TwistPL
Dołączył/a: marzec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aż strach pomyśleć co Ty byś zrobił.
0
Całe pieniądze na transfery już wydane, a więc na obrońce i bramkarza zostaje nam to, co uzyskamy ze sprzedaży. Znając życie Rossel będzie chciał zaoszczędzić, więc nie zdziwiłbym się jeżeli na GK zakupilibyśmy Reine, a obrona wyglądałaby tak jak w tym sezonie. Ale mam nadzieję, że skoro na Neymara potrafiliśmy wydać 54 mln, to na bramkarza i stopera również nie poskąpimy.
0
Może dlatego, że nasza taktyka opiera się na grze pod Messiego, przez co właśnie tacy piłkarze jak Alexis nie mogą wziąć ciężaru gry na siebie, gdyż muszę podporządkować się taktyce.
0
Gdyby Neymar zakupiłby sobie bordowego lizaka, zapakowanego w granatowe opakowanie, to czy powstałby o tym kolejny artykuł? Bo wydaje mi się, że jest to konkretny dowód na to, że Brazylijczyk chciały latem zagościć na Camp Nou.
Przesada, przesada i jeszcze raz przesada. Iloma jeszcze artykułami tego pokroju będziemy zanudzani?
0
To był niesamowity mecz, który zapadł nie tylko w mojej pamięci, ale także wielu innych kibiców tego klubu. Żaden następny finał nie dostarczył mi takich emocji, jak właśnie ten z 2006 r. Pamiętam jak wszyscy wtedy liczyliśmy na Ronniego, że znów pokaże swoje nieprzeciętne umiejętności i poprowadzi nas do zwycięstwa. Jednak według mnie, bohaterami tamtego spotkania był Valdes z Larssonem, obaj rozegrali nieziemskie mecze.
0
Powiedzmy sobie szczerze, gdyby media tak go nie pompowały, ten chłopak nawet połowy tego nie byłby wart.
0
@juliancarax
Cała ekipa gra beznadziejnie, a Ty dostrzegasz minusy tylko w postawie Chilijczyka.
0
@mariobross
Tito nie poprowadził Ligi znakomicie, między innymi przez: 0 rotacji w składzie, jedenastki układane nazwiskami a nie formą zawodników, kiepska taktyka, bo gra pod Messiego i klepanie na własnej połowie(bez większego pomysłu), to taktyka niskich lotów.
Miejsce w lidze zawdzięczamy wyłącznie, dzięki nielicznym wpadkom z 'ogórkami'
0
Mam nadzieję, że jutro pokażemy dobry futbol i w pięknym stylu zapewnimy sobie Mistrza Hiszpanii. Całkiem przyjemnie byłoby świętować w Madrycie ;)
0
@FabsFAN
Alexis jest wolny?! Co ty opowiadasz?
0
@luiz
Zgadza się, taktyka jaką operuje Tito marnuje potencjał nie tylko Pedro, ale także wielu innych zawodników. Mi osobiście najbardziej żal jest Fabsa, bo to doskonały zawodnik. Niestety pod wodzą naszego trenera. pełni rolę 'zapchajdziury'.
0
Nie oszukujmy się, postawa Tito w tym sezonie to wielka porażka. Osobiście odnoszę wrażenie, iż Tito nie ma pomysłu na ten zespół. Za wszelką cenę próbuje kontynuować system Pepa. Problem w tym, że nic nie dodaje od siebie i gra wygląda tak jak wygląda. Kompletny brak rotacji, wyjściowe jedenastki układane nazwiskami , a nie postawą zawodników z ostatnich spotkań. Ilość minut gry młodych zawodników woła o pomstę do nieba. Brak reakcji na wydarzenia meczowe, np. mecz z Bayernem - zmiany. Taktyka "wszystkie piły do Messiego" i liczenie na to, że on sam nam wygra mecz, wg mnie nie jest to najlepszy pomysł.
Patrząc na postawę naszego trenera w tym sezonie, to jeden wielki CUD, że jesteśmy na szczycie ligi i udało nam się dojść do półfinału LM.
0
@constantine16
Ja tylko snuję domysły jak może wyglądać gra, po słowach, które padły na konferencji. W jednym komentarzu piszesz, że problem nie jest taktyka. Czyli mam rozumieć, że klepanie oraz szukanie Messiego, (które nie przynosi żadnych skutków) jest OK . Tito nie wprowadza, nic nowego do taktyki. W kółko jedno i to samo, a na tym daleko nie zajedziemy. Niestety.
0
"Obyśmy byli od niego zależni przez wiele kolejnych lat.". Czyli już możemy snuć domysły jak będzie wyglądać kolejny sezon. Tak samo, albo jeszcze gorzej, bo Tito zamiast kombinować nad nową taktyką, która odciąży Messiego i ożywi grę, głęboko liczy na to, że Leo sam nam będzie wygrywać mecze. Panie trenerze trzeba działać, a nie liczyć na cud.
