto, oby tak dalej.
2
Jest Rakieta i Iniesta, także jest OK
0
W 7 minut trzy gole. Całkiem niezłe tempo ;)
0
Kibicujmy polskim klubom w Europie. Po co te chore podziały?
0
A co do rozmowy wnosi 90% użytkowników, którzy nie mają zielonego pojęcia o zawodniku?
11
Nie mogę uwierzyć w to, jakich my tu mamy koneserów piłki nożnej. Każdego zawodnika znacie na wylot. Obojętnie czy z Hiszpanii, Malty czy też z Madagaskaru. Nie mogę wyjść z podziwu.
5
Uwierz mi, że wkrótce 200 mln, to będzie normalna cena. Rynek już jest tak zepsuty, że szkoda gadać.
1
Mentalnie może i tak, natomiast pod względem sportowym, to zupełnie inna bajka.
5
Ciebie też chyba troszkę poniosło z tym porównaniem do Ronniego. Ney niewątpliwie jest świetny, ale gdzie on a gdzie Ronaldinho? :)
0
Bez wątpienia ter Stegen, to znakomity bramkarz, ale za wszelką cenę chce dodać coś od siebie, co niestety gubi go. Na ten moment Bravo jest o wiele pewniejszy.
0
Młodzi powinni wchodzić, ale akurat zawodnikami typu: Roberto, Munir, Sandro czy nawet Rafinha niewiele ugramy. Nie wyobrażam sobie, żeby któryś z tych panów udźwignął ciężar gry w pierwszej 11.
0
Źle przeczytałem, wybacz ;)
0
Jak sobie pomyśle, że razie kontuzji Neya, Suareza czy Messiego do pierwszego składu ma wskoczyć Munir/Sandro, to płakać się chce. Pedro w ostatnich latach jaki był taki był, ale od Munira i Sandro jest zawodnikiem o klasę lepszym.
11
Szkoda, że większość użytkowników na tym forum nie ma swojego zdania, tylko ślepo powtarza puste hasełka za tłumem.
0
Bez przesady z tymi hejtami na Higuaina. Co miał zrobić z takim podaniem? Pan który mu podawał, łagodnie mówiąc, zepsuł wszystko.
17
Nie wiem jak Wam, ale mi już przejadły się te docinki o fajkach.
12
Tak w celu przypomnienia ;)
2
Również nie polecam, miałem kiedyś premium i niestety pokaz slajdów. Pieniądze wyrzucone w błoto.
1
Wiecie może na której stronie warto wykupić premium, żeby obejrzeć dzisiaj mecz w dobrej jakości oraz bez jakichkolwiek ścinek?
0
Stoch wygrywa, Polska z Argentyną wygrywa, Barca wygrywa. Piękna niedziela.
25
Kibice Barcy: ''Ronaldo burak, bo okrzyk"
Kibice Realu: "Messi burak, bo ręce w kieszeni"
Wiecie co? Ręce opadają.
1
Niby statystyki nie grają, jednak w tym przypadku doskonale odzwierciedlają nasz środek.
0
Oceny, jakby Barca wygrała co najmniej 3-0.