0
@bartusxd2
Pragnę Ci przypomnieć, że kolor niebieski nie jest barwą Barcy. A w poprzednich latach właśnie, brakowało PRAWDZIWYCH bordowo-granatowych strojów.
0
Nie potrafię sobie wyobrazić Alexisa na ławie w meczu z Bayernem. OK, może ten sezon nie był rewelacyjny w jego wykonaniu, ale w ostatnim czasie prezentuje się z bardzo dobrej strony i to właśnie na niego powinien postawić Tito.
0
Hmm... Wydaję mi się, że redakcja kiedyś wspominała, iż nie wystawia oceny '9,5', ponieważ albo ktoś zasługuje na maxa, albo do tej najwyższej oceny mu trochę brakuje. A tutaj mamy sytuację, że Tello otrzymuje 9,5. No Szanowna Redakcjo, coś tutaj nie gra.
0
@elFresco
Ty wyrażasz własne zdanie pisząc komentarze, a inni wyrażają swoje zdanie oceniając Cię. Proste? Proste.
0
Według mnie zawodnikiem meczu powinien zostać Valdes. Fakt, Iniesta zagrał bardzo dobre spotkanie, jednakże moim zdaniem, to VV głównie przyczynił się do naszego awansu. Ratował nas w wielu sytuacjach i gdyby nie jego fantastyczna postawa w tym meczu, PSG wpakowałoby nam kilka bramek i tutaj nawet Iniesta by nic nie zdziałał.
0
Według mnie zawodnikiem meczu powinien zostać VV. Gdyby nie on, to już po pierwszej połowie PSG mogłoby nam tak odskoczyć, że nawet wejście Messiego mogłoby już nie pomóc.
0
Coś nie chce mi się wierzyć, że Pedro miałby zagrać w tak ważnym meczu, tym bardziej, że nic sobą w ostatnich meczach nie prezentował, a w dodatku jest świeżo po kontuzji.
0
@mpoesp
Za co 5 dla Davida? Za nazwisko? Bo chyba raczej nie za to, co pokazał w ostatnim spotkaniu. Rozumiem, że można kogoś lubić mniej lub bardziej, ale ocena powinna być obiektywna i nazwisko nie powinno tutaj odgrywać żadnej roli.
0
@Hummels
Prawdopodobnie nie dopatrzyłeś się tam rykoszetu, a więc pragnę Cię oświecić, że takowy był. A tak poza tym Valdes rozegrał wczoraj bardzo dobre spotkanie.
0
@WilliamPedro
Wszystko zależy od internetu, u mnie znakomicie śmigają transmisje na futbolhd.pl, mimo, iż mam raczej przeciętny internet.
0
Widzę, że mamy samych proroków na tej stronie, każdy doskonale wie (przed meczem) jak zagra Alexis, a jak zagrałby Tello...
0
Ja też się pogubiłem, bo na pasku na nSport HD jest napisane, że Barca na HD gra.
0
@barcawooorld
Mylisz się, nie licząc ostatniego meczu, prezentował się bardzo dobrze.
0
Wczoraj Barca zagrała fatalne spotkanie, ciężko się to oglądało i według mnie trzeba się cieszyć, że pomimo tak tragicznej postawy naszych zawodników, udało nam się wywieźć 1 punkt. W trakcie meczu już parę osób sprzedawało Alexisa, bo nie błyszczał. Idąc tym tropem należałoby sprzedać niemal cały wczorajszy skład, bo zagrał po prostu beznadziejnie. No ale cóż, dla niektórych to tylko Chilijczyk odstawał od reszty drużyny.
+ Chciałbym dodać, że Tello już wiele razy pokazywał się z dobrej strony w meczach z "przeciętniakami", a w ważniejszych meczach zawodził. A więc nie wpychajmy go na siłę do podstawowego składu, dajmy mu pograć w lidze, a będziemy mieć w przyszłości dużo radości z tego chłopaka.
0
@DaMilio
Tak chcemy, ale nie chcemy, ażebyś się na tej stronie udzielał, z tak idiotycznymi komentarzami...
0
@BJJ
Zgadzam się z Tobą, niestety w pomeczowych ocenach, ważną rolę zaczyna odgrywać nazwisko. Albo oceniamy wszystkich jedną miarą, albo nie oceniamy wcale. Szkoda, że każdy, nawet najmniejszy błąd Alexisa jest zauważany i od razu surowo oceniany, a błędy Messiego traktowane są z przymrużeniem oka. Z perspektywy całego meczu, Alexis rozegrał fantastyczne spotkanie i szkoda, że niektórzy widzą tylko jego "zawaloną setkę". Dla mnie ocena Alexisa, w porównaniu do kolegów z drużyny bardzo niesprawiedliwa.